Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
94 posty 1161 komentarzy

Moje komentarze

 • @
  W sumie podobni do autora notki, wszyscy mają aryjskie rysy, nawet taki Ajatollah Ali Chamenei.
  Przesilenie w Iranie
 • @
  //Poszedł nawet dalej i posłał życzenia chanukowe głównemu rabinowi Budapesztu.//

  A żyd z pogardą je odrzucił.

  Od USA aż do Rosji wszystkie te tzw far right partie są jak spod jednej żydowskiej sztancy.

  https://www.timesofisrael.com/hungarian-rabbi-spurns-hanukkah-greetings-from-far-right-party/
  Jobbik na rozdrożu
 • Get ready for a 2018 cryptocurrency crime wave
  Here are a few other examples:

  2017: Tether hacked for $31 million

  2016: Bitfinex hacked for $77 million; The DAO hacked for $50 million

  2014: Mt. Gox hacked for $450 million

  2012: Linode hacked for $200,000; Bitfloor hacked for $250,000

  https://finance.yahoo.com/news/get-ready-2018-cryptocurrency-crime-wave-2-145635242.html
  Kryptowaluty uratują świat
 • @
  Tak się przenosi wojnę na polską ziemię. Najpierw przyjąć miliony młodych Ukraińców, a następnie stawiać takie pomniki.

  Ci którzy się z tego najbardziej cieszą to takie "Husky" jak ten tu.

  https://s3.amazonaws.com/assets.forward.com/images/cropped/daniels-rydzyk-1500208253.jpg
  Drastyczna wrażliwość banderowców
 • @
  //Generał Ríos Montt był bratem katolickiego biskupa Mario Ríosa Montta. Jednak wyrzekł się katolicyzmu i nawrócił się na Kościół Słowa, sektę bezpośrednio związaną z Pentagonem. Następnie zaprzyjaźnił się z Jerrym Falwellem i Patem Robertsonem.//

  http://nowadebata.pl/2017/12/19/polityka-apokalipsy/
  Czwartek, 28 grudnia 2017
 • @
  IQ. Setki badań przeprowadzonych na milionach ludzi ukazują ten główny trójpodział rasowy. IQ testy są często tworzone żeby tzw przeciętny wynik [an average score] wynosił 100 punktów z tzw "normalnym" rozrzutem od 85 do 115. Dla Białych przeciętna wynosi od 100 do 103. Azjaci w Azji i w USA mają średnią wyższą ok 106 punktów, chociaż testy były tworzone i użyte w kulturze euro-amerykańskiej. Dla Czarnych w U.S., Karaibach, Brytanii, Kanadzie i Afryce średnia IQ jest niższa i wynosi ok 85, a najniższe wyniki pochodzą z subsacharyjskiej Afryki ok 75 punktów.

  --Francis Crick [odkrywca DNA] stwierdził : "Jest prawdopodobne, że więcej niż połowa różnicy między średnią IQ Białych Amerykanów i Czarnych ma pochodzenie genetyczne i czynnik środowiskowy nie wyeliminuje tej dysproporcji. Myślę także, że społeczne konsekwencje będą poważne jeśli szybko nie rozezna się tej sytuacji."

  http://arjanek.neon24.pl/post/123933,rasy-ludzkie-czesc-druga
  Brawo Polki i Polacy!
 • @
  https://img00.deviantart.net/01d8/i/2014/071/d/7/israel_is_a_terrorist_state_flag_by_al_zoro-d79vy2z.jpg
  Jerozolimę wyzwolimy!
 • Pax Russo-Americana
  Konflikt rusko usraelski to mit.  Telephone conversation with US President Donald Trump

  Vladimir Putin had a telephone conversation with President of the United States Donald Trump.

  Vladimir Putin thanked Donald Trump for the information passed on by the United States' Central Intelligence Agency (CIA) that helped detain the terrorists who plotted to set off explosions at Kazan Cathedral in St Petersburg and other public places in the city. The information received from the CIA was enough to locate and detain the criminals.

  The Russian President asked the US President to convey his appreciation to the Central Intelligence Agency director and the operatives of US intelligence services who received this information.

  Vladimir Putin assured Donald Trump that in the event that Russian intelligence services receive information that concerns terrorist threats to the US and its citizens, they will promptly pass it on to their US colleagues via partner channels.

  http://en.kremlin.ru/events/president/news/56398
  Wtorek, 19 grudnia 2017
 • Aipacalypse
  Join us!

  Does it make sense to have Israeli dual citizens in the government of the United States? Why is it that we are told Israel is our greatest ally, when they attacked us on 911 and continue to wage war on non jews around the world? Join us March 26th-28th, and declare independence from Zionist influence!

  https://aipacalypse.com/
  Czy Żydzi są Narodem Wybranym, a Polacy Mesjaszem narodów?
 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=2068niYChiY
  Jeden dzień z życia polskiego, białego rasisty...
 • @
  Dugin jak zwykle bełkocze.

  Lepiej posłuchać ciekawej rozmowy o m.in. zoroastryzmie i gnozie.
  https://redice.tv/red-ice-radio/the-iranian-renaissance-and-aryan-imperium
  Gnostyk wedle Dugina
 • @
  1.2 mld Hindusów, każdy z unikalnym numerem (Aadhaar), gdzie są zapisane wszystkie istotne dla rządzących informacje także biometryczne.

  http://indianexpress.com/article/what-is/aadhaar-linking-dates-extended-to-march-31-all-your-questions-answered-4981506/

  https://en.wikipedia.org/wiki/Aadhaar
  Za kastą czy za Indiami?
 • Oby nigdy nie w Polsce...
  https://www.cufi.org/

  Na to państwo i takie pogrzeby idą pieniądze z takich jak ta organizacji.

  Tak dzisiaj wygląda Israel.

  https://www.youtube.com/watch?v=5xu0U-m2S7M
  Marian Miszalski: Interes „sze krenczy”.
 • @Lotna 15:28:39
  http://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/54494?katalog=2
  //Nie udało się nawiązać połączenia//

  W dn. 03.03.1987 zarejestrowany w Wydz. "C" WUSW Wrocław pod nr. rej. 54509 przez Inspektorat 2 WUSW we Wrocławiu jako Osoba Zabezpieczona [OZ]. Brak możliwości ustalenia powodu zabezpieczenia. Zdjęto z ewidencji w dn. 18.01.1990. Materiały zniszczono w jednostce operacyjnej.
  Nazwisko Mateusza Morawieckiego zostało odnotowane w aktach Sprawy Obiektowej [SO] krypt. "Ośmiornica" (rej. do nr. 56600) prowadzonej przez Insp. 2 WUSW Wrocław w okresie 20.04.1988-1990. Sprawa dot. operacyjnego rozpracowania i kontroli "Solidarności Walczącej".
  http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:yf6pkze9wxMJ:katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/54494%3Fkatalog%3D2+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=pl

  Zabezpieczenie operacyjne (ZO) w terminologii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych PRL termin, którym określano rejestrację i rodzaj sprawy operacyjnej. Wieloznaczna, nie przesądzająca o charakterze „zainteresowania” forma rejestracji, mająca na celu „ochronę” osoby. Używany najczęściej do ukrywania rejestracji agenturalnego charakteru kontaktów z rejestrowanymi w ewidencji operacyjnej Służby Bezpieczeństwa osobami[1].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zabezpieczenie_operacyjne
  13 grudnia – jak powstawała IIIŻydo-RP/Polin
 • @
  // Monitorując od dawna programy Alexa Jonesa z Infowars//

  Alex Jones to żydowska V kolumna w USA.

  Tu jego żydowska żona z którą ma troje dzieci. // Kelly Nichols is the former wife of Info Wars host, Alex Jones. She is born to Jewish parents, father Edmund Lowe Nichols and mother Sandra Kay Heiligman.//

  https://marriedwiki.com/uploads/2017/06/300px-violetjones.jpg

  On sam o sobie mówi, że jest jewish.

  https://www.youtube.com/watch?v=X2gdkQIv3kY

  Te infowars i alt-right to nic innego jak żydowski, leninowski sposób, który zakłada, że najlepszym sposobem kontrolowania opozycji jest stworzenie od podstaw tej opozycji.

  "The best way to control the opposition is to lead it ourselves.” ― Vladimir Ilyich Lenin
  Rozważania aktualne na progu apokalipsy
 • Rejudaizacja nabiera tempa.
  https://www.salon24.pl/ ciekawe jak długo potrwa ta żydowska celebra na salonie, teraz wygląda tak.

  Żydzi to piąta kolumna w Polsce i Europie.
  Rejudaizacja nabiera tempa.
 • @
  Sam jesteś lemming, wierząc żydowi Miligramowi, który mając 27 lat przeprowadził "eksperyment" i manipulował danymi. Wszystko w imię Holomitu.

  In 2012, Australian psychologist Gina Perry investigated Milgram's data and writings and concluded that Milgram had manipulated the results, and that there was "troubling mismatch between (published) descriptions of the experiment and evidence of what actually transpired." She wrote that "only half of the people who undertook the experiment fully believed it was real and of those, 66% disobeyed the experimenter".
  Lemmingi...
 • @
  // patriarcha podzielił się własnym wspomnieniem tego, jak wygląda kremacja nieboszczyków w Indiach, której świadkiem zdarzyło mu się raz być. „Palą cały dzień — od rana do późnej nocy. Wykorzystują ogromne suche kawałki drewna. W wyniku kremacji pozostają ręce i nogi wyrzucane następnie do Gangesu" — opowiedział patriarcha. Patriarcha przyznał, że był zdumiony tym, jak wiele czasu potrzeba na kremację ludzkiego ciała — „nie starcza dnia", nawet w ciepłym klimacie.//

  Cyryl, co wy tam palicie:)...

  //Rachela Auerbach – pisarka, historyk, tłumacz i psycholog narodowości żydowskiej, pisząca w języku polskim i jidysz. Założycielka i dyrektor bardzo ważnego departamentu "Zbioru Zeznań Świadków" w Yad Vashem w Jerozolimie.

  Przez jej ręce przechodziła większość publikacji dotyczących tzw. Holocaustu m.in. pamiętniki, relacje szkolne, komercyjne powieści, których autorzy twierdzili, że odnoszą się do autentycznych faktów.[1]


  W swojej książce z 1947 roku "Na polach Treblinki" Rachela Auerbach pisze, że paliwo do spalania zwłok w Treblince nie było potrzebne ponieważ ciała kobiet, które miały więcej tłuszczu "były używane do rozpalania, czy bardziej precyzyjnie, do budowania ognisk pośród stosów trupów..." Pisze również, że "krew, także była uważana za materiał palny pierwszej klasy ". tinyurl.com/yaavcdjg //

  http://arjanek.neon24.pl/post/140486,rachela-auerbach-krew-material-palny-pierwszej-klasy
  Czwartek, 7 grudnia 2017
 • @
  //Dlatego – zamiast kliknąć – Mansur zrobił zrzut z ekranu otrzymanego SMS i wysłał go do Citizen Lab, stowarzyszenia aktywistów, zajmujących się prawami cyfrowymi, działającego przy Uniwersytecie w Toronto (Munk School), które już wcześniej pomagało mu, gdy jego telefon stał sie obiektem ataków hackerów.//

  Robisz żydom podwójną reklamę.

  Złoto i doktoraty żyda Munka.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Barrick_Gold#Legal_controversy

  //Peter and Melanie Munk [żydzi] are two of Canada’s greatest philanthropists. Their generosity to U of T exceeds $51-million, including a landmark donation in 2010 of $35-million – the largest single gift from an individual in the University’s history at the time – to create the Munk School of Global Affairs..

  Peter Munk is the Founder and Chairman Emeritus of Barrick Gold Corporation, the world’s largest gold producer. He was born in Hungary and graduated from the University of Toronto in 1952 (BASc, Electrical Engineering). Mr. Munk has an Honorary Doctor of Laws (1995) from the University of Toronto. He and Melanie Munk were each given an Honorary Doctor of Sacred Letters from Trinity College at the University of Toronto in 2004.

  Mr. Munk was made an Officer of the Order of Canada in 1993, and was promoted to Companion of the Order of Canada in 2008, the country’s highest civilian honour. In 2002, he was presented with the Woodrow Wilson Award for Corporate Citizenship, becoming the first Canadian to receive this prestigious award. Mr. Munk has received many other honours, including honorary doctorates, and inductions into the Canadian Mining Hall of Fame and the Canadian Business Hall of Fame. He was also the recipient of the Queen Elizabeth II Diamond Jubilee Medal in 2012, and in 2016 was awarded the Commander’s Cross with Star of the Order of Merit of the Republic of Hungary. Mr. Munk has lived in Toronto, Canada for most of his life, having graduated in Electrical Engineering from the University of Toronto in 1952.
  Public Honours

  Recognized on New York Stock Exchange’s inaugural Wall of Innovators, 2017
  Named the Most Important Mining Man in Canadian History, Canadian Mining Journal, 2017
  Outstanding Philanthropist Award, Association of Fundraising Professionals Greater Toronto Chapter, 2016
  Commander’s Cross with Star of the Order of Merit of the Republic of Hungary, 2016
  Queen Elizabeth II Diamond Jubilee Medal, 2012
  CIBC Mining Man of the Year, 2011
  Canadian Club Lifetime Achievement Award, 2011
  Lifetime Business Achievement Award, Canadian Council for the Americas, 2011
  Business Leader of the Year, Ivey Business School, University of Western Ontario, 2010
  Companion of the Order of Canada, 2008
  International Distinguished Entrepreneur Award, Asper School of Business, University of Manitoba, 2008
  Woodrow Wilson Award for Corporate Citizenship, 2002
  Inducted into the Canadian Mining Hall of Fame, 2002
  Canadian International Executive of the Year Award, Canadian Council for International Business, 2000
  Inducted into the Canadian Business Hall of Fame, 1997
  Officer of the Order of Canada, 1993
  Canada’s Mining Man of the Year, 1993
  Youngest Canadian to speak to the Canadian Club, 1963
  Academic Honours

  Honorary Doctorate, Trinity College, University of Toronto, 2004
  Honorary Doctorate, Technion-Israel Institute of Technology, Haifa, Israel, 2001
  Honorary Doctorate, Concordia University, Montreal, 1999
  Distinguished Lecturer, James Gillies Alumni Lecture, York University, Toronto, 1995
  Honorary Doctorate, Bishop’s University, Quebec, 1995
  Honorary Doctorate, University of Toronto, 1995
  Honorary Doctorate, Upsala College, New Jersey, 1991//

  https://munkschool.utoronto.ca/about-munk/peter-and-melanie-munk/

  https://vimeo.com/165319685
  O Izraelczyku, który używa waszych smartphone'ów...
 • @
  PIS to taki żydowski Alt - right.
  Skandal! Zdrada! Pogonić ich! - I to jak najszybciej.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031