Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 1385 komentarzy

Moje komentarze

 • @AlexSailor 11:56:23
  Twój fanatyzm ci kiedyś zaszkodzi. Jedź do Izraela, albo jeśli stamtąd nadajesz to pogadaj z żydami z jad vaszem.

  Oczywiście zrzucają odpowiedzialność za te zmyślone historie o mydle na tzw nazistów:)

  //Yad Vashem: Nazi Soap Stories Invention'//

  In 1990 samples from several soaps claimed to have been made from Jews were sent for DNA testing at Tel Aviv University. Likewise, those tests determined the soaps did not contain human fats.

  https://www.haaretz.com/1.4743238
  Tadeusz Borowski i dr Dariusz Ratajczak o Auschwitz
 • @AlexSailor 09:21:51
  //Zresztą, podobnie jak sprawa komór gazowych, wygląda robienie mydła z ludzkiego tłuszczu, które jest ponad wszelką wątpliwość udokumentowane, a nawet są jeszcze próbki tegoż mydła.//

  Nawet żydzi z jad vashem w to nie wierzą...

  Po co ten proces po tylu latach wznowiono akurat w Polsce?

  Łatwo się domyślić? Na zachodzie nikt poważny już w to nie wierzy. Niemcy nie produkowali mydła z ludzi, tak jak nie robili mączki kostnej jak nawozu i nie sprzedawali tego.

  W zakończonym śledztwie IPN, prof. dr hab. inż. Andrzej Stołyhwo stwierdził:

  //Mydło bowiem powstaje w sposób naturalny przy wygotowywaniu zwłok, wyjaśniał ekspert prowadzonego śledztwa, prof. dr hab. inż. Andrzej Stołyhwo. - W Gdańsku z całą pewnością były wygotowywane, a to dla produkcji szkieletów jako pomocy naukowych. I to jest dla prof. Stołyhwy proces naturalny, do przyjęcia. Jeśli natomiast do tak powstałej masy dodaje się jakieś środki uzdatniającej ją do użycia, wtedy mamy do czynienia z procederem nieetycznym, godnym potępienia.//

  Profesor Stołyhwo w przedstawionym mu do ekspertyzy kawałku mydła tzw. brunatnego odkrył szczątkowe ilości kaolinu, substancji powodującej, że "produkt” posiada lepsze właściwości ścierne. Innymi słowy, nadaje się do zmydlania, mycia i szorowania. Ten kawałek mydła był jednym z nowych dowodów w sprawie. Poniekąd nowy okazał się też inny dowód: słój zawierający próbkę mydła, na pewno pobraną z laboratorium Spannera, przedstawioną przez prokuratora sowieckiego na procesie norymberskim. Odnalezienie go w Hadze było bodaj największym osiągnięciem gdańskich prokuratorów z IPN-u, bo wydawał się zaginiony. On to stanowił matrycę do badań (wykonywanych przez prof. Stołyhwo)
  http://tinyurl.com/pdtdwl5

  Niżej podaję tłumaczenie zeznań Zygmunta Mazura [preparatora zatrudnionego w Instytucie Anatomii], w Trybunale Norymberskim, z którego wynika, że nie dodawał on kaolinu, dlatego mam pewne wątpliwości co do tych odkrytych śladowych ilości kaolinu.

  Z. Mazur zeznaje:

  "W Lutym 1944 prof Spanner dał mi przepis na przygotowanie mydła z tłuszczu ludzkiego. Zgodnie z tą recepturą 5 kg ludzkiego tłuszczu miesza się z 1O litrami wody i 500 czy 1000 gramami NaOH. Wszystko to ma być gotowane 2 , 3 godziny, a potem ochłodzone. Mydło będzie pływać na powieszchni, a woda i osady pozostaną na dnie. Odrobinę soli i sody dodaje się do tej mieszanki. Następnie należy dolać świeżej wody i to wszystko gotować 2, 3 godz.Po ochłodzeniu mydło jest przelewane do form"
  http://avalon.law.yale.edu/imt/02-19-46.asp

  " 'In February 1944 Professor Spanner gave me the recipe for the preparation of soap from human fat. According to this recipe 5 kilos of human fat are mixed with 10 liters of water and 500 or 1,000 grams of caustic soda. All this is boiled 2 or 3 hours and then cooled. The soap floats to the surface while the water and other sediment remain at the bottom. A bit of salt and soda is added to this mixture. Then fresh water is added, and the mixture again boiled 2 or 3 hours. After having cooled the soap is poured into molds.' "

  Zygmunt Mazur zmarł na tyfus w gdańskim szpitalu w dniu 10.07.1945 r.
  Tadeusz Borowski i dr Dariusz Ratajczak o Auschwitz
 • @
  //Dubler jest np. zastępcą prezesa IPN-u (M.Szpytma).//

  http://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201803/m_szpytma.jpg
  Izraelscy i brukselscy dublerzy... korygują "polski" rząd
 • @MacGregor 16:58:07
  //https://pl.wikipedia.org/wiki/Pie%C5%9B%C5%84_o_zamordowanym_%C5%BCydowskim_narodzie

  czyli o roli Judenratów i policji zydowskiej w zaglądzie własnego narodu - Kolega chyba nie słuchał ze zrozumieniem//

  Zanim się wypowiem delikatnie zapytam. Czy kolega to czytał, że się tak wymądrza ?
  Grzegorz Braun: Wiosenne nieporządki.
 • @MacGregor 15:56:36
  Cyt: //Ewa Kurek, Grzegorz Braun i inni publicyści nawołują, żeby brać przykład z naszych "starszych braci w wierze" i robić dokładnie to samo co oni , czyli docierać do ludzi całego świata z prawdą o sytuacji Żydów w latach drugiej wojny światowej, żeby tłumaczyć świadectwa żydowskie, np. Adama Czerniakowa na angielski, rosyjski, francuski, hebrajski, niemiecki, chiński itp i docierać do tamtych ludzi.//

  Czyli pełną gębą obrońcy holomitu i to jest ich główny cel.

  Właśnie przeczytałem "interesującą", a dla mnie oczywistą wypowiedź żydówki Ewy Kurek w języku angielskim. Tak "docierają do ludzi całego świata z prawdą". Ciekawe czy odważyłaby się powiedzieć to otwarcie po polsku.

  Cyt://"Jedyne grupy rzekomo "żydowskie", które z pewnością wejdą konflikt z państwem polskim w przypadku decyzji o ekshumacji w Jedwabnem to grupy lewicowe skupione wokół Jerzego Urbana, "Gazety Wyborczej", Tomasza Grossa, stacji TVN, i prawdopodobnie Muzeum Polskich Żydów "Polin". Tylko, że oni nie są Żydami! Być może przodkowie niektórych z tych ludzi byli Żydami, ale sto lat temu zostali ekskomunikowani przez ich żydowskie rodziny z powodu komunizmu i obecnie nie są już Żydami, ale bolszewikami naszego rodzimego polskiego chowu."

  https://www.poloniainstitute.net/history-of-poland/jedwabne-anatomy-of-deception/

  Czyli Michnik, Urban, Gross to nie żydzi to Polacy!

  Gra w tzw. dobrego i złego żyda to domena Brauna i Kurek.

  Zaraz potem należy zacytować ten fragment, który jasno tłumaczy ich intencje:

  //Od pewnego czasu pojawiają się wypowiedzi całkiem rozsądnych ludzi, którzy proponują abyśmy potencjalnymi odszkodowaniami uzyskanymi od Niemców podzielili się z Żydami. Ma to być recepta na podnoszone otwarcie lub w zawoalowanej formie bezczelne żądania "starszych braci w wierze". Ruchami świadczącymi o naszym sprycie mają być rozwiązania polegające na współpracy z żydowskimi kancelariami prawniczymi, które ugadane na procent od odszkodowań mają wznieść się na wyżyny sztuki retorycznej i ręka w rękę z państwem polskim wywalczyć należną nam rekompensatę. W tym chórze wyróżniają się takie postacie jak E. Kurek, M. Jakubiak, W. Sumliński... //

  https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/862501,o-tym-jak-kurek-jakubiak-i-sumlinski-myla-sie-jak-cholera
  Grzegorz Braun: Wiosenne nieporządki.
 • Atak na moskiewski teatr na Dubrowce - FENTANYL
  Po 57 godzinach zajmowania budynku przez terrorystów, 26 października rosyjskie oddziały specjalne "Alfa" i "Wympieł" podjęły szturm na teatr. Nim doszło do wejścia żołnierzy sił specjalnych, do teatru wpuszczono gaz usypiający (prawdopodobnie halotan jako nośnik, a w nim rozpuszczone fentanyl i 3-metylofentanyl), który uśpił zakładników i terrorystów. Dzięki temu antyterroryści mogli bezpiecznie wejść do budynku, zabijając na miejscu 40 terrorystów przez strzał w głowę, w tym kobiety, które miały na sobie ładunki wybuchowe. W akcji zginęło także 129 uśpionych zakładników, którzy zatruli się gazem[2].

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Atak_na_moskiewski_teatr_na_Dubrowce
  Skripalowie zostali zatruci Fentanylem, a nie Nowiczokiem
 • @
  Jak lubisz horrory, to tu fajna muzyczka z takiego jednego..

  https://www.youtube.com/watch?v=iUjKm_nuZQ8

  https://ipfs.io/ipfs/QmXoypizjW3WknFiJnKLwHCnL72vedxjQkDDP1mXWo6uco/wiki/Wicker_man.html

  A tu Polska właśnie...

  https://pl.wikinews.org/wiki/Wierzbin_-_Wola_S%C4%99kowa_2014

  https://www.youtube.com/watch?v=Sy_ZRoyLYNs

  Ps Nie żebym się tym specjalnie interesował:)
  Burning Man Festival – czyli jak zgnoić człowieka...
 • @Lotna 20:14:17
  Nie miej mi za złe, ale muszę to wkleić bo mnie dr Ewa rozbawiła...

  "Jedyne grupy rzekomo "żydowskie", które z pewnością wejdą konflikt z państwem polskim w przypadku decyzji o ekshumacji w Jedwabnem to grupy lewicowe skupione wokół Jerzego Urbana, "Gazety Wyborczej", Tomasza Grossa, stacji TVN, i prawdopodobnie Muzeum Polskich Żydów "Polin". Tylko, że oni nie są Żydami! Być może przodkowie niektórych z tych ludzi byli Żydami, ale sto lat temu zostali ekskomunikowani przez ich żydowskie rodziny z powodu komunizmu i obecnie nie są już Żydami, ale bolszewikami naszego rodzimego polskiego chowu."

  https://www.poloniainstitute.net/history-of-poland/jedwabne-anatomy-of-deception/

  Lewica to nie żydzi, to Polacy, Rosjanie, Niemcy itd. Tak należy myśleć wg dr Ewy Kurek.

  Przegięcie:), a do tego to...niżej.

  //Od pewnego czasu pojawiają się wypowiedzi całkiem rozsądnych ludzi, którzy proponują abyśmy potencjalnymi odszkodowaniami uzyskanymi od Niemców podzielili się z Żydami. Ma to być recepta na podnoszone otwarcie lub w zawoalowanej formie bezczelne żądania "starszych braci w wierze". Ruchami świadczącymi o naszym sprycie mają być rozwiązania polegające na współpracy z żydowskimi kancelariami prawniczymi, które ugadane na procent od odszkodowań mają wznieść się na wyżyny sztuki retorycznej i ręka w rękę z państwem polskim wywalczyć należną nam rekompensatę. W tym chórze wyróżniają się takie postacie jak E. Kurek, M. Jakubiak, W. Sumliński... //

  https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/862501,o-tym-jak-kurek-jakubiak-i-sumlinski-myla-sie-jak-cholera
  Polowanie na czarowników w Norymberdze? Art. 19 i 21.
 • @1abezmetki 23:15:04
  //po czyjej stronie, angażowali się w ostatnich wyborach prezydenckich w USA. I drugie, gdzie jest zlokalizowane ich światowe centrum decyzyjne?//

  770 Eastern Parkway
  https://en.wikipedia.org/wiki/770_Eastern_Parkway

  Co nie oznacza, że odcinają się od Izraela.

  Są tam obecni w tylu miejscowościach.
  https://www.chabad.org/centers/default_cdo/country/Israel/jewish/Chabad-Lubavitch.htm

  Oczywiście są powiązani z Trumpem, jego rodziną i to od dawna i nie zawsze legalnie.

  Są nieoficjalnym łącznikiem mm Trumpem a Putinem

  https://www.politico.com/magazine/story/2017/04/the-happy-go-lucky-jewish-group-that-connects-trump-and-putin-215007
  Kreml Ostentacyjnie Ignoruje 70-lecie Izraela!
 • @Analityk 16:46:39
  Trudno o lepszy dowód jak to zdjęcie.

  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2018/01/JAROSL1-768x507-640x400.jpg
  Kreml Ostentacyjnie Ignoruje 70-lecie Izraela!
 • @Lotna 17:06:49
  Oczywiście nie ze zgadzam się z Tobą we wszystkich tych kwestiach, ale o tym innym razem.

  Tak przy okazji zapodam linki, może nie czytałaś. Ciekawy życiorys męża dr Ewy.

  266. Kurek-Matiunin Ewa dr
  302. Matiunin Sergiusz dr

  https://web.archive.org/web/20160314060513/http://www.wsu.kielce.pl/wykladowcy
  http://stanczyk1.blogspot.com/2018/02/ewa-kurek-faszywy-idol-prawicy.html

  Ps dziękuję za głos poparcia.
  Polowanie na czarowników w Norymberdze? Art. 19 i 21.
 • @wiedzajestwksiążkach 14:28:46
  //Przecież Chabad-Lubawicz to sekta w łonie judaizmu. Raczej odcina się od Izraela. Oni mają swój Polin. Poza tym, większość tzw. żydów ich nienawidzi.//

  Zatkało mnie:) Oni są forpocztą żydostwa na świecie, wszyscy na nich łożą, ty też. Jeżeli ktoś uważa, że jest ich 200 tys (Wiki) to jest idiotą. Ruski rabin Lazar ma 13 dzieci, u nich jest to bardzo częste.

  https://www.youtube.com/watch?v=MXC6vFalKTM

  W stanie Kalifornia, który liczy 39 mln mieszkańców i jest trochę większy od Polski, jest 3 976 centrów Chabadu i są zlokalizowane w 123 miejscowościach (co ciekawe nigdy tu nie przekraczają liczby 90 w jednej miejscowości).

  W stanie Nowy Jork, który liczy ok 20 mln mieszkańców jest...uwaga! 8372 centrów Chabadu w 110 miejscowościach. We Francji są ulokowani w ponad 100 miejscowościach, to samo w Niemczech, Rosji. Na samej Florydzie mają 100 szkół.

  Tak dla porównania, w kościele rzymskokatolickim na terenie naszego kraju istnieje ok. 10 000 parafii.
  Kreml Ostentacyjnie Ignoruje 70-lecie Izraela!
 • Putin ma licencję nawet na "antysemityzm" wydaną przez samych żydów.
  Takie komunikaty jak ta notka są bezwartościowe, czysty pro putinowski agitprop.

  //Putin antysemitą? To naprawdę nie ma znaczenia (dla żydów)//

  //Putin an anti-Semite? It really doesn’t matter//

  http://www.thejewishstar.com/stories/putin-an-anti-semite-it-really-doesnt-matter,15309

  PS Wystarczy sobie zobaczyć ile rodzi się chabadników w Rosji, ile jest ich centrów, ile jest szkół. Jakie peany na temat Putina wypowiada główny chabadnik Lazar (rabin Rosji).

  https://www.chabad.org/centers/default.asp?qry=russia
  Kreml Ostentacyjnie Ignoruje 70-lecie Izraela!
 • Żydowski Pax Russo - Americana
  Autor tekstu Ernst Wolff (Journalist) łączy to co "najlepsze" od Huffington Post do Sputnik Deutschland: Ernst Wolff - Autor 2018, aufgerufen 28. Januar 2018, czyli ruski folklor.

  Tylko pozazdrościć!:)
  Wejście armii USA do Europy w 1917 roku
 • @lorenco 19:34:10
  //Tylko pozazdrościć!//


  Jesteś głuptasek:)
  Bloger "1abezmetki" lubi proste, zrozumiałe, liczby
 • 1 meczet dziennie!, a ile chabadników się rodzi dziennie?
  Kgbista Putin buduje od początku swojej prezydenckiej kariery 1 meczet dziennie (7 500)...budujące.

  http://www.interpretermag.com/7500-mosques-have-been-erected-in-russia-since-putin-became-president/

  No i pozwala żydowskim chabadnikom mnożyć się na potęgę w Rosji...

  http://ejpress.org/no-time-like-present-russian-jews-chief-rabbi-says/

  A oni wbrew pozorom się kochają...

  http://visualrian.ru/images/old_preview/49/46/494691_preview.jpg
  Bloger "1abezmetki" lubi proste, zrozumiałe, liczby
 • @
  Autor
  Robert Faurisson (ur. 24 stycznia 1929 w Shepperton) – francuski literaturoznawca.

  W związku z głoszonymi przez siebie poglądami był pobity podczas kilku napadów, dokonanych przez żydowskie bojówki[4].


  Na mocy uchwalonej 1990 tzw. Ustawy Gayssota (Loi Gayssot) Faurisson, za głoszenie swoich poglądów, został w 1991 usunięty z profesury literatury uniwersytetu w Lyonie.
  Żydzi torturowali Rudolfa Hössa? Nie no, nieprawdopodobne...
 • @
  //Western Technology in the Soviet Union//
  https://www.princeton.edu/~ota/disk3/1979/7918/791812.PDF

  Kapitał żydowski i obecnie wyciągnie Putina z każdego bagna.

  //Putin an anti-Semite? It really doesn’t matter//

  http://www.thejewishstar.com/stories/putin-an-anti-semite-it-really-doesnt-matter,15309

  //Chief Rabbi Berel Lazar didn’t go as far as to claim Putin for the Jewish people, but he did laud him as the first leader in Russia’s long history “to say that Jews had the same rights as anyone else.” //

  //Putin is certainly a historical oddity. He is a ruthless dictator with philo-Semitic leanings, who is nonetheless sophisticated enough to grasp the crucial political role that anti-Semitism has played, and may still play, in Russia’s national development.//
  Czy W.Putin stanie na czele rewolucji gospodarczej w Rosji?
 • @Arjanek 14:39:48
  //Czyżby żyd Sigan był powodem, którego z takim uwielbieniem od wielu lat lansuje Pan Bogusław.?//


  A tak tu było spokojnie...:)
  O fałszowaniu historii
 • @Arjanek 14:32:30
  Prędkość opadania tej notki świadczy o jakimś panicznym niepokoju admina.

  Czyżby żyd Sigan był powodem, którego z takim uwielbieniem od wielu lat lansuje Pan Bogusław.?
  O fałszowaniu historii

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031