Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
123 posty 1615 komentarzy

Kultura Holocaustu niszczy świat.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Torin*: "Sam mówiłem, zazwyczaj bardziej żartem niż serio, że dobry Niemiec to martwy Niemiec. Jednak sytuacja jest taka, że jak ich wszystkich wykończą, to mamy przeciwko sobie hordy zaprawione w mordach, liczone w dziesiątki, setki milionów."

Bez końca wzmacniane, przez dziesiątki lat przez intelektualistów i elitę medialną, twierdzenie, że to Niemcy i ich potomkowie są odpowiedzialni za ten "najbardziej ochydny występek w ludzkiej historii" miało tak demoralizujący efekt, że dzisiaj miliony Niemców popierają Angelę Merkel w próbie zniszczenia etnicznych podstaw ich własnego narodu.

Kultura Holocaustu została użyta przez żydów na Zachodzie jako ostateczny argument w niszczeniu jakiejkolwiek opozycji do masowej, nie białej imigracji.

Holocaust jest absolutnym fundamentem żydowskiego programu demograficznego, prowadzącego do kolapsu białej rasy w Europie, USA, a także w Rosji. Każda wzmianka o europejskiej solidarności etnicznej natychmiast jest łączona z Auschwitz i tym rzekomym horrorem w umysłach milionów, a może miliardów ludzi.
np artykuł w „Gazecie Wyborczej” (17 sierpnia 2007 r.) – "Patriotyzm jest jak rasizm"

Biali ludzie nie mogą być uznani jako grupa, która ma jakiekolwiek wspólne interesy ponieważ "nigdy więcej" Zachodnie państwa, narody mają moralny obowiązek akceptować, bez limitów nie białą ludność z Trzeciego Świata ponieważ "nigdy więcej" Europa musi otworzyć swoje granice dla islamistów ponieważ "nigdy więcej". Biali ludzie muszą zaakceptować swoje własne wymarcie ponieważ "nigdy więcej".

Żydowski historyk P. Novick przyznał: Żydzi i ich dominacja na wyższych uczelniach, w mediach i przemyśle rozrywkowym, rzeczywiście spowodowała, że zachodnia kultura w tym amerykańska stała się obsesyjnie opanowana tematem Holocaustu. Uważa on, że to nie jest spontaniczny fenomen, a dobrze zaplanowana strategia.

//Jesteśmy "ludźmi księgi" ale też ludźmi filmów z Hollywood, telewizyjnych seriali, artykułów w prasie, magazynach, książek dla dzieci, komiksów i akademickich sympozjów. Kiedy temat Holocaustu stał się na tyle ważny wśród amerykańskich żydów w USA i opiniotwórczych elit, było naturalnym i nieuniknionym, że wrośnie on w całą kulturę.// (Peter Novick, The Holocaust in American Life (Mariner Books, 1999), 12)

Żydowski reżyser Jill Soloway zaobserwował, że żydzi w Hollywood "od nowa tworzą kulturę żeby bronić się w erze post Holocaustu". Na tą etniczną "obronę" składa się promocja rasowej różnorodności, związków mieszanych, poniżania ludzi białych i ich tradycyjnej kultury, seksualizacja kultury i niszczenie tradycyjnych ról kobiety i mężczyzny - wszystko to razem z nieustannym przypominaniem o żydowskich ofiarach.

148 filmów o Holocauście

en.wikipedia.org/wiki/List_of_Holocaust_films

[*]

jt.neon24.pl/post/129061,bibrus-kto-leczy-grzechy-przeszlosci-uchodzcami
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031