Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
123 posty 1615 komentarzy

Holocaust, Abwehra i MI6

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypadłość rodziny von Thadden. Znanych pomorskich Junkrów. Zacznijmy od czasów nam współczesnych.

Adolf von Thadden (1921 – 1996) - był bratem przyrodnim Elisabeth von Thadden (patrz niżej). Od roku 1961 do 1971 stał na czele Narodowodemokratycznej Partii Niemiec (NPD). Partia ta o programie narodowo-socjalistycznym, jest kontynuatorką istniejącej w latach 1950-1964 Niemieckiej Partii Rzeszy. Adolf von Thadden określany wówczas "nowym Führerem" okazał się być "kretem" pracującym dla - MI6 (Secret Intelligence Service) - brytyjskiego wywiadu.
www.theguardian.com/world/2002/aug/13/johnhooper

Elisabeth von Thadden (1890 - 1944) – niemiecka działaczka podziemia antyhitlerowskiego, była oskarżona o spisek wymierzony w Hitlera i  stracona na mocy wyroku sądu. Współpracowała z tzw. grupą Hanny Solf (Solf-Kreis). Po wykryciu spisku, który sięgał głęboko w struktury wywiadu niemieckiego (ucieczka Ericha Vermehrena), Hitler zdecydował o całkowitym rozwiązaniu Abwehry.
en.wikipedia.org/wiki/Solf_Circle

Eberhard von Thadden (1909-1964) - doktor prawa, członek NSDAP i SS. Był asystentem i zastępcą Horsta Wagnera, który kierował wydziałem "Inland II" w "Biurze ds spraw zagranicznych". Wagner i von Thadden byli przyjacółmi. Eberhard "specjalista ds żydowskich" był w bezpośrednim kontakcie z jednostką Eichmana w RSHA (Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy). Horst Wagner był członkiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych i osobą bardzo blisko związaną z Ribbentropem. Był odpowiedzialny za prowadzenie polityki względem osób narodowości żydowskiej."Biuro ds spraw zagranicznych" zostało oskarżone przez różne wojskowe trybunały o współudział w eksterminacji żydów. W 1946 roku, Joachim von Ribbentrop został stracony przez powieszenie. Obaj von Thadden i Wagner ex officio jak i biorąc pod uwagę zgromadzone dokumenty powinni byli wisieć. Dlaczego nie ponieśli tej kary. Czyżby nazwisko von Thadden miało "immunitet na mordowanie"? Po prostu poszli na współpracę z aliantami. Nigdy nie zostali oskarżeni, stawali w sądzie jako świadkowie. Horst Wagner zmarł w swoim łóżku w roku 1977, Eberhard von Thadden w wypadku samochodowym w 1964.

A jaki był ich związek z deportacją żydów węgierskich?

Kluczowym dowodem na deportację 400 tys żydów węgierskich do Auschwitz między 15 maja, a początkem lipca 1944 roku mają być telegramy i podpisy (inicjały) Horsta Wagnera i Eberharda von Thadden widniejące na tych dokumentach.
Arthur R. Butz, (THE HOAX OF THE TWENTIETH CENTURY) twierdzi, że dokumenty te zostały po wojnie (jak wiele innych) sfałszowane.
archive.org/details/HoaxOfTheTwentiethCentury


Czyżby rodzinna przypadłość.

 

KOMENTARZE

 • Rodzinne przypadłości elit
  .
  Ernst Freiherr von Weizsäcker sekretarz stanu w ministerstwie Ribbentropa, skazany za przestępstwa przeciwko ludzkości,
  jego synowie w RFN
  Richard Karl – burmistrz Berlina i prezydent RFN
  Carl Friedrich – działacz ruchów pokojowych

  generał Johannes Erwin Eugen Rommel – dowodził Afrika Korps
  jego syn
  Manfred – wieloletni burmistrz Stuttgartu

  Jak widać wszystko wg. zasady: „k... k...wie łba nie urwie“

  Ale spójrzmy też na elitę w Polsce, może dla nas ważniejszą, oto co przytacza Heinrich Heine

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html#Heine

  albo na tych wstrętnych siepaczy żydów w okresie tzw. Holokaustu

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  którzy głównie przeżyli i założyli później demokratyczne państwo apartheidu o nazwie erec, apartheidu praktykowanego zresztą od tysiącleci i stanowiącego rdzeń koncepcji tej społeczności. Piszę o „elicie w Polsce“ bo określenie „polska“ w odniesieniu do niej mogło by być rażące.

  Na koniec inna ciekawostka:
  Max Warburg, którego wiąże się z niemiecką służbą tajną (wywiadem), miał też współdziałać przy przerzucie niejakiego Uljanowa (pseudonim Lenin) do Rosji, był bratem Paula Warburga, jednego z architektów banku emisyjnego dolara FED, finansował też projekt Coudenhove Kalergiego, który jest akurat realizowany pod kryptonimem „Unia Europejska”.

  - http://balder.org/coudenpo

  chciało by się wręcz rzec, jakże nieskomplikowany jest ten system i ciasne są powiązania.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031