Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 1804 komentarze

Pax Russo-Americana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja i USA pod patronatem żydów to jedno zło dla tego świata i wszystkich wolnych narodów.

 

 

Oni często udają, że się kłócą, ale wynikiem tej kłótni jest zawsze zniszczenie jakiegoś wolnego kraju. USA i Rosja/ZSRR NIGDY nie były w stanie wojny, za to wielekroć świetnie się dogadywały, by wspomnieć chociażby los Polski...

Dzisiaj to obłuda sprzedajnych dziennikarzy głównego nurtu jest piorunująca. Nie można krytykować jednej strony, wywyższając drugą. Rosja to nie jest rycerz niosący wolność. Należy wyraźnie powiedzieć: Rosja i USA to takie same twory niosące destrukcje, kłamstwa i zdrady. Przez okres ostatnich dekad idealnie się uzupełniają. Raz jeden twór jest złym policjantem, raz drugi.

Rosja i USA poparły atak na Irak. Poparły rezolucje nr 678 i 1441 to doprowadziło do zamordowania Saddama Husajna i masowej emigracji milionów Irakijczyków.Rosja w 2011 mogła zawetować rezolucję ONZ ws Libii, ale wstrzymała się od głosu i dała tym samym zielone światło do zamordowania Kadafiego. Droga do Europy została otwarta. Niedawna luty 2016 Konferencja Bezpieczeństwa w Monachium [Munich Security Conference] przejdzie do historii podobnie jak konferencje w Teheranie, Jałcie czy Poczdamie. Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że Stany Zjednoczone porozumiały się z Rosją w sprawie podziału stref wpływów w Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

//narymunt.neon24.pl/post/129846,zdrada-w-monachium

Czym więc różni się demokracja rosyjska od pogardzanych przez nią „zachodnich demokracji”? Wystarczy przeczytać pierwszy urywek konstytucji Rosji żeby stwierdzić brak zasadniczych różnic.   

KONSTYTUCJA FEDERACJI ROSYJSKIEJ

przyjęta w ogólnonarodowym referendum
w dniu 12 grudnia 1993 rokuMy, wielonarodowy lud Federacji Rosyjskiej,
złączeni wspólnym losem na swej ziemi,

utwierdzając prawa i wolności człowieka, pokój i zgodę społeczną,
zachowując historycznie ukształtowaną wspólnotę państwową,
kierując się ogólnie uznanymi zasadami równouprawnienia i samookreślenia narodów,
czcząc pamięć przodków, po których odziedziczyliśmy miłość i szacunek do Ojczyzny, wiarę w dobro i sprawiedliwość,
wskrzeszając suwerenną państwowość Rosji i umacniając jej demokratyczny fundament,
dążąc do zapewnienia pomyślności i rozkwitu Rosji,
w poczuciu odpowiedzialności za Ojczyznę wobec obecnego i przyszłych pokoleń,
uważając się za część społeczności światowej,
uchwalamy Konstytucję Federacji Rosyjskiej.

 

W tym kontekście niedawna wypowiedź Putina luty 2016 skłania do pewnej refleksji. Ile to bowiem trzeba zmienić żeby nic się nie zmieniło.
"Zawsze kochałem idee komunistyczne i nadal je kocham.
Wiecie, że ja podobnie jak ponad 20 milionów radzieckich obywateli należałem do Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego i nie tylko byłem członkiem partii, ale pracowałem prawie 20 lat w KGB". Ja nie byłem jak wiecie, członkiem partii z konieczności, kochałem komunistyczne i socjalistyczne idee i nadal je kocham".
//www.interfax.ru/russia/491445

A kiedy widzę Putina balującego w otoczeniu kapitalistów i śpiewającego po angielsku z doskonałym akcentem piosenkę „Blueberry Hill” to przypomina mi się co żyd Marx mówił o kapitaliźmie:

„Marx mówi z pogardą o średniowieczu budującym katedry, natomiast z uznaniem o kapitalistycznej burżuazji zajętej skupianiem fortun i uprzemysłowieniem. Jego ekonomia jest oparta na tej samej aksjologii moralnej, co ekonomia kapitalistyczna. Różnica na tym polega, że własność prywatna, zdaniem Marxa, nie da się utrzymać i fatalnie prowadzi do komunizmu. Kapitalistyczny burżuj ma rację , myśląc, że walka o dobra materialne jest właściwą funkcją człowieka; nie rozumie jednak, że sposób korzystania z tych dóbr musi ulec zmianie. Marx nie tyle potępia kapitalistę, co go poprawia i poucza, zresztą w sposób, jak wiemy, bolesny, kopniakiem rewolucji.”

Dlatego Putin może spać spokojnie. Setki baz USRaelskich na całym świecie strzegą jego spokojnego snu.


Z pionierskim pozdrowieniem dla 1abzmetki

@fan-wolności 10:50:12

Każdy ma swoje książki. Moja to wciąż "Manifest Komunistyczny", po przezwyciężeniu prozachodniego odmóżdzenia.

1abezmetki 13.03.2016 11:25:53

 

KOMENTARZE

 • Cyniczny przygłup bez metki, jak i całe to komusze towarzystwo tu występujące
  udaje że nie wie gdzie z jakiego korzenia wyrastają, czy też kto stworzył komunizm. -Ideę stworzył MarX, Engels, Lenin i inni ich pobratymcy, a praktycznie wypróbowali na ludziach, zaczynając od narodów Rosji ich uczniowie i wysłannicy, tworząc jeden wielki komunistyczny eksperyment, obóz dla "ludu pracującego miast i wsi", czyli Związek Zdradziecki między innymi za pomocą pieniędzy z Nowego Jorku ( Trocki, i jego statek wypełniony złotem wysłany na pomoc Leninowi, czy też worek złota dany Leninowi na drogę ze Szwajcarii do Piotrogrodu). -Przy pomocy Związku Zdradzieckiego udało im się zniewolić cały szereg innych narodów, czy też obrócić w gułag takie narody, jak chiński, czy też koreański. -Głupcy to, cynicy, czy po prostu czyiś agenci? -Bo, że nie Polski, to pewne! -Komuna nie tylko na tym portalu, ale w całym dzisiejszym świecie ma się dobrze! -Pamiętajcie, że Komuniści to mistrzowie propagandy, która opiera się na Kłamstwie. -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Amerykanie sprzedali do obozu nie tylko Polskę.
  -Największa sprzedaż dotyczyła olbrzymich Chin. -W czasie wojny z Japonią rządził tam proamerykański Czang Kaj Szek. (Ang.Chiang Kai-shek 蔣介石). -Walczył z Japończykami, odnosząc sukcesy, dzięki Amerykańskiej broni, którą mu dostarczali, dopóki był im potrzebny. -Po zakończeniu wojny uzbrojona i wspomagana przez dobrego "wujka Ameryki", wyzwoliciela ludzkości (nana:))), czyli Stalina, 50 tysięczna armia obdartusów z północy zaczęła pod wodzą Mao tse Tunga tzw. "Długi marsz", by zaprowadzić w Chinach komunę. -Amerykanie natychmiast zastopowali pomoc dla swego wiernego sojusznika. -Nie pomogły nawet błagania o amunicję do karabinów. -Przegrał więc i uciekł na Tajwan, gdzie Amerykanie założyli swoją kontrolną bazę dla szachowania nowego komunistycznego Baraku. -Na zapytania dlaczego nie udzielili pomocy Czangowi, amerykańscy politycy cynicznie odpowiadali że wolne, demokratyczne Chiny przy swoim potencjale, rozwijając się jako normalne państwo mogłyby zagrozić Amerykańskiej hegemonii gospodarczej, więc by nie wyrósł im konkurent, wołą by Chińczycy byli trzymani pod ścisłą kontrolą w dziadowskim komunistycznym gułagu. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • -Poniższymi słowami;
  "Każdy ma swoje książki. Moja to wciąż "Manifest Komunistyczny", po przezwyciężeniu prozachodniego odmóżdzenia.

  1abezmetki 13.03.2016 11:25:53 i swym odejściem Bezmetkowy potwierdził słusznośc słów Stalina, że komunizm pasuje do Polski jak siodło jeżdzieckie do krowy. -Widocznie taki nasz los, bo doją nas jak mleczną krowę nas wszystkie strony, ale nie dajemy się ujeżdźić! -Pozostaje jeszcze tylko zostać mądrą krową i nie dawać mleka obcym, a wszystko będzie dobrze! -POLSKA WWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Nietrafiony komentarz na tle ostatniej decyzji Putina.
  Ostatnio wysypały się komentarze niekorzystne dla Rosji i Putina na tle jego decyzji o wyprowadzeniu części ugrupowania lotniczego z Syrii.
  Putin posądzany jest o zdradę o konszachty z żydami itp.
  Moim zdaniem jest inaczej.
  Putin konsekwentnie prowadzi walkę o ograniczenie globalnej dominacji mafii chazarskiej.
  Putin to robi w rękawiczkach metodą proxy bezkrwawo metodami polityczno ekonomicznymi.
  Putin gra z nimi w szachy na poziomie którego oni nie pojmują.
  Oni nie rozumieją w co gra Putin podobnie nie rozumieją tego miliny zwykłych ludzi.. i na tym polega siła Putina.

  Putin nie chce rozlewu krwi , stara się go minimalizować w przeciwieństwie do globalnej mafii która masowym mordami potwornymi zbrodniami dokonywanymi przez ich najemników, ich agenturę, usiłuje zastraszyć tych którzy się jej opierają.

  Putin swoją polityką wytrąca mafii (zachodowi) wszystkie argumenty których używają by atakować Rosję.

  Putin planuje, widzi kilka ruchów do przodu a mafia planuje i widzi tylko proste skutki najbliższego ruchu (podobnie jak większość ludzi).

  To szachy są siłą Putina czyli Rosji a nie jego armia.

  Gra Putina powoduje że mafia (zachód) za każdym razem gdy stara się uderzyć w Putina (Rosję) strzela sobie w kolano i zwykle taki strzał jest bardziej bolesny dla któregoś z członków mafii niż dla Rosji.

  Taka polityka prowadzi wprost do buntu wśród wasali mafii.
  Putin obali mafie siłami wasali mafii.
  Już widać że to się dzieje w wielu miejscach na świecie.
  Wasale mafii się buntują coraz odważniej, UE trzeszczy, kraje "wyzwolone" przez mafię szukają ratunku, wsparcia ze strony Rosji.
  (Irak, Libia, Kurdowie, nawet Arabia Saudyjska zaczyna flirtować z Rosją).

  Trzeba troszkę poczekać by zrozumieć w co grał Putin ograniczając kontygent wojskowy w Syrii.
 • Przecież obecnie światowe centrum komunizmu to Bruksela
  Co prawda świat jest inny, to i komunizm się zmienił, ale pazerne żydostwo które tym interesem kręci ogłupiając kolejne narody pozostało wciąż to samo ... jak długo jeszcze pozwolimy dawać się ogłupiać?
 • @Oscar 19:19:36
  Dopowiem to co oczywiste ale nie dla wszystkich.
  Globalna mafia z którą walczy Putin jest chazarska.
  Putin ma u siebie sporą i dobrze ustawioną mniejszość chazarską.
  Podobnie jak nie każdy Niemiec to nazista tak nie każdy chazar to syjonista.
  Jest sporo chazarów lojalnych w stosunku do Rosji która jest ich ojczyzną.
  Poprzez nich Putin ma dobre rozeznanie w tym co dzieje się w chazarskiej mafii (podobnie jak dzięki lojalnym Czeczeńcom Putin dobrze penetruje islamistów czeczeńskich np w Syrii).

  Z drugiej strony Putin nie dopuszcza nawet lojalnych chazarów to kluczowych tajemnic Rosji (głównie w zakresie planowania, decyzji, zaskakiwania przeciwnika).

  Skutek jest taki że Putin dobrze widzi co planuje mafia a mafia nie ma pojęcia do widzi i co planuje Putin.

  To pojedynek ślepego i głupiego ale bardzo silnego Goliata z szachistą Dawidem który dysponuje dobrymi okularami.

  Goliat ma coraz mniejsze szanse, słabnie, traci wasali, kompromituje się mimo że morduje wokół z całych sił i bez żadnej litości.

  A szachista KGbista gra swoje.
 • @Nibiru 18:42:43 --Nasze komusze pasożydy tam nie pojadą. -One chcą cały świat obrócić w jeden wielki obóz.
  -Ale jako urodzone kłamczuchy chwalić i propagować będą. -Dla dobra sprawy; http://jeznach.neon24.pl/post/117290,pjongjang-inaczej
 • @Nibiru 20:45:35
  mądrego to i miło posłuchać..( przeczytać)
 • @Nibiru 20:45:35 -Panta rei
  -Nie wejdziesz dwa razy do tej samej rzeki. -Ale jest kontynuacja. -Jedno wynika z drugiego.
 • Na Youtube przestaly sie ukazywac filmiki z walk w Syrii.
  Bylo tego kilkadziesiat dziennie, krecone przez ISIS, amatorow,armie rzadowa,z dronow, a od ogloszenia, ze Rosja sie wycofuje po wbiciu hasla "Syria" pokazuja sie tylko filmiki z gadajacymi glowami.Czyzby walki ustaly w jadnym momencie?
 • @Nibiru 21:16:17 -Co Ty jeszcze tu robisz?
  -Talbot 14 Marca napisał, że udajesz się do ameryki? http://12345-abcde.neon24.pl/post/130359,rosja-wycofuje-sie-z-syrii#comment_1288332
 • @Nibiru 21:16:17 Sztorm Ci przeszkodził?
  http://12345-abcde.neon24.pl/post/130359,rosja-wycofuje-sie-z-syrii#comment_1288337
 • @Nibiru 22:17:19-Welcome! -No to rzeczywiście masz szeroką perpektywę :)
  http://3.bp.blogspot.com/-ULcskDmjpZM/USPO813Z9vI/AAAAAAAAAEs/9EBHWVq0veI/s1600/Super+Rushmore.jpg mount rushmore indian holy ground. -A czy wiesz, że ta góra Rushmore to symbol zwycięstwa amerykańskiej armii nad plemionami Sioux, którym przywodzili sławni wodzowie Sitting Bull i Crazy Horse? -Te pomniki wyrzeźbiono na Czarnych Wzgórzach -(The Black Hills)-, które są świętą ziemią dla dumnego plemienia Lacota Sioux? - Rząd teraz chce zapłacić jałmużnę, jako rekompensatę za zagrabione tereny, lecz Lakota wolą żyć nadal w nędzy, niż potwierdzić to ich poniżenie i żądają zwrotu tych terenów, a pomniki uważają za bolesny policzek i dowód poniżenia.
 • .
  Mount Rushmore is controversial among Native Americans because the United States seized the area from the Lakota tribe after the Great Sioux War of 1876. The Treaty of Fort Laramie from 1868 had previously granted the Black Hills to the Lakota in perpetuity. Members of the American Indian Movement led an occupation of the monument in 1971, naming it "Mount Crazy Horse". Among the participants were young activists, grandparents, children and Lakota holy man John Fire Lame Deer, who planted a prayer staff atop the mountain. Lame Deer said the staff formed a symbolic shroud over the presidents' faces "which shall remain dirty until the treaties concerning the Black Hills are fulfilled."

  In 2004, the first Native American superintendent of the park, Gerard Baker, was appointed. Baker has stated that he will open up more "avenues of interpretation", and that the four presidents are "only one avenue and only one focus."

  The Crazy Horse Memorial is being constructed elsewhere in the Black Hills to commemorate the famous Native American leader as a response to Mount Rushmore. It is intended to be larger than Mount Rushmore and has the support of Lakota chiefs; the Crazy Horse Memorial Foundation has rejected offers of federal funds. However, this memorial is likewise the subject of controversy, even within the Native American community.
 • @Oscar 19:19:36 -"Putin gra z nimi w szachy na poziomie którego oni nie pojmują.
  Oni nie rozumieją w co gra Putin podobnie nie rozumieją tego miliny zwykłych ludzi.. i na tym polega siła Putina...." A Ty Oskar, To taki geniusz- szachista, czy tylko masz łączność telepatyczną z Putinem i on Ci się spowiada?
 • @Nibiru 00:05:12 -Temat-rzeka.
  -A krótko. -Prawo stanowią i egzekwują Ci, którzy mają siłę, czyli środki by go słabszym na danym terenie narzucić. -Jeśli chcą uchodzić za "tolerant i generous" zostawiają ochłapy słabszym, oczywiście dopóki to nie przeszkadza zdytnio ich interesom. (Tak przy okazji; -widzę, że wierzysz, iż twoi przodkowie wypełzli z oceanu. -Myślisz że jakaś mutacja genetyczna obdarzyła rybę łapami?) - To ci dopiero musiał być "freak" {dziwadło!} :)))
 • @Nibiru 01:08:24-Zgadza się. -Frankenstein stał się rzeczywistością.
  -Kolejne ludzkie marzenie urzeczywistnione. -Biedny Grodzka. -On tylko hormony i chirurgia.
 • @Oscar 19:36:11
  gówno wiesz..
  ja poznałem ludzi robiących interesy z ludźmi z bliskiego otoczenia Putina..
  Putin nie jest niezależny.. szlafroczek zobowiązuje..
 • @Nibiru 22:17:19
  ja jestem pragmatykiem, i twierdzę, że żyjemy w ciekawych czasach.. ostateczne dla mnie nie będą..
 • zapędziłem się w komentowaniu komentów..
  ode mnie 5*

  to ta sama strona medalu, patrząc z wyższej perspektywy na światowy kołchoz.. Putin kontra Bambo to jest tak samo niedorzeczne, jak kaczka kontra kaczor.. a proletariat ma igrzyska.. tylko na tych igrzyskach nikt nie zawiśnie, bo poustawiane pod publikę.. zabawa trwa, krwi nie ma, a bilety sprzedane..

  Pozdrawiam
 • Wyglada na to ze N24 to tylko 15 osob.
  Smutne, a to taki wartosciowy portal, z ktorego mozna sie dowiedziec i podyskutowac kulturalnie.Az mi skura na karku cierpnie jak zle na swiecie jest.Czyzby ludzie byli jak rosowki, przynety dla ryb?Rurka zywnosciowa otoczona cialem?U ludzi przewod pokarmowy nie jest prosty jak u kur ale co z rozumem?Tragedia.
 • @moher 23:51:09
  Media donoszą że nie mają pojęcia co planuje Putin.
  Media ciągle podkreślają że Putin znowu zaskoczył tzw "zachód".
  I .. o tym piszę.. bo to prawda.
 • @wk..ny 12:44:04
  Nikt nie rządzi samodzielnie.
  Każdy funkcjonuje w jakimś zespole.
  To jakość, szeroko rozumianego, zespołu decyduje o sukcesach.
  Putin jest tylko i aż naczelnym "koordynatorem" ale to zespół mu podpowiada rozwiązania to zespół go informuje o planach wrogów Rosji.
  Na tym to polega.
  "Putin" to jak widać użyteczny skrót myślowy.
  I jak widać nie wszyscy to rozumieją.
 • @Oscar 16:15:37
  Jest poziom jeszcze wyższy, gdzie Putin z pochyloną głową, ubrany w szlafroczek wysłuchuje poleceń..
 • @wk..ny 17:04:09
  "Jest poziom jeszcze wyższy, gdzie Putin z pochyloną głową, ubrany w szlafroczek wysłuchuje poleceń.."

  Mimo wszystko nie wierzę, żeby słuchając tych poleceń czegoś nie kombinował w swoim postczekistowskim umyśle. Np. jakby tu ten wyższy poziom wysadzić z siodła... I oby mu się to udało. Bo mam dziwne wrażenie, że ten poziom ma coś wspólnego z banksterami.
  Ciekawi mnie też kogo on najbardziej szachuje wrakiem? polszewię? szwabów? a może usrael? Chociaż na tych ostatnich to chyba za cienki haczyk... niestety.

  Pozdrawiam.
 • @Nibiru 22:17:19
  "A putin na którego tylu ludzi liczyło, też nie puszcza pary z ust, aby rozwiać jaskółczy niepokój swych wyznawców, zupełnie jakby mu na nich nie zależało."

  Z tym nie zależało to bym nie przesadzał. On jakoś tą Rosję po Jelcynie ogarnął. Ale wrak mógłby oddać.

  Pozdro!
 • @moher 00:23:09
  "Tak przy okazji; -widzę, że wierzysz, iż twoi przodkowie wypełzli z oceanu."

  A są jakieś inne pomysły? :-)

  Szczęść Boże!
 • @ Autor
  "A kiedy widzę Putina balującego w otoczeniu kapitalistów i śpiewającego po angielsku z doskonałym akcentem piosenkę „Blueberry Hill”"

  Klip widziałem. Jeśli chodzi o "akcent" to wyszło mu coś na kształt "blju biery" ...

  * x 5

  Ukłony
 • @ Autor
  "USA i Rosja/ZSRR NIGDY nie były w stanie wojny, "

  - zimna się nie liczy?
  - czym był meteor, który wybuchł nad Czelabińskiem?
 • @Jasiek 03:37:42
  Nie sądzę by Putinem rządziły jakieś inne siły niż służby doradcze na których opiera się władza Putina.
  Nadto sądzę że Putin wyczyści`l lub same się wyczyściły ze koszernej V kolumny.
  Pewnie nie bez bólu bo w Rosji jest sporo żydów wiernych Rosji, jednak dla bezpieczeństwa i utrzymaniu tajemnicy planów Rosji trzeba chyba było pozbyć się wszystkich którzy mogle budzić wątpliwości.
  Pozbyć się nie znaczy, jak za Stalina, zlikwidować a raczej znaczy przydzielić do pracy na odcinku mniej wrażliwe na zdradę.

  Czas pokaże czy mam rację.
  Jak Putin jest tylko pionkiem to w końcu zacznie realizować plan tych co nim rządzą (globaliści ?).
 • @Oscar 17:22:51
  globaliści? sam jest globalistą.. poziom wyższy to "inne rasy", zastosowałem apostrof, bo DNA mamy podobne jak z szympansem..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031