Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
123 posty 1615 komentarzy

Marx i jego żydowska symbolika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak to o tobie Marx. Nie ukryjesz się za tym pseudo narodowym sztafażem. Dla was, wszystko co się dzieje dzisiaj, ma znaczenie tylko ze względu na ten cel ostateczny.

Dlatego dzisiaj popieracie nacjonalizm, jutro internacjonalizm, dziś antysemityzm jutro filosemityzm, dziś bezbożnictwo jutro religię. Blokując mnie wczoraj zachowałeś się jak Stalin, który paradował z ikoną gdy mu śmierć zajrzała w ślepia. Czego się bałeś? Prawdy?

brukowiec.neon24.pl/post/130538,24-marca-rocznica-agresji-nato-na-yugoslawie

Dzisiaj w rocznicę bombardowania przez NATO Jugosławii spotykają się Putin i żyd Kerry żeby decydować o losie Assada. Jak jeden z oficjeli to określił żeby "dobić targu". Jednocześnie również dzisiaj, co za zbieg okoliczności, decyduje się los Radowana Karadžića. Wyrok Trybunału w Hadze jest łatwy do przewidzenia. Pax Russo - Americana lubuje się w krwawej symbolice.

abcnews.go.com/Politics/wireStory/kerry-off-russia-syria-talks-brussels-attacks-loom-37850028


1. Pierwsza rezolucja nr 713, która rozpoczęła rozpad Jugosławii to narzucenie embarga na zakup broni. Rezolucja poparta została przez wszystkie kraje w tym Rosję i USA.


2. Rosja decyzją z 3 czerwca 1999 poparła Zachód (NATO) i wymogła na Miloseviciu poddanie się. Jugosławia skapitulowała tego samego dnia.


Nie istnieją suwerenne narody. Po IIWŚ mamy prosty wybór albo imperializm żydowsko - amerykański, albo żydowsko - rosyjski. Oba są przesiąknięte czerwoną zarazą. Kropka
 

KOMENTARZE

 • @
  moja refleksja nt Serbii: gdzieś około 89-90 roku kupowałem swoje pierwsze volvo - kość słoniowa, bordowe skóry - naprawdę było fajne. Kupowałem je od mieszkającego w Polsce Serba, on z kolei sprowadził je z Libii. Zapamiętałem z tamtego czasu, że był podenerwowany, mówił najczęściej o końcu Jugosławii i że wraz z przyjściem do władzy Milosevica and company rozpęta się tam piekło. I tak się stało
 • @ Arjanek
  Tylko że Rosji żydowskiej już nie ma!
  Był żydo-komunistyczny Związek Radziecki. Wychował się w nim Putin w przeciwieństwie do systemu - tak jak Ty.
  Po ekonomicznym wyssaniu Zw. Radzieckiego, Żydzi przeniesli się do ... Ameryki. Dlatego teraz Ameryka zachowuje się jak Zw. Radziecki.
 • @LoneStar1776 16:30:20
  Zanzaczony kolkiem agent to nie putin.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031