Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
123 posty 1615 komentarzy

Hitler oczami Marxa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

.. do Ciebie Arianku...Za to mogę ci na 100% zagwarantować że jeśli opublikujesz tu jeszcze raz hitlerowską propagandę to będzie twój ostatni wpis.Tyle ode mnie. Marx 8888 24.03.2016 16:12:55

Kim był Hitler który chciał podbić świat?


Jeśli oczywiście istniał on na prawdę. Na pewno był idiotą, niektórzy twierdzą, że to nie możliwe bo był kobietą. Ale czy kobieta może mieć jedno jądro? No, nie więc z pewnością był gejem.To by się zgadzało bo przecież większość żydów to pedały, a w jego DNA znaleziono geny czarnego żyda. I teraz zrozumiałym staje się dlaczego Hitler był rasistą i antysemitą. Z tej rozpaczy popadł w narkomanizm i zawładnął nim demon, który kazał mu zaatakować Polskę i przeprowadzić Holocaust, a przecież był sprzymierzeńcem Polaków jak mówią putinowcy. Ale tu działa znany z psychologii mechanizm obronny zwany wyparciem. Bo Hitler to avatar Stalina, stąd ich poczucie wstydu. Jedno jest pewne Mormoni ochrzcili Hitlera i odtąd stanie się w kulturze Holocaustu przyszłym Mesjaszem, a dla przyszłych żydów Bogiem.

Takie brednie można przeczytać w sieci.

arjanek.neon24.pl/post/130563,marx-i-jego-zydowska-symbolika

Moim skromnym zdaniem Neon24 powinien się zdecydować czy ta Marx-owska wersja historii ma być tu jedyną obowiązującą. Mam nadzieję, że usłyszę choć słowo komentarza Pana Ryszarda Opary, którego cenię za komentarz który raczył był napisać:

@romanwers 20:42:59
Szanowny Panie,
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Cieszę się, że tak Pan uważa.
Mam nadzieję i staram się wszystko co możliwe, aby Neon24.pl był absolutnie niezależnym, bez cenzury portalem społecznościowym.
Oczywiście - zawsze są ludzie, którzy administrują portalem i są tylko ludźmi Mają swoje poglądy i przekonania.
Ale zapewniam Pana, że portal jest całkowicie niezależny i dopóki ja tu będę i będę miał coś do powiedzenia - tak zostanie.
Niestety, faktem jest, że w dzisiejszym świecie, świecie pieniądza to jest rzadkość.
Być może jesteśmy jedynym a na pewno jednym z niewielu prawdziwie niezależnych.
Mam nadzieję, że wszystkim ludziom - takim jak Pan na tym zależy.
Mam nadzieję, że wkrótce niezależnych będzie większość.
Pozdrawiam
Portale Społecznościowe
Ryszard Opara 28.01.2016 21:06:10
 

KOMENTARZE

 • Czas na zadume a nie na ..........
  Stalin i Hitler, dwaj najwięksi zbrodniarze w histori świata. Czy warto się licytować który był "lepszy".
  Dziś Wielki Piątek, dzień zadumy i powagi a nie okazja do portalowej "nawalanki".
  Tak myślę
  Pozdrawiam

  ps.
  nie oceniam i zalecam pomijać ten wątek przynajmniej dziś
 • @Zbójnicki pies 09:30:27
  Jak to miło mieć wykrystalizowane poglądy. Jak to miło wiedzieć wszystko i mieć przekonanie że ma się słuszne poglądy.
  W Polsce do 1989 r. wszyscy wiedzieli że największym zbrodniarzem był Hitler a Stalin dopuścił się pewnych nieprawidłowości w wyniku których straciło życie bliżej nieokreślona grupa ludzi - wersja aktualna po 1956 r.
  Po 1989 r. palmę pierwszeństwa w zbrodni poprawność polityczna nakazała oddać Stalinowi a jedynym poszkodowanym narodem ogłoszono żydów i w ramach odszkodowań za holokaust wszystkie społeczeństwa są zobowiązane do zapłaty odszkodowań państwu Izrael, pomimo tego że powstało ono 3 lata po zakończeniu II W. św. Polacy płacą na razie żydom emerytury ale "wspólnota międzynarodowa" nalega na zapłatę 65 mld $ i kwota ta nie zmienia się nawet pomimo realizacji złodziejskiego projektu "zwrotu mienia pożydowskiego w naturze".
  Przyznam że jak na to wszystko patrzę to coraz większe ogarniają mnie wątpliwości czy rzeczywiście sprawy miały się tak jak poprawność polityczna nakazuje je widzieć. Istnieje coraz więcej dowodów że holokaust to zorganizowane holokłamstwo mające na celu rozbójnicze wymuszenia na narodach na rzecz Izraela.
  Czasem zastanawiam się o ile większa byłaby liczba ofiar komunizmu gdyby Stalin nie trzymał za mordę, i nie wyrzynał co jakiś czas zbrodniarzy spod znaku sześcioramiennej gwiazdy, którzy obsiedli organa bezpieczeństwa ZSRR.
  Do 1989 r. uczestnicząc w szkolnych kursach historii nie miałem świadomości że armia Hitlera składała się nie tylko z Niemców ale też wielu narodów tak zachodniej Europy jak i tych bardziej bratnich żeby nie powiedzieć bratanków, a ci Niemcy co w powstańczej Warszawie dokonali największych zbrodni mówili po ukraińsku.
  Cóż jak zagrzmią działa kończy się logika a historię piszą zwycięzcy.
  I już wcale nie jestem pewien że to Hitler i Stalin to najwięksi zbrodniarze w historii świata nawet jeśli różni zbójnicy i inne psy tak twierdzą !
 • @Drab61 12:43:08
  Aby polepszyć Twoje dobre samopoczucie to napiszę tak.
  To niemieccy i rosyjscy żydzi są największymi zbrodniarzami w histori świata
  Może być 8-))))
 • @Zbójnicki pies 14:27:51
  A ci co w tej chwili rządzą w Polsce, i ci co do Europy sprowadzają hordy wypędzonych ich własną polityką nieszczęśników, to jakieś inne narody żydowskie czy może jednak ta sama zbrodnicza nacja ? Zawsze przewodzą ale nigdy im nie wychodzi ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031