Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
118 postów 1385 komentarzy

Kto sponsoruje Lewactwo?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak to się dzieje, że Lewica występująca w tak wielu wcieleniach — demokratów, antyfaszystów, feministek, pacyfistów, zielonych i innych posiada... tak znaczące środki materialne na działalność i dostatnie życie?

Jak to się dzieje, że ludzie ci nieustannie są nagradzani i obsadzani na wpływowych stanowiskach w mediach, polityce, sztuce i nauce?
Odpowiedź jest prosta: Lewica jest tworem i hołubionym dzieckiem Wielkiego Kapitału, głównie żydowskiego chowu. Wystarczy kliknąć ten link z tabelą [żydzi - kolor czerwony]
http://www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2013/12/Who-Controls-Your-Mind.jpg
żeby z pogardą przyjmować, każdą rewelację o wyborach w USA czy to na temat Trumpa, czy Clinton. Oboje są wytworem tej samej, "czwartej” władzy.


Po "upadku" komunizmu stalinowskiego, lewica NIE stała się passe, a wręcz przeciwnie stała się główną ideologią zachodnich "demokracji" (również w Rosji) i rozprzestrzenia się w całym świecie narzucając "prawa mniejszości" i "prawa człowiecze", otwierając granice masowej imigracji, niszcząc narodowe społeczności. Trockistowska "światowa rewolucja" przeobraziła się w amerykańską politykę zagraniczną. Idee, które kiedyś wydawały się obłędem, stały się dzisiaj normą.


Program stopniowego niszczenia Białego, chrześcijańskiego Zachodu po raz pierwszy jasno i spójnie zaprezentowany został przez Szkołę Frankfurcką, w formie "teorii krytycznej". Celem tego przedsięwzięcia (rzekomo naukowego) było stworzenie spójnej i niszczącej krytyki moralności, tradycji, wiary, rodziny i narodu - najważniejszych filarów cywilizacji zachodniej.
Jak sama nazwa wskazuje, ta neo-marksistowska szkoła myślenia została opracowana na Uniwersytecie we Frankfurcie, finansowej stolicy Niemiec. Organizacja (Institut für Sozialforschung) powiązana z uniwersytetem, powstała w 1924 roku, ufundowana została przez żyda, Felixa Weila. Przyciągała młodych, prawie wyłącznie żydów z całej środkowej Europy, którzy nawet jeśli pozostawali komunistami, tracili nadzieję w "rewolucyjny potencjał" klasy robotniczej. W ocenach tych akademickich żydowskich rewolucjonistów, robotnicy byli instynktywnie konserwatywni. Należało zmienić metody działania i przeprowadzić rewolucję w mentalności robotnika. To legło u podstaw działania Maxa Horkheimera, Theodora Adorno, Wilhelma Reicha, Ericha Fromma, Herberta Marcuse.
Pierwszy rozdział w historii Szkoły Frankfurckiej zakończył się w 1933 roku, kiedy Hitler doszedł do władzy. Komuniści ci musieli się wynieść z niemieckiej stolicy finansów Frankfurtu do stolicy światowego kapitalizmu Nowego Jorku. Prominentni działacze tacy jak Herbert Marcuse i Franz Neumann spędzali lata '40 dzieląc czas między prestiżową pracą na uniwersytetach Ivy League i Office of Strategic Services czyli prekursora CIA.
Później w latach '60, Marcuse stał się guru "Nowej Lewicy" i wspólnie z Wilhelmem Reichem, głównym ideologiem "rewolucji seksualnej". Dokumenty jednoznacznie wskazują jak CIA oraz Wielki Kapitał (fundacje) sponsorowały projekty dotyczące aborcji, homoseksualizmu, feminizmu, muzyki psychodelicznej, sztuki "nowoczesnej". Fundacje (tax-exempt) te, to min Forda, Carnegiego i Rockefellera. Ikona feminizmu Gloria Steinem przyznała się do współpracy z CIA, podobnie jak Timothy Leary propagator narkotyków i hipisowsiego “turn on, tune in, drop out” (Włącz się, dostrój, odpadnij).


Ulotna Akcja Demokracja
Zainspirowany przez Lotną, postanowiłem przyjrzeć się sponsorom jednej z takich dzisiejszych lewackich organizacji - Akcji Demokracji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Arjanek
Zastanów się, Arjanek, wolisz społeczeństwo podzielone czy zniewolone?
Napisz na swoim blogu o organizacji Akcja Demokracja i przestań trollować na moim. Mowa jest o zniewoleniu, biedzie i nędzy, jakie CETA przyniesie Polsce, a nie o etyce organizacji, która zorganizowała protest.
Lotna 23.10.2016

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skąd ci lewacy mają kasę?
https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/raport2015
cyt: "W 2015 roku uzyskaliśmy łączne przychody w wysokości 410 618,67 zł.
Pieniądze na pierwsze 6 miesięcy działalności (lipiec – grudzień 2015) otrzymaliśmy z 3 źródeł instytucjonalnych:
Europejskiej Fundacji Klimatycznej (Holandia) 65 912,00 zł
brytyjskiej organizacji 38Degrees 115 845,50 zł
niemieckiej organizacji Campact 83 996,75 zł
Otrzymaliśmy również indywidualną darowiznę od Pani Anny Manser na kwotę 87 516,58 zł."

Nie trzeba długo szukać w sieci, żeby się dowiedzieć, że Akcja Demokracja jest sponsorowana przez Wielki Kapitał, np. niemiecka organizacja Campact (krzewiciel demokracji) jest sponsorowana min przez amerykańską fundację Hewlett-Packard. Jest to powszechne zjawisko. Tak więc manifestacje przeciwko CETA organizowane są za pieniądze... Wielkiego Kapitału. Czy to paradoks? Nie. Najważniejsze dla nich to zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli podzielić Polaków wyprowadzając młodzież na ulice i jednocześnie zniszczyć narodowe rolnictwo podpisując umowę CETA. Kolejny żydowski POPIS owy numer.
-----------------------------------
 cyt: "Weronika Paszewska – Prezeska Akcji Demokracji
Weronika jest doświadczoną trenerką i aktywistką. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi organizacjami pozarządowymi, pracując na rzecz zmiany edukacji dzieci i młodzieży, budowania dialogu polsko-żydowskiego, tolerancji, rozwoju edukacji medialnej i obywatelskiej, aktywizacji niepełnosprawnych fanów piłki nożnej. Weronika była odpowiedzialna za XIX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży, projekt który promuje zaangażowanie polityczne wśród młodzieży. Współtworzyła Grupę eFTe Warszawa, która przez kilka lat z sukcesem działała na rzecz zrównoważonego rozwoju i globalnej sprawiedliwości."


ps @Lotna
Wolę Polaków zniewolonych i jednocześnie zjednoczonych, a nie podzielonych na bogatych i biednych, starych i młodych, ateistów i katolików, pis-owców i po-wców, tych co za aborcją i przeciw itd, itp.


 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Potężne rody bankierskie sponsorami "lewactwa".
  Bankierzy sponsorują "Lewactwo", za mian "Lewactwo" gdy dorwie się do władzy napełnia im kieszenie. W różny sposób:
  1) Przepisy prawne ułatwiające bankierom zarabianie np: walka z obrotem gotówkowym.
  2) Likwidacje konkurencji po przez utrudnienie założenia nowego banku i administracyjne eliminowanie małych banków. Patrz: Bank Spółdzielczy w Wołominie i kilka małych SKOK-ów.
  3) Fiskalny ucisk klasy średniej, gdyż wieli biznes znajdzie możliwość legalnego nie płacenia podatków (czasami pół legalnego, jak zatrudnianie członków rodzin polityków na dobrze płatnych posadach).
 • Próba odpowiedzi
  .
  "Kto sponsoruje Lewactwo?"

  - http://pppolsku.blogspot.com/2016/01/wykaz.html

  wszakże sprawa jest bardziej skomplikowana, bowiem znajdujemy się nie tylko w wojnie ale i "POD OKUPACJĄ"

  - http://wps.neon24.pl/post/134667,zydzi-z-iii-rp-maja-prywatyzowac-bialorus#comment_1341228

  której najlepszym wyrazem jest fakt, że okupant zainstalował nam władze okupacyjne udające władze polskie, które można krótko ująć jako jego PO.PiS demokracji, wspierany przez najemników z SLD, PSL, SP, ... a także oddziały zaciężne krótkoterminowe jak Palikokoty, Kukizki i naturalnie Nowocześni Petru.

  Być pod okupacją, to właświe nasz los od paru stuleci, z krótkimi okresami nazwanymi fantazyjnie "Wolną Polską" albo Rzeczpospolitą II i III. Zawsze jakoś znajdzie się wóród naszego ludu dość kanalii,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  wzgl. pożytecznych idiotów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  aby "temi rencami" upodlić nasze społeczeństwo i oddać je pod knutę okupanta.

  Być może, za jedyny okres względnej niezależności należy uznać okres 1939-1945, bo wtedy było społeczeństwo przynajmniej świadome, że jest pod okupacją i czyniło coś przeciwko temu, choć można zapytać:

  PO CO i DLA KOGO ?

  Inne pytanie byłoby: Co to jest właściwie tzw. "Lewactwo" ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031