Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
123 posty 1615 komentarzy

Jezuita na kozetce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Freud chociaż odrzucał religię, posiadał bardzo silną żydowską tożsamość. W liście z 1931 roku określił siebie jako "fanatyczny żyd"

przy innej okazji pisał: "przyciąganie judaizmu i żydostwa jest nie do odparcia, posiadają one tak wiele ciemnych emocjonalnych sił, które są tym mocniejsze im mniej mogę je opisać słowami". W książce "Moses  and  Monotheism" otwarcie pisał, że żydzi są duchowo i intelektualnie lepsi od innych. Zapytany przez Josepha Wortisa czy uważa żydów za lepszych, Freud odpowiedział: "Obecnie tak uważam...Kiedy pomyśli się, że 10 czy 12 laureatów nagrody Nobla to Żydzi i kiedy pomyśli się o innych osiągnięciach w nauce czy sztuce, można mieć powód żeby uważać ich za lepszych" (in Cuddihy 1974, 36).

 W maju 1933 jego książki płonęły w Niemczech palone przez studentów. Po wejściu Niemców do Wiednia w '38 jego "Internationaler Psychoanalytischer Verlag" rozwiązano, a kadrę rozgoniono. Niemcy nie szczędzili mu  epitetów, nazywając go zboczeńcem i idiotą, ale kiedy jedni trafnie rozpoznawali wymysły jego zdegenerowanej psychiki, inni, szczególnie w Wielkiej Brytanii i za oceanem doszukiwali się w jego pracach geniuszu porównywalnego do kamieni milowych cywilizacji ludzkiej. Trudno się temu dziwić skoro jak pisał w tajnym raporcie z USA do polskiego MSZ ambasador Jerzy Potocki w 1939 roku: "Propaganda jest w większości w rękach Żydów, którzy kontrolują prawie w stu procentach radio, film, dzienniki, i inną prasę". W Stanach Zjednoczonych Freud promował wolność seksualną i był solą w oku konserwatystów amerykańskich. Nie inaczej było w ZSRR gdzie na bazie żydowskiej psychoanalizy stworzono "Państwowy Instytut Psychoanalityczny" i wprowadzono zasady psychoanalizy do edukacji seksualnej dla dzieci.

Pokłosie tych wydarzeń wybrzmiewa zresztą po dziś dzień – tzw. amerykański „The Time” z 1999 roku umieszcza Freuda wśród 100 największych umysłów stulecia na pierwszym miejscu! Tzw. polskie wydanie „Newsweeka” z 2005 r w dodatku „79 postaci, które zmieniły bieg dziejów” również umieszcza Zygmunta Freuda w ścisłej czołówce.

Tymczasem żyd Freud tak pisał o swoich klientach (cytat z samego Freuda, który znajdziemy w dziennikach żyda  Sándor Ferenczi, do których dotarł Moussaieff Masson i opublikował w pracy „Przeciw terapii”):

„[…]Pacjenci są tylko hołotą. Jedyną rzecz, do której pacjenci się nadają jest pomóc psychoanalitykowi utrzymać się i dostarczyć materiału do teorii. Jasne, że nie potrafimy im pomóc. To jest terapeutyczny nihilizm. Niemniej kusimy pacjentów, ukrywając te wątpliwości i wzmacniając ich nadzieję na wyzdrowienie”

Obecnie żadna szanująca się uczelnia czy szanujący się psycholog nie szerzy poglądu o słuszności tez Freuda. W środowisku psychologicznym wszem i wobec wiadomo, że "twierdzenia Freuda nie spełniają kryterium naukowości", tak obecnie potocznie określa się tego oszusta.Tymczasem...

...papież Franciszek będąc jeszcze jezuitą i mieszkając w Argentynie odwiedzał innego żydowskiego psychoanalityka raz w tygodniu przez okres 6 miesięcy. Podobno w celu "wyjaśnienia sobie kilku rzeczy", o czym nie omieszkał usłużnie donieść żydowski Forward.

//forward.com/fast-forward/381609/when-pope-francis-saw-a-jewish-psychologist/

 

Dwa kroki od piekła.

www.youtube.com/watch

 

 

www.salon24.pl/u/coroner/806917,kosher-spin

KOMENTARZE

 • Odsłon: 340
  Ależ nie jestem godzien...:)
 • @Arjanek 10:23:47
  Zobacz jak jest tam .65 .Ave. :)
 • @Repsol 13:44:14
  Ja bym im nie wierzył, tam ADL rządzi:)

  https://www.alexa.com/siteinfo/salon24.pl

  https://www.alexa.com/siteinfo/neon24.pl
 • @Arjanek 14:24:31
  Nie wierz w to ,tam nie liczą subskrybcjii fallowów , no i takich innych .Ave.
 • FREUD
  Jeden z tzw. „niemieckich filozofów”. Przede wszystkim maniak i zboczeniec seksualny. Znany ze zmuszania swoich pacjentek do uległości za pomocą kokainy, którą je „leczył”. Doprowadzał je do histerii, po czym fałszował dowody kliniczne. Większość jego ofiar ("pacjentów") zmarła później traumatycznie w szpitalach.
  Jego wizje obłąkanych nagusów zostały zaadoptowane w sztuce jako tzw. freudowski surrealizm uprawiany coraz śmielej do dzisiaj. Jest to forma wprowadzania Gojów w nierealny świat satanistycznych utopii, norm, i wartości – świat, w którym jedynymi normalnymi ludźmi są zboczeni Żydzi.

  Więcej szczegółów w książce p.t.: “Killing Freud” by Todd Dufresne.
 • Najpierw Freud ze swoją pseudonaukową teorią przybył do Ameryki
  Potem masochista Kinsey wydał swój pseudonaukowy raport przygotowany przy współpracy pedofilów i innych sobie podobnych zboczeńców, relacjujący doznania molestowanych niemowląt i dzieci, a także osób z marginesu społecznego ( prostytutki, więźniowie), ktory miał rzekomo przedstawiać seksualność przeciętnych kobiet i mężczyzn. Tak właśnie rozpoczęła się rewolucja seksualna, a z nią upadek rodziny w Ameryce i w Europie, przy czym nie sposób przecenić rolę mediów szeroko propagujących tych "naukowców" i ich "osiągnięcia", a także seksualizację wszystkiego i wszystkich, ostatnio bardzo często dzieci (choć ta zaczęła się na masową skalę od czasów Shirley Temple).

  Dla niedobitków dzisiaj mamy genderyzm od przedszkola z propagowaniem homoseksualizmu i sugestiami dotyczącymi płci i podawaniem hormonów dzieciom przed okresem dojrzewania, aby mogły zmienić płeć, z którą się urodziły... Jeden z wielu sposobów na zmniejszenie populacji i wychodowanie człowieka pozbawionego więzi rodzinnych i międzyludzkich, ale za to kompletnie uzależnionego od państwa.

  P.S. Jezuitą się być nie przestaje, taka przysięga zobowiązuje... Tym bardziej, że to oni ponoć rządzą światem, z żydami łącznie. Faktem jest, że ich i ich wychowanków jest wszędzie pełno, od prezydenta jedynego mocarstwa począwszy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031