Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
130 postów 1690 komentarzy

Żydowscy dipisi.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dipisi (ang. displaced persons 'osoby przemieszczone', DPs) – określenie osób, które w „wyniku wojny znalazły się poza swoim państwem i chcą albo wrócić do kraju, albo znaleźć nową ojczyznę, lecz bez pomocy uczynić tego nie mogą”.

"Historia Polski w liczbach (GUS, Warszawa 1994) na stronie 194 w tabeli 167 podaje, że w 1939 roku było w Polsce 3 500 000 Żydów, straty wyniosły ogółem 2 700 000. Wynika z tego, że ocalono 800 000 (...)"

W mojej poprzedniej notce  arjanek.neon24.pl/post/140289,matematyka-holocau-tu odnosząc się to tego cytatu podałem, że liczba 3 500 000 jest liczbą nieprawdziwą, znacznie zawyżoną i podałem liczbę 2 600 000, która stanowi wynik emigracji żydów z Polski (ok. 100 000 rocznie), między rokiem 1931 a 1939. Mając te liczby na uwadze przechodzę do tematu żydowskich dipsów.


Krótko po zakończeniu wojny w alianckich strefach okupacyjnych, a szczególnie amerykańskiej, nagle pojawiły się masy żydów. Nikt nie wiedział kim są, i skąd przybywali. Zjawisko było tak zaskakujące i ogromne, że brytyjski gen. Frederick E. Morgan*, szef UNRRy* musiał w końcu odnieść się publicznie do tego faktu. Na konferencji prasowej we Frankfurcie nad Menem, 2 stycznia 1946 roku powiedział, że tajne żydowskie organizacje muszą przerzucać masy żydów ze wschodu do Niemiec*. Ta wypowiedź zapewne spowodowała, że jakiś czas później, opublikowano "poufne" dane na temat korupcji i nielegalnego kierowania środków UNRRy na rzecz syjonistów w Palestynie. Gen. Morgan został zmuszony do dymisji.


Do dziś nikt nie zbadał tego fenomenu masowego napływu żydów po wojnie do Niemiec. Operuje się tylko szacunkami i to... żydowskimi. Żydowski historyk Raul Hilberg w The Destruction of the European Jews, New York, 1973, p. 729 napisał:

"W Polsce, Czechosłowacji i na Węgrzech wielu Żydów postanowiło nie czekać; zdecydowali się na podróż [...] Z Polski exodus rozpoczął się przez Czechosłowację do amerykańskiej strefy w Niemczech. Z Węgier i nawet z Rumunii, Żydzi rozpoczęli przybywać do Austrii. Do listopada 1945, napływ rozpoczął gęstnieć i tysiące uchodźców wlały się do Włoch."

Arthur R. Butz, The Hoax of the 20th Century, cytuje New York Times z roku 1946, który pisał o 400 000 żydowskich dipsach w Niemczech. American Jewish Year Book (AJYB) 1946-1947; pisał o 500 000 oraz o 600 000 żydów głównie w strefie amerykańskiej. Dr Nahum Goldmann, długoletni prezydent Jewish World Congress w książce Das Jüdische Paradox (Żydowski Paradoks) w 1978 (!)  podał, że:

"...od 1945 było 600 000 żydowskich ocalałych z obozów koncentracyjnych, których żaden kraj nie chciał przyjąć; to jest historyczny fakt".

AJYB 1947-1948; Vol. 49 podał, że 35 000 żydów znalazło miejsce w Austrii, 30 000 we Włoszech. To w sumie daje pogląd jak logistycznie ogromna musiała być to operacja.


Liczby żydowskich dipsów ze stref: francuskiej, brytyjskiej i sowieckiej nie są mi znane.


Żydzi, bracia Jon i David Kimche*, agenci Mossadu piszą w książce The Secred Roads (1954): 

"Paląca, gorzka, obsesyjna nienawiść pochłaniała Żydów; nienawidzili Polaków, Czechów, Węgrów i Rumunów, Austriaków i Bałtów, którzy pomagali Niemcom; nienawidzili Brytyjczyków i Amerykanów, Rosjan i Chrześcijan, którzy ich pozostawili, tak im się wydawało, ich losowi. Nienawidzili Europy, [...] nie byli winni nic tym ludziom. Chcieli tylko odejść".

Dalej piszą: "[...] jakieś 800 000 [żydowskich] uchodźców gnije w szarych obozowych slamsach Europy [...]  [1945/1946], których jedynym pragnieniem było, żeby "ktoś ich wyrwał z Europy!".


Czytając żydowskie książki, trzeba jednak mieć świadomość, że pisały to osoby nieprzypadkowe, oraz że ówcześni świadkowie tych wydarzeń wspominają także o pełnych pociągach dobrze ubranych i odżywionych żydów, którzy ze wschodu zmierzali wygodnie do zachodnich stref okupacyjnych. David Kimch dyrektor Mossadu i szpieg odgrywał główną rolę w wyprowadzaniu żydów ze sfery hitlerowskich wpływów. Był on z pewnością osobą dobrze poinformowaną. Mossad był odpowiedzialny za sprowadzanie żydów do Izraela z innych państw w których, oficjalne agencje Aliyah były nielegalne oraz odpowiadał za bezpieczeństwo żydowskich społeczności na całym świecie. Mossad został oficjalnie założony 13 grudnia 1949 roku, ale nieoficjalnie działał już od 1937 roku w Tel Awiwie jako Mossad le Aliyah Bet, komitet ds. nielegalnej imigracji, prowadzony przez Haganę. Agenci Mossadu byli obecni wszędzie w Europie i Środkowym Wschodzie. Udało im się w czasie wojny nielegalnie przetransportować 100 000 żydów do Palestyny. Żydowscy uchodźcy pochodzili z Holandii, Szwecji, Francji, Jugosławii itd., ale to z Rumunii statki regularnie płynęły w stronę Lewantu. Statki takie jak Amiram, Assipa, Astir, Atlantic, Bulbul, Dalin, Dora, Enzo Sereni, Exodus, Fede, Fenice, Haim Arlosoroff, Hannah Senes, Hatikva, Henrietta Szold, Hilda, Josiah Wedgwood, Karbeh, Katriel Yaffe, Maria, Maritza, Max Nordau, Mefkure, Melavim, Meret Hagettaot, Milka, Milos, Pacific, Pan Crescent, Pan York, Patria, Petro, Salvador, Shaar Yishuv, Shabbtai Lujinski, Struma, Tel Hai, Tiger Hili, Torus, Yagur i wiele innych transportowało dziesiątyki tysięcy żydów z Europy do Palestyny. [za The Secred Roads].

Instytut Spraw Żydowskich (Institute of Jewish Affairs) podał, że ok 200 000 żydów uciekło między początkiem wojny, a 1943 rokiem. The War Refugee Board (WRB) ustanowiony przez Franklina D. Roosevelta wyprowadził 200 000 żydów spod panowania niemieckiego do końca 1945 roku. Jon i David Kimch w książce The Secred Roads rzeczywiście potwierdzają, że 300 000 żydów opuściło Europę podczas wojny pomimo niemieckich starań żeby temu zapobiec, piszą: 

"[…] udało nam się skierować strumień 300 000 Żydów w poprzek Europy i wytransportować dobrze ponad 100 000 do Palestyny w obliczu ogromnych przeciwdziałań [Niemców]"

Nadal wtedy jeszcze funkcjonowała żydowska organizacja HICEM (1927-1940) z pomocą której 90 000 żydow opuściło Europę via Lizbona do 1945 roku. Biorąc tylko te dane pod uwagę można śmiało założyć, że w sposób zorganizowany uciekło w czasie wojny ok. 500 000 żydów. Dodając tę liczbę do 800 000 żydowskich dipsów "gnijących w szarych obozowych slamsach Europy" po wojnie mamy następny powód do zadumy...nad tym mitem, bo czy oni chcieli i czy wszyscy wrócili do Polski?

 

pl.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Relief_and_Rehabilitation_Administration

en.wikipedia.org/wiki/Frederick_E._Morgan#UNRRA

en.wikipedia.org/wiki/David_Kimche

 

 

GT

KOMENTARZE

 • W latach 1931-1940 w USA "zniknęło" 8.500.000 obywateli
  //Krótko po zakończeniu wojny w alianckich strefach okupacyjnych, A SZCZEGÓLNIE AMERYKANSKIEJ,NAGLE POJAWIŁY SIĘ MASY żydów. Nikt nie wiedział kim są, i skąd przybywali.//

  W 2008 r dziennikarz Borys Borysow napisał artykuł o ofiarach Wielkiego kryzysu w USA .A choć napisał go rzetelnie,opierając się wyłącznie na danych amerykańskich instytucji państwowych,wikipedia artykuł usunęła bez podania przyczyn.
  http://www.encyclopedia.ru/news/enc/detail/27677/

  Faktem jest że "zniknięci" zostali przez dziennikarza zaliczeni w rząd ofiar (zmarłych w skutek kryzysu) do których państwo USA nie chce się przyznać a to przecież nie jest pewne że zmarli.Być może nie zmarli,być może "wycofano" ich z oficjalnych statystyk z myślą o przyszłym desancie (tym o którym pisze arjanek)
  W każdym razie faktem jest że jak wynika z danych statystycznych w latach 1931 -1940 w sposób niewyjaśniony i niepojęty,znika 8.500.000 osób.
  I jeszcze jedno;w 1938 z inicjatywy USA odbyła się kluczowa dla omawianej kwestii choć dziś pokryta całunem milczenia, Konferencja w Évian https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%89vian_Conference
  Jako pomysłodawcy dało to USA możliwość spenetrowania demograficznych statystyk wszystkich państwa europejskich.Poza Polską bo Polska w konferencji nie uczestniczyła.
 • @ikulalibal 13:49:44
  Шти́рлиц bez takich głupot mi tu.

  https://www.youtube.com/watch?v=kmyErvRaWjI
 • @rasten-burger 18:58:22
  //…a na Kresach w latach 1941-1942 niemczochy zamordowali z 1 mln żydów (a może i mniej), bo przynajmniej połowa czmychnęła na wschód przed frontem//

  Spróbuję wkrótce napisać coś na ten temat, ponad 30 mln rosyjskiej (w tym żydów) populacji pracującej ewakuowano za Ural i na Syberię.

  Dobrym przykładem jest ten żyd Иосиф Давыдович Кобзон ( i jego rodzina ewakuowana do Uzbekistanu). W 1973 wykonał piosenki do serialu telewizyjnego Siedemnaście mgnień wiosny. Tu kraje do których nie ma wstępu bo tam mafii nie uważają:)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Country_in_which_prohibited_entry_of_Joseph_Kobzon.svg
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Iosif_Kobzon
 • @Arjanek 19:20:35
  //Tu kraje do których nie ma wstępu bo tam mafii nie uważają:)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Country_in_which_prohibited_entry_of_Joseph_Kob //

  Jeśli wszystkie twoje konkluzje są równie trafne jak ta o Kobzonie ,to znaczy że zupełnie nie warto ich czytać, warto a priori walić * 1 (co też obiecuje od dziś sumiennie czynić )

  Kobzon urodził się w obwodzie Donieckim a dzieciństwo spędził w Krematorsku.Jak to się było zaczęło z "rewolucją godności" I.Kobzon należał do tych którzy jako jedni z pierwszych opowiedzieli się przeciw Banderlandii.Potem czynnie wspierał każdą inicjatywę DNR i LNR.
  Kobzon inicjuje wspieranie turystki DNR LNR http://argumenti.ru/society/2017/05/534888
  Kobzon z entuzjazmem odnosi się do legalizacji paszportów LNR i DNR
  https://www.youtube.com/watch?v=I8fxO8Kqa8w
  Przypominam (jako że dałeś powody do wątpliwości na temat twojej sprawności intelektualnej),że polityczna aktywność w przypadku artysty estradowego oznacza przeniesienie jej również na płaszczyznę artystyczną.Kobzon, dysponujący dość przyjemnym barytonem,jest nieprzerwanie od dziesięcioleci niezwykle popularny .Kobzon koncertujący wszędzie tam gdzie ma słuchaczy to sprawa wielce kłopotliwa i stąd jak powiadasz " nie ma wstępu" .Oczywiście jak zwykle mylisz się co do konkluzji bo://Tu kraje do których nie ma wstępu BO TAM MAFII NIE UWAŻAJĄ //

  bo "nie uważają"? a przecież gołym okiem widać że te kraje to jest obszar zarządzany przez mafię.Czymże innym tłumaczyć tak charakterystyczny właśnie dla tego obszaru paniczny lęk przed prawdą o ukraińskim majdanie.
 • +5
  Adrianek masz 5, ale zrób coś by można te mapki oglądać. Jak wstawiasz obrazek, jest druga zakładka. Wpisz tam link do zdjęcia w pełny rozmiarze. I zaznacz jak ma się otwierać czy na tej stronie , czy zewnętrze etc..

  Do druga mapka którą chciałem obejrzeć dokładnie. Pierwsza dotyczyła Hitlera i Ameryki Południowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031