Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 1804 komentarze

Profesjonalny propagator Holocau$tu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyd, Joseph Hirt przyznał, że kłamał na temat swego pobytu w Auschwitz – żydowski biznes holocaust!

Joseph Hirt przyznał, że jego historia o wysłaniu go do obozu Auschwitz i spotkanie z niemieckim lekarzem Josefem Mengele było kłamstwem, użytym by „zachować historię o holocauście”!

„Piszę dziś aby przeprosić publicznie za wszelkie szkody jakie wyrządziłem, ponieważ moja historia z czasów drugiej wojny światowej, jest opisem życia kogoś innego.” napisał 86 letni Joseph Hirt w liście wysłanym do lokalnego dziennika LNP  w tym tygodniu. „Nie byłem tam więźniem, nie chciałem umniejszać ani przyciemniać wydarzeń, które naprawdę się tam wydarzyły, twierdząc że byłem tam osobiście … Myliłem się, że czynie dobrze. Proszę o przebaczenie. Zdecydowałem w tym momencie zrobić wszystko co w mojej mocy, aby zapobiec utracie prawdy o wojennym życiu i śmierci w obozie Auschwitz.”

Od wielu lat Hirt przemawiał publicznie w szkołach w Stanach Zjednoczonych o swoich doświadczeniach w drugiej wojnie światowej, w tym o podróży jego żydowskiej rodziny z Polski do Belgradu. Mówił także, że został aresztowany przez niemieckich hitlerowców i wysłany do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu gdzie spotkał z lekarzem SS Mengele, który torturował więźniów. Hirt twierdził, że uciekł pod ogrodzeniem elektrycznym w obozie. Do całości opowieści dodał barwną historyjkę, twierdząc, że widział Adolfa Hitlera podczas Igrzysk Olimpijskich w 1936 roku w Berlinie i spotkał również Eleanora Roosevelta i Owensa po jego przybyciu do Stanów Zjednoczonych.Hirt pokazywał namiętniej swój rzekomy tatuaż – obozową liczbę – przyznał jednak w swoim liście, że została ona wytatuowana już po wojnie.

Każdemu zapewne nasuwa się pytanie co skłoniło tego kłamliwego pana do szczerości, zapewne pewien nauczyciel historii nowojorskiej Andrew Reid, zaczął on znajdywać w historii Hirt’a co raz więcej niejasności, nie pasujących wiele punktów w jego „barwnym” przeszłym życiu.

Jedno pytanie trzeba sobie zadać, ilu takich żydów kłamało tak jak Hirt, by żydowski biznes holocaust kwitł.

Opr. na podstawie: „Jewish ‘Auschwitz Survivor’ Admits He Lied About Everything." Za: nwo.raport , 12 sierpnia 2017. //www.bibula.com/?p=97254

 

KOMENTARZE

 • @
  Cyt://karol123

  Takie opowiastki jakie przez tyle lat serwowal nieuswiadomionym Hirt sa czescia zydowskiej haggady gdzie to co prawdziwe, mityczne i wymyslone miesza sie w rozmaitych proporcjach. Haggady sa bardzo trwale, gdyz sa pielegnowane bez wzgledu na zastrzezenia-nie zydow. Z perspektywy żydowskiej każde przyznanie się do błędu, zarówno w wymiarze personalnym jak i zbiorowym, jest traktowane jako slabosc. A wiec isc w zaparte do upadlego chyba, ze juz ktos tak za gardlo zlapie ze sie nie da.//


  Hirt dopiero zagrożony oficjalnym dochodzeniem wolał przyznać się do winy.


  //As I wrote earlier, New York history teacher Andrew Reid did a knock-down, bang-up job in scaring the daylights out of old Joseph Hirt, threatening him with investigations of forgery, fraud and identity theft if he didn’t come clean and admit his Holocost survivor claims were false. After some initial resistance, the cunning 86-year-old realized his game was up and he needed Reid as a friend, not an enemy. Hirt composed a long letter and made it public by sending it to a newspaper.//
  http://www.eliewieseltattoo.com/tag/andrew-reid/
 • Nie on jeden
  Największym kłamcą holokaustycznym był Eli Wiesel. Ten to dopiero zmyślał... A na tych bredniach zarobił ok 25 mln$ (które zresztą ukradł mu inny żydowski przekrętas Madoff).
 • Ciekawe ilu zydów zabierze głos w sprawie żydo-KŁAMCY !!!!!!??????
  Już jest 253 wejść i tylko 2 wpisy ? no żydo-chazary z PO SLD
  PSL Nowoczesnej, internauci są ciekawi waszej opinii o tym żydzie kłamcy ?

  Słowianie ! stale wam powtarzam ze żyd nie posiada poczucia wstydu !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska Krajem NEUTRALNYM !!!!
 • Na temat Holocaustu można bezkarnie kłamać ale tylko pro nigdy anty.
  Takie są zasady żydowskiego rozumienia prawa.

  Badać Holocaust też można ale tylko z tezą jego pogłębiania.
  Natomiast badania podważające holocaust są surowo zabroniona.

  I właściwie wszystko na temat żydowskiej praworządności, poszanowania prawdy, obiektywizmu, demokracji.
 • @Oscar 18:54:47
  Co ciekawe ... bardzo ciekawe tak było za Stalina w różnych tematach i tak jest dzisiaj w temacie żołnierzy wyklętych, patriotyzmu Solidarności, KK z JPII na czele, prawdomówności Radia Wolna Europa, wyzwolenia Polski przez ZSRR, udziału lewicowej partyzantki w walce z hitlerowcami, ... i innych wrażliwych politycznie a głównie propagandowo tematów.

  Ten sam wzorzec przywiązania do prawdy, do obiektywizmu, do uczciwości względem historii...
  Ten sam wzorzec...
  Ten sam wzorzec..
  ciekawe dlaczego ?

  Bo ta sama koszerna kultura dyktuje teraz Narodowi Polskiemu warunki...a mówiąc wprost rządzi Narodem Polskim od 89r.
  a mówiąc bardziej dosadnie.. zniewala i grabi Naród Polski w Polsce.
 • @
  Była minister Izraela o triku holocaustu

  https://www.youtube.com/watch?v=3Mqky6-bAk4
 • Skoro holocaust to całkowite unicestwienie to
  kto są ci ludzie domagający się mld $ ?
 • @provincjał 19:46:44
  Podobno wszyscy zginęli
  w komorach zatruci gazem,
  Aliści właściciele kamienic
  Przeżyli za każdym razem
 • @admin
  Proponuję to zdjęcie, które zostało zrobione krótko po wyzwoleniu Dachau. Pięć żydówek urodziło żydówiątka w czasie Holocau$tu. Eva Fleischmanova (środek) przeżyła dwie inspekcje Josefa Mengele.

  https://www.scrapbookpages.com/DachauScrapbook/DachauPhotos/OldPhotos/DachauBabies1.jpg
 • "Żyd kłamie ..."
  .
  "Żyd, Joseph Hirt przyznał, że kłamał na temat swego pobytu w Auschwitz " bowiem jak mówią Niemcy:

  "Żyd kłamie nawet jak się modli"

  - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/140182,poglebiaja-sie-negatywne-zjawiska-w-gospodarce-rosji#comment_1412575

  czym jest żydowstwo ?

  - https://marucha.wordpress.com/2017/04/27/przemysl-holokaustu-nie-rezygnuje/#comment-671349

  to organizacja przestępcza a nawet zbrodnicza i to niezmienne od tysiącleci. Duch talmudu:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  bezspornie jest żydostwo największym wrogiem ludzkości. Bardziej inteligentni łatwo zrozumieją, jakie zagrożenie dla ludzkości oznaczają swobody, jakie żydostwo ma w Europie i USA.
 • @Arjanek 08:57:01
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/176/84/1768432.jpg


  Samobójstwo Hitlera pod znakiem zapytania (foto). Odtajnione parę dni temu dokumenty z archiwum CIA pośrednio potwierdzają, że nazistowski lider Adolf Hitler nie popełnił samobójstwa w 1945 roku, lecz uciekł do Ameryki Łacińskiej pisze Sputnik Brasil. Jeden z informatorów amerykańskiego wywiadu w 1955 roku przekazywał, że po zakończeniu drugiej wojny światowej były SS-owiec Philip Citroen miał spotykać się z Hitlerem, ukrywającym się w Kolumbii pod nazwiskiem Schrittelmayor. W swoim raporcie agent utrzymuje, że Citroen jako pracownik Królewskiej Holenderskiej Spółki Okrętowej kontaktował się z Führerem co najmniej raz w miesiąc, w czasie podróży służbowych z Wenezueli do Kolumbii.

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/659/47/6594728.jpg

  Fragment z raportu CIA o ewentualnej obecności Hitlera w Ameryce Południowej.

  Na dowód powyższego do dokumentów dołączono zdjęcie Citroena z osobą podobną do Adolfa Hitlera wykonane w 1954 roku w mieście Tunja, w Kolumbii. Po jakimś czasie, według słów informatora CIA Hitler przedostał się do Argentyny. Według oficjalnej wersji Adolf Hitler razem z żoną Ewą Braun popełnili samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku w Berlinie w czasie szturmu radzieckich wojsk na niemiecką stolicę. Ich ciała zostały spalone w ogrodzie kancelarii Rzeszy. 27 października, z polecenia prezydenta USA Donalda Trumpa odtajniono archiwa służb specjalnych związane m.in. z zabójstwem 35. amerykańskiego prezydenta Johna Kennedy'ego. Dokumenty zostało umieszczone na stronie Narodowego Archiwum USA.

  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/659/47/6594721.jpg


  Zdjęcia dołączone do plików CIA o rzekomej obecności Hitlera w Ameryce Południowej.

  Ps..Stalin w Poczdamie oświadczył Trumanowi że według jego wiedzy Hitler uciekł. Nie podejrzewałbym Stalina o tak prymitywne kłamstwo, musiał mieć jakieś informacje w tym kierunku. Czytałem wspomnienie jakiegoś rosyjskiego żołnierza który też nabrał wątpliwości wobec nadpalonych zwłok Hitlera. Miały one mianowicie cerowane skarpetki...Czyżby Ewa Braun aż tak się poświęcała? Discovery kilka miesięcy temu pokazało dokument jaka mogła być bezpieczna droga z Kancelarii Rzeszy kanałami metra do Tempelhof. Nie dałbym sobie uciąć ręki za żadną z wersji, są znaki zapytania.
 • @Bogusław Jeznach 00:48:46
  100/100!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031