Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 1804 komentarze

Rachela Auerbach: "krew...materiał palny pierwszej klasy."*

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rachela Auerbach – pisarka, historyk, tłumacz i psycholog narodowości żydowskiej, pisząca w języku polskim i jidysz. Założycielka i dyrektor bardzo ważnego departamentu "Zbioru Zeznań Świadków" w Yad Vashem w Jerozolimie.

Przez jej ręce przechodziła większość publikacji dotyczących tzw. Holocaustu m.in. pamiętniki, relacje szkolne, komercyjne powieści, których autorzy twierdzili, że odnoszą się do autentycznych faktów.[1]


W swojej książce z 1947 roku "Na polach Treblinki" Rachela Auerbach pisze, że paliwo do spalania zwłok w Treblince nie było potrzebne ponieważ ciała kobiet, które miały więcej tłuszczu "były używane do rozpalania, czy bardziej precyzyjnie, do budowania ognisk pośród stosów trupów..." Pisze również, że "krew, także była uważana za materiał palny pierwszej klasy ". tinyurl.com/yaavcdjg

 

A tu proszę, podobno "rzadki fotograficzny dokument z Treblinki na którym więźniowie "Straflager" przygotowuję stos drewna dla ofiar Holocaustu." www.jewishgen.org/ForgottenCamps/Camps/TreblinkaEng.html


Bazując na eksperymentach kremacyjnych, Carlo Mattogno obliczył, że ok 160 kg drewna jest potrzebne żeby skremować ciało ważące 45 kg. Przyjmując, że w Treblince skremowano w ten sposób 870 000 ciał (ok. 139 200 000 kg drewna), pozostawiłoby to 1 950 ton ludzkich popiołów plus 11 100 ton popiołów ze spalonego drewna. Dałoby to w sumie ok. 48 400 m³ popiołów, a ponieważ ani zęby ani kości nie mogłyby w całości być zniszczone w otwartej kremacji to niewyobrażalna ilość fragmentów kości i zębów musiałaby zostać rozrzucona na miejscu dawnego obozu. [2]
 


[1]en.wikipedia.org/wiki/Rokhl_Auerbakh#Yad_Vashem

[2]Mattogno, Carlo and Graf, Jürgen, Treblinka: Extermination Camp or Transit Camp? Washington, D.C.: The Barnes Review, 2010, pp. 150-151.
 

KOMENTARZE

 • @ admin, nareszcie odpowiednie zdjęcie :)
  Żydowski słynny chłopczyk z warszawskiego getta przeżył wojnę, nie został zagazowany w Treblince, nazywał się Tsvi Nussbaum.

  http://www.ihr.org/jhr/v14/v14n2p-6_Weber.html
 • @Autor
  To gdzie podziały się te kostne pozostałości?
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:10:30
  //To gdzie podziały się te kostne pozostałości?//

  Na tak postawione pytanie odpowiem, za karę, drugą notką:)
 • 5*
  D.K.
 • A co z raportami Witolda Pileckiego?
  pytam bo wszystko to razem trudno pogodzić, z jednej strony "rewizjoniści" którym trudno odmówić logiki a z drugiej strony świadectwa osób cieszących się autorytetem a nawet kultem.

  // Autor dyscyplinuje swoje emocje aby odmalować przerażający obraz straszliwego okrucieństwa niemieckich narodowych socjalistów i ich akcji eksterminacyjnej wobec żydów i chrześcijan, a w tym i polskich patriotów. Pilecki jako pierwszy opisał w taki sposób piekło Auschwitz. Wymowa Raportu jest ponadczasowa, a wymiar uniwersalny. Każdy myślący, czujący i wierzący człowiek powinien się z nim zapoznać. //
  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3693817/rotmistrz-pilecki---raporty-z-auschwitz
 • @ikulalibal 18:43:33
  //A co z raportami Witolda Pileckiego?//

  Byłeś wtedy na wagarach, albo przespałeś lekcję.

  /3. Obozowy ruch oporu był, [za Pileckim] "w stałym kontakcie" m.in. z kwaterą główną AK w Warszawie, a ta w stałym radiowym kontakcie z Londynem. Dla Armii Krajowej Auschwitz był całkowicie transparentny. Tymczasem, co warto podkreślić, w raportach Pileckiego nie znajdziemy żadnej informacji o komorach gazowych, a w raportach Karskiego, oraz w nocie Raczyńskiego nie znajdziemy nawet słowa Auschwitz czy Oświęcim. W najważniejszym dwutygodniku wydawanym przez polski rząd w Londynie nie ma informacji o eksterminacji żydów w Auschwitz aż do wiosny 1945 roku.
  Gdyby nastąpiło, tak masowe, od 1942 roku mordowanie żydów, to organizacje podziemne w Auschwitz, a było ich wiele i różnych narodowości, działając często niezależnie, musiałyby o tym wiedzieć w szczegółach./

  https://www.salon24.pl/u/coroner/753897,auschwitz-armia-krajowa-i-polski-rzad-w-londynie
 • @Arjanek 19:53:19
  //Byłeś wtedy na wagarach, albo przespałeś lekcję.//

  Za moich czasów nikt nie słyszał o Pileckim.Trudno w to uwierzyć ale wówczas sprawy toczyły się tj wschodziło i zachodziło słońce,kury znosiły jajka,itd,bez najmniejszej wiedzy o Pileckim.

  //w raportach Pileckiego nie znajdziemy żadnej informacji o komorach gazowych//

  za wikipedią "Autor raportów o Holocauście, tzw. Raportów Pileckiego. "
 • @Arjanek 19:53:19
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/176/84/1768432.jpg


  Samobójstwo Hitlera pod znakiem zapytania (foto). Odtajnione parę dni temu dokumenty z archiwum CIA pośrednio potwierdzają, że nazistowski lider Adolf Hitler nie popełnił samobójstwa w 1945 roku, lecz uciekł do Ameryki Łacińskiej pisze Sputnik Brasil. Jeden z informatorów amerykańskiego wywiadu w 1955 roku przekazywał, że po zakończeniu drugiej wojny światowej były SS-owiec Philip Citroen miał spotykać się z Hitlerem, ukrywającym się w Kolumbii pod nazwiskiem Schrittelmayor. W swoim raporcie agent utrzymuje, że Citroen jako pracownik Królewskiej Holenderskiej Spółki Okrętowej kontaktował się z Führerem co najmniej raz w miesiąc, w czasie podróży służbowych z Wenezueli do Kolumbii.

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/659/47/6594728.jpg

  Fragment z raportu CIA o ewentualnej obecności Hitlera w Ameryce Południowej.

  Na dowód powyższego do dokumentów dołączono zdjęcie Citroena z osobą podobną do Adolfa Hitlera wykonane w 1954 roku w mieście Tunja, w Kolumbii. Po jakimś czasie, według słów informatora CIA Hitler przedostał się do Argentyny. Według oficjalnej wersji Adolf Hitler razem z żoną Ewą Braun popełnili samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku w Berlinie w czasie szturmu radzieckich wojsk na niemiecką stolicę. Ich ciała zostały spalone w ogrodzie kancelarii Rzeszy. 27 października, z polecenia prezydenta USA Donalda Trumpa odtajniono archiwa służb specjalnych związane m.in. z zabójstwem 35. amerykańskiego prezydenta Johna Kennedy'ego. Dokumenty zostało umieszczone na stronie Narodowego Archiwum USA.

  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/659/47/6594721.jpg


  Zdjęcia dołączone do plików CIA o rzekomej obecności Hitlera w Ameryce Południowej.

  Ps..Stalin w Poczdamie oświadczył Trumanowi że według jego wiedzy Hitler uciekł. Nie podejrzewałbym Stalina o tak prymitywne kłamstwo, musiał mieć jakieś informacje w tym kierunku. Czytałem wspomnienie jakiegoś rosyjskiego żołnierza który też nabrał wątpliwości wobec nadpalonych zwłok Hitlera. Miały one mianowicie cerowane skarpetki...Czyżby Ewa Braun aż tak się poświęcała? Discovery kilka miesięcy temu pokazało dokument jaka mogła być bezpieczna droga z Kancelarii Rzeszy kanałami metra do Tempelhof. Nie dałbym sobie uciąć ręki za żadną z wersji, są znaki zapytania.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031