Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 1804 komentarze

"Judaizm i syjonizm nie idą w parie!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dobrzy żydzi" - talmudziści z Neturei Karta, "samonienawidzący się żyd" Gilad Atzmon,...Wildstein...FŻP...Husky...jest ich coraz więcej...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⣀⠴⠖⡛⣩⠿⠿⠿⢷⣿⣾⣷⣀
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⣼⣧⡣⠖⠋⢀⢀⢀⢀⢀⠈⠉⠙⠺⠢⡀
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢸⣯⡯⣇⢀⡀⡀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠘⡄
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⡀⣸⣿⣽⣳⣿⣹⣡⠄⢀⡀⢀⢀⢀⣀⣀⡀⢀⠑⡀
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⣀⠠⢀⣿⣿⣿⡿⣿⣷⣿⣿⠅⢀⢛⡴⡿⠿⣶⣄⡒⡚⠛⢈⣰⣀
⢀⢀⢀⢀⢀⠔⠁⠈⠑⡄⠘⢻⡟⣛⡻⣿⣽⠍⢀⠠⢏⣃⣴⢾⡛⢏⠛⠏⢿⢿⢦⡅
⢀⢀⢀⢀⠎⢠⠃⢀⢀⠸⡀⢸⢨⡵⡽⣌⡏⠐⡂⠤⠉⠛⠢⠩⣭⠝⠈⢀⠈⠙⠧⡁
⢀⢀⢀⡌⢀⡈⢀⢀⢀⢀⢃⢸⡄⠃⠣⢸⣗⠰⠂⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⡀⢀⢀⢀⠐⡄
⢀⢀⢀⢇⢀⡇⢀⢀⢀⢀⠘⣼⠸⡌⢁⣾⣿⣏⣿⡼⣒⢃⣄⠠⡠⡞⠉⠉⢆⢀⢀⢀⢱
⢀⢀⡎⢀⢸⣇⢀⢀⢀⢀⢀⢫⡇⢓⣾⣿⣻⣻⣿⣟⣿⣵⣾⣿⣧⣁⠶⢄⡀⠁⠁⢀⢰
⢀⢀⡇⢀⠈⢻⢀⢀⢀⢀⢀⠈⡁⠈⡽⣟⣿⣯⣯⡿⡏⢮⢭⣟⠛⠛⠻⠳⣾⣗⠲⠤⠜
⢀⢀⢇⢀⢀⣾⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠇⢀⣹⢿⣿⣷⣿⣿⣇⢎⠻⣼⣽⣛⡯⡽⠉
⢀⢸⢀⢀⢀⠟⡄⢀⢀⢀⢀⢀⠘⡤⠛⣧⣿⣜⢿⣿⣿⣾⣷⣌⠉⠙⣡⣿⡄⣀
⢠⠛⢀⢀⢀⢰⠇⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠘⡰⣻⣿⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠻⠋⣡⠁
⢸⢀⢀⢀⢀⢀⡧⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠘⡇⢻⢏⣿⣽⣿⣟⣿⣿⣿⠟⢀⠠⢎⣉⠊⢰⡀
⠸⢀⢀⢀⢀⢀⠰⠂⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⣘⡛⢡⡟⢻⣟⡾⠿⢿⠋⢀⢀⢀⠈⡋⠐⢁⢼
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢣⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠞⠁⠎⠉⠉⠉⢀⢀⢀⢈⣇⢀⢐⠂⡒⣁⢀⢅⢴⠁
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠈⢂⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠘⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠿⣀⣞⠛⢺⠁⣏⢹⠃
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠣⡀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢠⢀⢀⢀⠄⠚⠁⠉⠉⠙⠊⠙⠁⠁
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠐⢄⡀⢀⠠⠤⠢⣕⠡⠔⠊⠁⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀
⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⠉⠉⠉⠉⠉⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀⢀

 

KOMENTARZE

 • żyd to dzisiaj twór kulturowy twór judaizmu to Talmudu
  Kiedyś była to wspólnota plemienna (genetyczna) ale dzisiaj już nie jest
  Dzisiaj genetycznymi żydami są Palestyńczycy którzy przyjęli islam.

  żydem jest każdy kto uprawia "kulty żydowskie" lub jego przodkowie takie uprawiali (kult Jahwe i życie wg wskazań Talmudu).
  Korzeniami w tych żydowskich kultach siedzi Syjonizm czyli ideologia polityczna niemal identyczna do Nazizmu ("naród wybrany" a w nazizmie "rasa panów" i na tym tle skrajny "rasizm" narodowy).

  żydowski syjonizm wyrósł z kultu jahwe i z Talmudu który wprost zaleca rasizm wobec wszystkich którzy nie są żydami (narodem wybranym).

  Ciekawe że Nazizm czy faszyzm (protoplasta nazizmu) są zabronione a
  ideologia syjonizmu nie (Talmud jest na wskroś rasistowski powinien być zakazany prawem).
  Co więcej Syjoniści są najzacieklejszymi krytykami nazizmu i faszyzmu
  oskarżają o faszyzm każdego kto krytykuje żydów.

  Jest w tym jakaś logika , żydowska logika, logika Kalego.
 • @Oscar 14:27:32
  //Korzeniami w tych żydowskich kultach siedzi Syjonizm czyli ideologia polityczna niemal identyczna do Nazizmu ("naród wybrany" a w nazizmie "rasa panów" i na tym tle skrajny "rasizm" narodowy).//

  Mylisz się, jak zwykle...

  Aryan certificate

  It was also a primary requirement to become a Reich citizen, for those who were of German or related blood (Aryan) and wanted to become Reich citizens after the Nuremberg Laws were passed in 1935. A "Swede or an Englishman, a Frenchman or Czech, a Pole or Italian" was considered to be related, that is, "Aryan".[1][2][3]

  https://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_certificate

  Albert Gorter, a prominent minister official gave the definition of Aryan as: The Aryans (also Indo-Germans, Japhetiten) are one of the three branches of the Caucasian (white race);they are divided into the western (European), that is the German, Roman, Greek, Slav, Lett, Celt [and] Albanesen, and the eastern (Asiatic) Aryans, that is the Indian (Hindu) and Iranian (Persian, Afghan, Armenian, Georgian, Kurd). Non-Aryans are therefore: 1. the members of two other races, namely the Mongolian (yellow) and the Negroid (black) races; 2. the members of the two other branches of the Caucasian race, namely the Semites (Jews, Arabs) and Hamites (Berbers). The Finns and the Hungarians belong to the Mongoloid race; but it is hardly the intention of the law to treat them as non-Aryans. Thus . . . the non-Jewish members of the European Volk are Aryans. . . .
  Ehrenreich, Eric (2007). The Nazi Ancestral Proof: Genealogy, Racial Science, and the Final Solution. Indiana University Press. pp. 9, 10. ISBN 978-0-253-11687-1.

  https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Aryan_certificate&diff=603942545&oldid=600169140
 • @Arjanek 16:23:24
  Jak zwykle nie zrozumiałeś co napisałem.
  Pisałem o "rasizmie" czyli dyskryminacji w obu ideologiach czyli o wykluczeniu przez obie ideologie ludzi którzy się "nie zakwalifikowali" do razy Panów czy "narodu wybranego".
  Ci co się nie zakwalifikowali są w obu ideologiach ludźmi gorszymi przeznaczonymi do prac niewolniczych . W Talmudzie goje to nawet nie ludzie.
 • @Arjanek 16:23:24
  anglosaska wikipedia?? do tego bez Twojego komentarza???

  Przypominam, że Neon to polski portal.. zaczynasz tracić w mych oczach :(
 • @Oscar 17:57:28
  //Pisałem o "rasizmie" czyli dyskryminacji w obu ideologiach czyli o wykluczeniu przez obie ideologie ludzi którzy się "nie zakwalifikowali" do razy Panów czy "narodu wybranego".//

  Rasizm (jako dyskryminacja) zaczął być na siłę propagowany dopiero od 1948 roku i to z dużymi oporami.

  https://en.wikipedia.org/wiki/The_Race_Question
 • @Oscar 17:57:28
  masz rację.. talmudyści mogą nienawidzić syjonistów.. ale co nam do tego?
  czy czarny rabin w NY jest syjonistą, a sefarejdyjczyk czyta biblię codziennie, a falasz mieszkający w Izraelu wielbi Jezusa..

  Nic to nie ma wspólnego ze sprawą Polski. Ja ich wkładam do jednego worka;
  dostajesz worek pszenicy gdzie są zgniłe nasiona, pleśń wszechobecna, a i szczury jakieś tam grasują.. co robisz?? ja wrzucam do wody, aby na Paschę dopłynęło to do Izraela, macę sobie zrobią z tego..

  Fakt, mogło być tam jedno ziarno co to wielkim poetą polskim mógłby być i epitafium na cześć Jarosława Kaczyńskiego napisać.. mała strata ;)
 • @Arjanek 18:52:36
  nazywanie i traktowanie innych jako bydło/goim ma dużo starszą historię.. masz rację, rasizm jakoś nie pasuje.. ja bym to nazwał: religijno plemiennym narcyzmem o podłożu psychopatycznym.

  Jak Ty to nazwiesz?
 • @wk..ny 19:22:32
  Nie chcę się bawić w nazywanie (przezywanie) ich. Stanowią niewątpliwie zagrożenie stąd należy piętnować takie teksty jak Ruszkiewicza, który musi zdawać sobie sprawę, że "samonienawidzący się żyd" Atzmon jest przez światowe żydostwo kreowany jako "dobry żyd". Może SL przetłumaczy o..bszerną "laurkę" pisaną Atzmonowi w ang wiki.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Gilad_Atzmon
 • @Arjanek 07:06:54
  dopiero teraz zauważyłem, że notka to odpowiedź Spirytusowi.. od dawna go nie czytuję, poziom wiedzy marny reprezentuje..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031