Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 1804 komentarze

Testament polityczny Hitlera[*].

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odpowiedź na komentarz blogera (marksisty) Berkeley72, cyt: "Ale dorzucę też coś dla Arjanka, odnośnie przytoczonego przezeń faktu sympatii [prof.] Zielińskiego[*] dla Goebbelsa. Otóż Goebbels był z przekonania MARKSISTĄ..".

Odpowiedzi udzieli "pośrednio" sam Hitler, któremu Goebbels pozostał wierny do śmierci. Być może pomagał mu pisać testament.

//cygnus.neon24.pl/post/147502,s-polonia-restituta-1#comment_1529382


Testament


Część I
Minęło ponad trzydzieści lat od 1914 r., kiedy wniosłem swój skromny wkład jako ochotnik w pierwszej wojnie światowej, która została wymuszona na Rzeszy.
Przez te trzy dziesięciolecia miłość i lojalność wobec mojego Narodu kierowały wszystkimi moimi myślami, działaniami i moim życiem. Dało mi to siłę, by stawić czoła wyzwaniu i podjąć najtrudniejsze decyzje, jakie kiedykolwiek przyszło podejmować śmiertelnemu człowiekowi. Przez te trzy dekady wyczerpałem swoje siły i zdrowie.


Nie jest prawdą, że ​​ja lub ktokolwiek inny w Niemczech chciałem wojny w 1939 roku. Była ona pożądana i sprowokowana wyłącznie przez międzynarodowych polityków pochodzenia żydowskiego, jak i tych pracujących dla ich interesów. Złożyłem zbyt wiele propozycji ograniczenia i kontroli zbrojeń, których przyszłe pokolenia nie będą mogły bez końca lekceważyć, i odpowiedzialność za wybuch tej wojny składać na mnie. Nigdy też nie pragnąłem, żeby po przerażającej pierwszej wojnie światowej nastąpiła druga przeciwko czy to Anglii, czy Ameryce. Miną stulecia, ale z ruin naszych miast i pomników nienawiść do tych, którzy ostatecznie ponoszą odpowiedzialność, czyli międzynarodowego żydostwa i jego popleczników, zawsze będzie wzrastać na nowo. 


Zaledwie trzy dni przed wybuchem wojny polsko-niemieckiej zaproponowałem rozwiązanie niemiecko-polskiego problemu ambasadorowi brytyjskiemu w Berlinie - żeby poddać go kontroli międzynarodowej jak w przypadku Saary[*]. Ta oferta również nie może zostać zakłamana. Została odrzucona tylko dlatego, że rządząca klika w Anglii chciała wojny, częściowo z powodów komercyjnych, a częściowo dlatego, że była pod wpływem propagandy wywieranej przez międzynarodowe żydostwo.


Nie pozostawiłem cienia wątpliwości, że jeśli narody Europy będą traktowane po raz kolejny jako zwykłe "pakiety akcji" w rękach międzynarodowych konspiratorów pieniądza i finansów, to odpowiedzialność za masakrę muszą ponieść prawdziwi winowajcy - Żydzi . Nie pozostawiłem też nikomu wątpliwości, że jeśli tym razem miliony europejskich dzieci pochodzenia aryjskiego umrą z głodu, miliony mężczyzn zginie w walce, a setki tysięcy kobiet i dzieci zostanie spalonych lub zamordowanych w naszych zbombardowanych miastach to prawdziwi sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, chociażby bardziej humanitarnymi środkami.


Po sześciu latach wojny, która pomimo wszystkich niepowodzeń, pewnego dnia przejdzie do historii jako najbardziej chwalebna i heroiczna manifestacja walki o byt narodu, nie mogę opuścić miasta, które jest stolicą Rzeszy. Ponieważ nasze siły są zbyt słabe, aby wytrzymać napór wroga, oraz ponieważ nasz opór jest poniżany przez istoty, które są i ślepe, i nie mają charakteru, pragnę podzielić się moim losem z tymi milionami innych, którzy również wzięli go na siebie, pozostając w tym mieście. Co więcej, nie oddam się w ręce wroga, który żąda nowego spektaklu, nastręczanego przez Żydów, w celu dania rozrywki histerycznym masom.


Dlatego postanowiłem pozostać w Berlinie i tu dobrowolnie wybrać śmierć, gdy stwierdzę, że pozycja Führera i samej Kancelarii nie może być dłużej utrzymana. Umrę z radosnym sercem, mając świadomość niezmierzonych dokonań i osiągnięć naszych chłopów i robotników oraz wyjątkowego wkładu w historię naszej młodzieży, noszącej moje imię.


To, że jestem im głęboko wdzięczny, jest tak samo oczywiste, jak moje życzenie, aby nie porzucili walki, ale bez względu na to, gdzie, dalej walczyli z wrogami Ojczyzny, wierni ideałom wielkiego Clausewitza. Poprzez ofiary naszych żołnierzy i moje braterstwo z nimi aż do śmierci, zasiane zostało ziarno w historii Niemiec, które pewnego dnia dojrzeje do odrodzenia się chwalebnego ruchu narodowo-socjalistycznego w prawdziwie zjednoczonym narodzie.


Wielu z naszych najodważniejszych mężczyzn i kobiet przysięgało, że zwiąże swoje życie z moim do końca. Błagałem i ostatecznie rozkazałem im tego nie robić, chcę, żeby odegrali swoją rolę w dalszej walce narodu. Proszę przywódców Armii, Marynarki Wojennej i Sił Powietrznych, by wzmocnili ducha narodowego oporu naszych żołnierzy wszelkimi możliwymi środkami, ze szczególnym naciskiem na to, że ja jako założyciel i twórca tego ruchu wolę śmierć niż tchórzliwą rezygnację, czy nawet kapitulację.


Niech stanie się punktem honoru przyszłych oficerów armii niemieckiej, jak to już jest w naszej marynarce wojennej, że kapitulacja dzielnicy lub miasta nie wchodzi w rachubę i że ponad wszystko inne, dowódcy muszą stanowić świetlany wzór wierności i poświęcenia obowiązkom aż do śmierci.


Część II
Przed śmiercią wydalam z partii byłego marszałka Rzeszy Hermanna Göringa i cofam mu wszystkie prawa, które zostały mu nadane na mocy dekretu z 29 czerwca 1941 r. oraz poprzez moje oświadczenie w Reichstagu z 1 września 1939 r. W jego miejsce mianuję Admirała Donitza na stanowisko Prezydenta Rzeszy i Najwyższego Dowódcę Sił Zbrojnych.


Przed śmiercią wydalam byłego Reichsführera SS i Ministra Spraw Wewnętrznych Heinricha Himmlera z partii i wszystkich urzędów państwowych. Na jego miejsce mianuję Gauleitera Karla Hanke jako Reichsführera SS i szefa niemieckiej policji, a Gauleitera Paula Gieslera na ministra spraw wewnętrznych.
Niezależnie od ich nielojalności, Göring i Himmler przynieśli nieodwracalny wstyd całemu narodowi, potajemnie negocjując z wrogiem bez mojej wiedzy i wbrew mojej woli, a także próbując nielegalnie przejąć kontrolę nad państwem.


Aby zapewnić narodowi niemieckiemu rząd honorowych mężczyzn, którzy wykonają zadanie kontynuowania wojny przy użyciu wszystkich dostępnych środków, ja, jako Führer narodu, mianuję następujących członków nowego gabinetu:
Prezydent Rzeszy: Doenitz
Kanclerz Rzeszy: Dr Goebbels
Szef partii: Bormann
Minister spraw zagranicznych: Seyss-Inquart

[Dalej 15 innych nominacji]


Chociaż wielu z tych mężczyzn, w tym Martin Bormann, dr Goebbels i inni wraz z żonami dołączyli do mnie z własnej, nieprzymuszonej woli, nie chcąc w żadnym razie opuszczać stolicy i gotowi umrzeć ze mną, błagam ich, aby spełnili moją prośbę, aby dobro narodu znalazło się ponad ich własnymi uczuciami. Dzięki ich pracy i wiernemu towarzystwu pozostaną mi bliscy po mojej śmierci, ponieważ mam nadzieję, że mój duch będzie nadal mieszkał wśród nich i towarzyszył im zawsze. Niech będą surowi, ale nigdy niesprawiedliwi i niech nigdy, przede wszystkim, nie pozwolą, aby strach kierował ich działaniami, stawiając cześć narodu ponad wszystko, co istnieje na ziemi. Niech w końcu zawsze pamiętają, że nasze zadanie, konsolidacja państwa narodowo-socjalistycznego, reprezentuje dzieło nadchodzących stuleci, tak aby każda jednostka musiała podporządkować własny interes dobru wspólnemu. Proszę wszystkich Niemców, wszystkich narodowych socjalistów, mężczyzn i kobiety oraz wszystkich żołnierzy Wehrmachtu, aby pozostali wierni i posłuszni aż do śmierci nowemu rządowi i jego prezydentowi.
Przede wszystkim, zalecam rządowi i rodakom, aby przestrzegali praw rasowych do granic możliwości i bezlitośnie stawiali opór trucicielowi wszystkich narodów, międzynarodowemu żydostwu.


Berlin, 29 kwietnia 1945 r.

ADOLF HITLER

 

PS Czy tak kończy życie marksista?

[*]
Oryginał ostatniej woli i testament polityczny Hitlera znajduje się obecnie w skarbcu  Archiwum Narodowego w College Park w stanie Maryland. [12]. Nie sądzę żeby niezależni badacze mogli badać ich pełną autentyczność.


https://en.wikipedia.org/wiki/Last_will_and_testament_of_Adolf_Hitler#Story_of_the_documents
https://en.wikipedia.org/wiki/1935_Saar_status_referendum
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Zieli%C5%84ski_(filolog)


Cyt:// W 1934 roku Zieliński jako prezes polskiej sekcji Międzynarodowej Unii Intelektualnej zaprosił do Polski ministra propagandy hitlerowskich Niemiec, Josepha Goebbelsa. Profesor był wśród witających gościa na warszawskim lotnisku 13 czerwca, a także tego samego dnia poprzedził polskim i niemieckim słowem wstępnym odczyt Goebbelsa Narodowo-socjalistyczne Niemcy jako czynnik pokoju europejskiego3.//
//Był mocno krytykowany za swoje proniemieckie nastawienie – stał na czele tzw. Międzynarodowej Unii Intelektualnej, która w 1934 roku witała przybywającego z wizytą do Warszawy Goebbelsa. Kiedy wybuchła II wojna światowa Zieliński, za zgodą władz hitlerowskich, został wywieziony przez swojego syna do Monachium. Zatrzymał się w Schondorf nad Ammersee u syna Feliksa, nauczyciela miejscowego gimnazjum. Zmarł w 1944 i został pochowany na miejscowym cmentarzu przy kościele św. Anny. Według Olczakowej – proces demencji starczej był u progu wybuchu wojny u Zielińskiego już mocno posunięty i nie do końca zdawał sobie sprawy z wojny i sytuacji w jakiej się Polska i świat znalazły. Przeczy temu bezbłędne pod względem warsztatowym Chrześcijaństwo antyczne – wielkie[4], ukończone niedługo przed jego śmiercią dzieło, pisane w bardzo trudnych, także pod względem zdobywania bibliografii, warunkach. Zmarł pod koniec wojny, ale do końca tytułował się profesorem Uniwersytetu Warszawskiego.//

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031