Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 1309 komentarzy

Żydowsko - KGB-owska Alternatywa dla Niemiec (AfD)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie od dzisiaj wiadomo, że KGB_ista Putin wspiera „skrajną prawicę” w Europie.

Partia AfD w Niemczech jest także bardzo ważna dla żydów. Oficjalnie została poparta przez byłego generała i szefa Mossadu!

Rafi Eitan był izraelskim generałem, byłym szefem Sztabu Sił Obrony Izraela, szefem operacji  Mossadu, w wyniku której schwytano Adolfa Eichmanna, był kluczowym ogniwem w kradzieży oprogramowania szpiegowskiego PROMIS, i członkiem Knessetu. Zmarł w marcu tego roku.

W zeszłym roku Eitan nakręcił film, w którym poparł partię „skrajnie prawicową”  Alternative für Deutschland (AfD), którą kłamliwa prasa często określa jako partię „nazistowską”. Eitan stwierdził, że żałuje, że AfD nie będzie w stanie rozprzestrzenić się po całej Europie.

„Jestem pewien, że jeśli będziecie pracowali mądrze, zdecydowanie i, co najważniejsze, realistycznie… zamiast „Alternatywy dla Niemiec” możecie  stać się alternatywą dla całej Europy”.

Wiadomość została nagrana na cześć Międzynarodowego Dnia Pamięci o Holokauście.

www.youtube.com/watch

    „Wszyscy w Izraelu doceniamy  wasze podejście do judaizmu.”~ Rafi Eitan
 

O co w tym wszystkim chodzi?

Po pierwsze, AfD z pewnością nie jest partią „nazistowską”. Partia ta sprzeciwia się masowej imigracji muzułmanów do Niemiec, ale nie domaga się ujawnienia, kto stoi za tą inwazją. Ten szablon jest stosowany w całej Europie, z liderami takimi jak Geert Wilders, Tommy Robinson, Marine Le Pen, Sebastian Kurz, Victor Orban, (także w Polsce) - z których wszyscy chętnie zginają kolana przed międzynarodowym żydem w ogóle, a przed Izraelem w szczególności. Podobnie jest w Ameryce, choć przecież nie tylko muzułmanie atakują naszą przestrzeń życiową.

Po drugie. W Europie podobnie jak w Ameryce, prawe skrzydło jest w rzeczywistości o wiele bardziej przyjazne żydom niż lewe, które często ma aktywistów bardzo krytycznych wobec żydowskiej supremacji i rasistowsko-judaistycznego państwa Izrael. Właśnie dlatego żydzi tacy jak Rafi Eitan chcą, aby grupy „skrajnie prawicowe”, takie jak AfD, rozprzestrzeniały się po całej Europie, tak aby stanowiły barierę obrony, zaciemnienia, i w efekcie usprawiedliwienia, dla jego żmijowego plemienia rozbijającego narody.

Później w 2018 r., po aprobacie Eitana, AfD faktycznie utworzyła grupę „Żydzi w AfD”, składającą się z 19 żydowskich członków. Oto krótki film o tworzeniu grupy żydowskiej w kontrolowanej partii opozycyjnej.

www.youtube.com/watch

AfD od dawna mocno wspiera Izrael, a nawet popiera decyzję Trumpa o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela. Zastępca rzecznika tej partii, Beatrix von Storch, powiedziała:

„Tak długo, jak Niemcy dostarczają islamskim reżimom, takim jak Turcja czy Arabia Saudyjska, nie ma powodu, dla którego Izrael, jako prozachodnie, demokratyczne państwo, powinien być wyłączony z handlu bronią.”

Sondaż z września 2017 r. wykazał, że 90% członków AfD w Bundestagu zgodziło się z oświadczeniem kanclerz Angeli Merkel, że „bezpieczeństwo Izraela jest racją bytu Niemiec”. AfD uważa, że ​​podstawowym celem Niemiec jest zapewnienie bezpieczeństwa żydowskiemu terrorystycznemu państwu ? Co za alternatywa!

AfD zajmuje obecnie stanowiska w Bundestagu, parlamentach krajów związkowych i Parlamencie Europejskim.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu jeden z liderów AfD z cefałką jak przystało na prawdziwego "nazistę".

Georg Pazderski (ur. 6 października 1951 w Pirmasens[1]) – niemiecki polityk i pułkownik Bundeswehry pochodzenia polskiego. Jeden z liderów Alternatywy dla Niemiec.

Wstąpił do Bundeswehry i przeszedł drogę awansu do korpusu oficerów[1]. Od 1998, przez trzy lata był doradcą ds. polityki bezpieczeństwa Stałego Przedstawicielstwa Republiki Federalnej Niemiec przy Unii Europejskiej w Brukseli. W Münster pełnił funkcję Zastępcy Szefa Sztabu i dyrektora operacyjnego 1. Korpusu Niemiecko-Holenderskiego. W latach 2005–2010 był szefem międzynarodowego zespołu do spraw planowania i analizy w centrali CENTCOM-u w Tampie na Florydzie. Następnie przez dwa lata pełnił służbę jako szef logistyki Dowództwa Sił Połączonych NATO w Lizbonie. W 2012, po 41 latach służby, zakończył ją w stopniu pułkownika (niem. Oberst) w Sztabie Generalnym (niem. Führungsstab der Streitkräfte) i przeszedł na emeryturę[3][4].
W 2013 wstąpił do partii Alternatywa dla Niemiec[4]. Od 15 maja do 30 września 2013 był przewodniczącym struktur partii w Berlinie. Awansował w hierarchii partyjnej i w lipcu 2015 został członkiem zarządu federalnego. Ponownie został przewodniczącym berlińskiego oddziału ugrupowania. W 2016 kandydował do Rady Miasta Berlina[2][5][6].

PS
To CV z wyjątkową szczerością pokazuje, że Alternative für Deutschland (AfD), oprócz Rosji i Mossadu, musi być także sterowana przez USA (USrael).

KOMENTARZE

 • Niemców w Niemczech coraz mniej.
  Co mafia żydowska zrobił z narodami Europy ..na nasze szczęście tylko zachodnimi bo tam miała dostęp do władzy od czasów II wojny światowej...
  Cała Skandynawia to już kraje niemal islamskie..podobnie Francja, Niemcy, Włochy..
  Tylko w Europie wschodniej Narody nie zostały jeszcze poniszczone ale proces trwa.
  Polaków zasypują banderowcami... i nikt z rządzących i z opozycji nie protestuje... a pytali Naród Polski czy tego chce ?
  nie nie pytali co oznacza raz jeszcze że Polska nie jest wolnym krajem tylko jest pod wrogą Narodowi Polskiemu okupacją.

  A wszystko to zawdzięczamy Solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
  .. i nie da się od tej natrętnej myśli uciec.
 • @ Autor - 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829