Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 1309 komentarzy

Maurice Samuel:"My, Żydzi, jesteśmy niszczycielami"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rasowa mentalność Żydów jest tak różna od naszej, że możemy jedynie wyciągać wnioski z obserwacji ich postępowania i takich wypowiedzi.

"My, Żydzi, jesteśmy niszczycielami i pozostaniemy nimi. Nic, co możesz zrobić, nie spełni naszych wymagań i potrzeb. Na zawsze pozostaniemy niszczycielami, ponieważ chcemy mieć świat dla siebie."

"Na świecie są dwie siły życiowe: żydowska i nie-żydowska, nasza i twoja ... Nie wierzę, że ta pierwotna różnica między nie-Żydem a Żydem jest możliwa do pogodzenia. Ty i my możemy dojść do porozumienia, ale nigdy do pojednania. Zawsze będzie złość między nami, dopóki będziemy w bliskim kontakcie. Albowiem natura, konstytucja i wizja dzielą nas na zawsze."

— Maurice Samuel, You Gentiles, New York, 1924
 

Rasowa mentalność Żydów jest tak różna od naszej, że możemy jedynie wyciągać wnioski z obserwacji ich postępowania i takich wypowiedzi, które wydają się bardziej szczere i godne wiary (np. książka Maurice Samuela, You Gentiles, New York, 1924), ale musimy pamiętać, że instynktownym, najważniejszym celem wszystkich form życia, jest przetrwanie i rozwój gatunku, i jeśli nietoperze-wampiry byłyby rozumne, niewątpliwie opisałyby swoje ukradkowe wysysanie krwi jako postępowanie prawe, a inne zwierzęta (w tym ludzi) uważałyby za diabelskie zło, które w ten czy inny sposób ingeruje w ich szlachetne, nadane przez Boga prawo. Żaden gatunek nie może uważać się za zły.

Jak kiedyś przypomniał mi były komunista: „Musisz pamiętać, że kiedy komuniści zdradzają naród lub mordują niewinnych ludzi tysiącami, myślą o sobie jako o wysoce moralnych osobach, które słusznie wypełniają wyższy cel”.

Możemy być absolutnie pewni, że cokolwiek Żydzi robią jako rasa, bez względu na to, jak podłe i nikczemne może to  nam się wydawać, cierpiąc z powodu ich skutków, dla nich wydaje się prawe i sprawiedliwe - i tak rzeczywiście jest, jeśli uznamy to obiektywnie w kategoriach prawa biologicznego, które czyni przetrwanie najwyższym prawem każdego gatunku.

Ogromną siłą Żydów cementującą ich rasową spójność jest ich religia, która w najszerszym znaczeniu jest nieograniczoną wiarą w absolutną wyższość ich rasy, ponieważ, jak przypomina nam Maurice Samuel, żydowscy ateiści, którzy wyśmiewają wiarę w istoty nadprzyrodzone, jednocześnie czczą Nieśmiertelny Żydowski Naród. Poza tym nie możemy być aż tak kategoryczni, ponieważ bez wątpienia zawsze istniała szeroka gama osobistych przekonań, i istnieją dowody dzikiego i groteskowo emocjonalnego fanatyzmu wśród klas niższych, jak i wśród motłochu, który był wzbudzany przez licznych goëtae (szarlatanów?) i samozwańczych chrześcijan w pierwszym wieku p.n.e. i pierwszym wieku naszej ery z nieustającymi wybuchami szalonej przemocy; wiele żydowskich sekt ma dziwaczne wyobrażenia, które muszą być adoptowane, jak na przykład polscy chasydzi, którzy kojarzyli dzieci miedzy sobą, gdy tylko osiągały dojrzałość płciową, aby zwiększać do maksimum liczbę urodzeń z wyraźnym zamiarem wyeksploatowania Boga z zapasu dobrych żydowskich dusz tak szybko, jak to możliwe, wymuszając na nim zakończenie istnienia świata, wcześniej niż zamierzał. Ale takie kaprysy wśród pobudliwych i irracjonalnych klas niższych mają naprawdę niewielkie znaczenie dla ich prawdziwej wiary w swoją rasę. Z drugiej strony, kiedy zwracamy się do piśmiennych Żydów, nie można z całą pewnością rozróżnić między tym, w co wierzą, a tym, co uznają za celowe do wyznawania. Walka między różnymi sektami żydowskimi była często gwałtowna, krwawa i okrutnie nieludzka, ale wydaje się, że nie tyle chodziło o różnice doktrynalne, ile o ambicje przywódców, którzy bezlitośnie walczyli o władzę, bogactwo i wykorzystywali religijną osobliwość do rekrutacji i rozbudzania ich prywatnych armii. A tu nie mamy pewności, czy proces psychologiczny, który nazywamy „wiarą” i odróżniamy od hipokryzji i kłamstwa, zachodzi w umyśle żydowskim, który nie potrafi odróżnić prawdy od fałszu pod względem obiektywnej rzeczywistości, tak jak robią to Aryjczycy nawet wtedy, gdy rzeczywistość jest jedynie wytworem ich wyobraźni.

Można powiedzieć, że mentalność rasowa tego obcego gatunku może myśleć, w procesie psychologicznym przekraczającym nasze zrozumienie, tylko w kategoriach tego, co jest dobre dla narodu żydowskiego, Boskiej rasy, i może jedynie symulować, w dyskursie z naszym gatunkiem, i naszym rozumieniem między tym, co obiektywnie jest prawdą, a tym, co nie jest, w sposób podobny jak tresujemy zwierzęta, dając im nauczkę zgodną z ich mentalną strukturą.

Nasze umysły wzdrygają się, gdy próbujemy zrozumieć takie stwierdzenia, jak te rabina Solomona Goldmana: „Bóg jest pochłonięty [sic] w nacjonalizmie Izraela ... On [Bóg] tworzy świat [sic] w języku hebrajskim”, czy dr. Josepha Kasteina „To nie Bóg chciał tych ludzi [Żydów] ... To ten lud [Żydów] chciał tego Boga” lub setki innych podobnych stwierdzeń, które wydają się nam bredzeniem szaleńców, ale które są tak typowe dla żydowskiego umysłu, który, musimy pamiętać, regularnie przez całą historię przechytrzał naszą rasę. 

Oczywiste jest, że żydowski umysł nie widzi nielogiczności w wielbieniu boga, którego świadomie stworzył - i w wielbieniu własnego obrazu w lustrze. To szaleństwo - uczciwie nie możemy nazwać go niczym innym w naszej terminologii -  jest jednak szaleństwem gatunku, który z powodzeniem żeruje na wszystkich innych od tysiącleci i sięga teraz po własność całej planety.

Jeśli mamy być zarówno sprawiedliwi, jak i obiektywni, musimy pamiętać o różnicy - być może ogromnej różnicy - między mentalnością Żydów a naszą własną. Kiedy zastanawiamy się nad religią Żydów i opisujemy ją w naszych terminach, przypisując im, wprost lub przez domniemanie, taką hipokryzję, jaką widzimy dzisiaj u naszych duchownych, i kusi nas, aby skazać ich za świadomą obłudę, która jest obrzydliwa dla nas, to musimy pamiętać, że to, co wydaje nam się odrażające, to im wydaje się dobre i sprawiedliwe dla ich szczególnej mentalności.

Revilo P. Oliver

 

Part of Chapter 6 of Oliver’s The Jewish Strategy, Palladian Books, 2002

https://en.wikipedia.org/wiki/Revilo_P._Oliver
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829