Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
68 postów 1309 komentarzy

Gdyby Hitler wygrał wojnę to...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Legendarny Generał USA George S. Patton uświadomił sobie pod koniec wojny, że Stany Zjednoczone walczyły z niewłaściwym krajem.

Patton uważał, że USA powinny opowiedzieć się po stronie Niemiec, by zniszczyć żydowskich bolszewików / komunistyczne ZSRR. Informacje te pochodzą z zapisów w dzienniku Pattona, listów, które napisał do żony, oraz uwag, które kierował do oficerów i personelu wojskowego.

II Wojna Światowa była niezwykle złożona. Jednak w ostatecznym rozrachunku była zasadniczo wojną między dwiema konkurującymi ideologiami: nacjonalizmem vs. żydowskim internacjonalizmem / globalizmem. Adolf Hitler i jego sojusznicy walczyli o zachowanie koncepcji nacjonalizmu, nie tylko dla Niemców, ale dla wszystkich narodów na całym świecie. Nacjonalizm oznacza po prostu suwerenność narodu etnicznego i prawo takich narodów / nacjonalistów - w obrębie własnego kraju otoczonego granicami - do samostanowienia. Co oznacza samostanowienie? Samostanowienie oznacza  prawo takiego narodu etnicznego do określania własnych celów: politycznych, społecznych, gospodarczych oraz kulturowych w celu zachowania swojej unikalnej kultury i dziedzictwa. Dotyczy to wszystkich narodów etnicznych: Nigeryjczyków, Niemców, Szwedów, Wietnamczyków, Meksykanów, Tybetańczyków itp.

Po drugiej stronie w wojnie był internacjonalizm żydowski (bolszewicki) (dziś nazywamy to po prostu „globalizmem”). W latach dwudziestych, trzydziestych i oczywiście podczas II Wojny Światowej potężni żydowscy internacjonaliści gorliwie popierali żydowski światopogląd ostatecznie eliminujący wszystkie narody… z wyjątkiem ich żydowskiej ojczyzny… (która miała stać się później - po II wojnie światowej - Izraelem w 1948 r.) . Dziś widzimy, że nic się nie zmieniło; żydowski internacjonalizm / globalizm nadal dąży do stopniowego „łączenia” wszystkich narodów świata (szczególnie w świecie zachodnim) w jeden system z globalnym rządem, prawem, kulturą, bankiem, walutą itp.

Żydowski globalizm (tj. osłabianie i ostateczna eliminacja wszystkich narodów) jest dokładnym przeciwieństwem nacjonalizmu (tj. świata złożonego z narodów… a konkretnie narodów jednorodnych etnicznie i otoczonych granicami). Siły alianckie II wojny światowej (dowodzone przez Roosevelta, Churchilla, Stalina i in.) były narzędziami międzynarodowego żydostwa, a zatem de facto walczyły o światopogląd żydowskiego globalizmu. Po tym, jak (prowadzeni przez żydów) sojusznicy wygrali wojnę w 1945 r., międzynarodowe siły żydowskie mogły już wtedy swobodnie wyznaczać „sferę wpływów” w świecie zachodnim (i jak dziś widzimy, coraz bardziej w pozostałej części świata).

Zamiennie, gdyby Hitler wygrał II wojnę światową, a następnie wyznaczył nacjonalistyczną „sferę wpływów” nad większą częścią świata zachodniego, dziś mielibyśmy bardziej sprawiedliwy, przyjazny, pomyślny i moralny świat zachodni. Reszta świata skorzystałaby w podobny sposób, gdyby Niemcy odnieśli zwycięstwo, ponieważ wpływy niemieckie z pewnością rozprzestrzeniłyby się gdzie indziej (idee, takie jak antylichwiarska bankowość i silna kultura rodzinna, prawdopodobnie rozprzestrzeniłyby się na całym świecie).

Gdyby Hitler wygrał II wojnę światową? Co mogłoby nastąpić? Oto kilka przykładów:
1 - Brak ZSRR (rząd sowiecki wymordował miliony własnych ludzi podczas 70-letnich rządów). Hitler wyzwoliłby ZSRR, choć zabrałby dużą część jego zachodniego regionu jako Lebensraum, „ przestrzeń życiowa ”)
2 - Brak tzw. zimnej wojny (ponieważ nie byłoby ZSRR)
3 - Brak komunistycznej Europy Wschodniej / żelaznej kurtyny (po zakończeniu II wojny światowej Europa Wschodnia popadła w komunizm - to część łupów wojennych Stalina)
4 - Brak późniejszych mordów wielu milionów Chińczyków w Czerwonych Chinach Mao (ZSRR stworzył korzystne warunki dla komunistów Mao, co ostatecznie doprowadziło do jego zwycięstwa nad nacjonalistami Czang Kaj-szeka w 1949 r., a zatem jeśli nie ma ZSRR, nie ma zwycięstwa Mao)
5 - Brak komunistycznego Wietnamu Północnego (zarówno ZSRR, jak i Chiny Czerwone wspomagały Hồ Chí Minha)
6 - Brak komunistycznej Kambodży i rzezi ok. 2 milionów mieszkańców przez Pol Pota (Pol Pot z pomocą Czerwonych Chin)
7 - Brak podziału Korei na Koreę Północną i Koreę Południową (alianci podzielili Koreę po zakończeniu II wojny światowej, a Korea Północna stała się komunistyczna… jako kolejny z łupów wojennych Stalina)
8 - Brak komunistycznej Kuby (biorąc pod uwagę poprzednie, jakie wsparcie miałby Castro w latach pięćdziesiątych?)
9 - Brak komunizmu (Hitler był najbardziej żarliwym antykomunistą na świecie)
10 - Liberalizm i wielokulturowość nie zdominowałyby zachodniego etnosu (oba są dziełami żydowskimi i oba były zawsze mocno promowane / rozwijane przez żydów; zatem jeśli nie ma żydowskich wpływów, to nie ma liberalizmu i nie ma wielokulturowości… przynajmniej nie w takim stopniu, w jakim widzimy to dzisiaj)
11 - Brak kulturowego marksizmu i politycznej poprawności (są to „narzędzia” socjotechniki, które wyszły z żydowskiego think tanku znanego jako Szkoła Frankfurcka)
12 - Brak imigracji z Trzeciego Świata do narodów zachodnich (żydzi nie byliby obsadzani na kluczowych stanowiskach, by tworzyć i wymuszać imigrację poprzez liberalne prawo imigracyjne; Żydzi są odpowiedzialni za każdą liberalną politykę / prawa imigracyjne każdego narodu zachodniego, ponieważ wszystko było aranżowane przez konsorcjum składające się ze Światowego Kongresu Żydów, Hebrew Immigrant Aid Society i B'nai B'rith)
13 - Brak niemoralnych i obscenicznych produkcji w telewizji, filmach itp. (Ponieważ żydzi nie prowadziliby Hollywood)
14 - Brak rozpowszechnionej pornografii (żydowscy prawnicy i żydowscy aktywiści byli głównymi podmiotami podważającymi prawa antyobsceniczne, pod pozorem „Freedom of Speech”)
15 - Brak radykalnego ruchu feministycznego nienawidzącego mężczyzn (żydówki takie jak Betty Friedan, Sonia Pressman i Gloria Steinem były głównymi orędowniczkami radykalnego feminizmu)
16 - Brak Izraela i wszystkich problemów, jakie przyniósł USA, i niezmierzoną nędzę, jaką wyrządził Palestyńczykom
17 - Żydzi mieszkaliby na Madagaskarze (być może) i byliby uważnie monitorowani. (Madagaskar był miejscem, jakie Hitler rozważał dla ich ojczyzny)

Wielu czytających pewnie zapyta: „A co z Holokaustem?” Holokaust został rażąco przesadzony przez zorganizowane żydostwo, aby wzbudzić współczucie dla żydów na całym świecie, a tym samym pomóc w realizacji żydowskiego programu (tj. ludzie postrzegani jako ofiary mają być troskliwie pielęgnowani i dostawać to, co chcą). Jest on również wykorzystywany jako broń polityczna usprawiedliwiająca izraelski militaryzm wobec Palestyńczyków. Tzw. Ostateczne Rozwiązanie Hitlera (przemianowane na początku lat 70. jako „Holokaust”) było planem usunięcia Żydów z Europy, a nie ich wymordowania. Podczas II wojny światowej podobnie postąpiły Stany Zjednoczone, które nie mogły ufać japońskim Amerykanom, co spowodowało, że FDR zrobił na nich obławę i umieścił ich w obozach koncentracyjnych. Hitler nie mógł ufać żydom, ponieważ bardzo wielu było stronnikami sympatyzującymi z ZSRR, a zatem pomagali ZSRR w różnych wywrotowych, antyniemieckich działaniach. Dlatego narodowi socjaliści gromadzili żydów i umieszczali ich w obozach koncentracyjnych.

Gdzieś około miliona żydów zmarło podczas II wojny światowej (nie sześć milionów), głównie z powodu chorób i głodu w ostatnich miesiącach wojny. Ciężkie alianckie bombardowania Niemiec i części niemieckiej okupowanej Europy zniszczyły wiele dróg, linii kolejowych i mostów, uniemożliwiając Niemcom odpowiednie zaopatrzenie obozów w żywność i lekarstwa. W rezultacie wielu żydów zmarło z głodu i chorób; i oczywiście wielu nie-Żydów również zmarło z głodu i chorób (ponownie, z powodu masowej kampanii bombardowań alianckich i zniszczenia niemieckiej infrastruktury transportowej). Wreszcie nie było „komór gazowych”. Wiele o tym napisano. Aby przestudiować temat „komór gazowych”, należy przeczytać artykuły badawcze opublikowane przez Germara Rudolfa i Carlo Mattogno (jest też wiele innych). Aby uzyskać ogólny przegląd Holokaustu, przeczytaj mój artykuł: Co to był Holokaust… Co się właściwie wydarzyło?

http://immigration-globalization.blogspot.com/2011/11/what-was-holocaust-what-actually_23.html

Należy również zauważyć, że Hitler nigdy nie chciał „podbić świata”. Chciał po prostu chronić Europę i  świat zachodni przed wszelkimi rodzajami nikczemnych wpływów żydowskich, a szerzej - zabezpieczyć cały świat przed 1 ) lichwiarską żydowską bankowością i 2) degradacją kulturową spowodowaną przez żydów.

Jak wcześniej wspomniano, alianckie głowy państw (Roosevelt, Churchill i in.) były marionetkami międzynarodowego żydostwa; każdy sprzedał swoją duszę za władzę i prestiż. Ponownie, jak wcześniej wspomniano, II wojna światowa była wojną między dwiema konkurującymi ideologiami: nacjonalizmem -vs- żydowskim bolszewickim internacjonalizmem  / globalizmem - niestety zwyciężyło międzynarodowe żydostwo.

Czy II wojna światowa była „dobrą wojną”, jak się często twierdzi? Nie, było dokładnie odwrotnie. Zwycięstwo Aliantów oznaczało początek końca cywilizacji zachodniej.

 

Na podstawie https://nationalvanguard.org/2017/01/if-hitler-won-world-war-ii-wed-have-a-better-more-just-world-today/
 

KOMENTARZE

 • @
  Generał koniokrad.
 • @Autor
  "(...) uniemożliwiając Niemcom odpowiednie zaopatrzenie obozów w żywność i lekarstwa."

  Jacy niewdzięczni byli ci więźniowie w Dachau, którzy po wyzwoleniu przez amerykanów zabili kilkudziesięciu strażników.
 • Hitler wygrał by wojnę gdyby nie mordował Polaków i pozbył się buty niemieckiej
  Bardzo często słyszałem za młodu od starszych że Hitler wygrał by wojnę gdyby nie zaczął od mordowania Polaków ! stąd wnoszę ze Hitler był lubiany przed wojną w Polsce wśród Polaków !

  Od siebie dodam ! że Hitler przegrał bo buta niemiecka przezwyciężyła nad chłodną kalkulacją ! Wojnę ze Stalinem można by rozegrać bardzo propagandowo ! Hitler na wojnę ze Stalina powinien pójść z hasłem WOJNY WYZWOLEŃCZEJ ! tak propagandowo powinien rozegrać Hitler !!!
  Wojny która wyzwoli Rosjan od żydowskiego komunizmu ! wojska i generalicje które masowo się poddawały w pierwszych dniach wojny rzucić na wojnę z żydowskim komunizmem ! [ bardzo dużo oficerów i prostych żołnierzy w wojsku NIENAWIDZIŁO komunizmu żydowskiego i jego TERRORU !

  Złapany syn Stalina dokładnie to opowiedział Niemcom ! że Stalin wraz z komunistami żydowskimi najbardziej się obawia ROSJAN !! stąd takie czystki w wojsku radzieckim [ W latach 1937–1939 więziono i zabijano oficerów ]

  Niemieccy frontowcy słali meldunki do Berlina ! ale Berlin już był w amoku wygranej wojny i to Hitlera zgubiło !!! myśleli że już ZSRR ma kolanach ale nie przewidzieli że Stalin wraz komunistycznym żydami wyjdzie z marazmu !
  a wojska radzieckie zostały zagłodzone na śmierć w obozach niemieckich ! zamiast walczyć przy boku z Niemcami o wyzwolenie Rosji z łap żydo-komunizmu !!


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! chcemy w pokoju żyć żydzi !!!!!

  Duda ! nie chcemy umierać z Ukrainę i Krym !!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Doceniam...
  --------------
  "Patton uważał, że USA powinny opowiedzieć się po stronie Niemiec, by zniszczyć żydowskich bolszewików / komunistyczne ZSRR."
  ---------------
  Doceniam szlachetność rozumowania tego generała - jednak logiki nie ma tutaj za grosz.
  Dlaczego?
  Otóż i Hitlera i Stalina nasadził na te najwyższe funkcje w państwie - nie kto inny - jak właśnie czarci pomiot. A co? Samym USA w tym czasie to jeszcze nie wywijał czarci pomiot - jak tylko chciał?
  Wniosek?
  Generał Patton to był dobry żołnierz - wręcz talent - ale żaden polityk - za co zapłacił głową - a po jego głowę sięgnął właśnie czarci pomiot.
 • @programista 12:55:14
  //Dachau//

  Co działo się pod koniec wojny, od 11 min. (ang)

  https://www.bitchute.com/video/JNpQPLYnbsMp/
 • @ Autor - 1* - to już nawet nie przegięcie, a czysty idiotyzm Autorze!
  Zwłaszcza, że Hitler realizował faktycznie politykę żydowskiej finansjery świata anglosaskiego i przez tę finansjerę był opłacany.

  "Gdyby Hitler wygrał II wojnę światową? Co mogłoby nastąpić?"
  ____________________________________________________

  Generalplan Ost, GPO

  Grupa narodowa Procent przeznaczony do eliminacji lub wysiedlenia
  Polacy 80-85%
  Rosjanie 50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.
  Białorusini 75%
  Ukraińcy 65%
  Litwini 85%
  Łotysze 50%
  Estończycy 50%
  Czesi 50%
  Łatgalowie 100%
  _________________________

  "Patton uważał, że USA powinny opowiedzieć się po stronie Niemiec, by zniszczyć żydowskich bolszewików / komunistyczne ZSRR."

  Cóż, nie wiedział, że USA są już rządzone przez żydowską finansjerę, że ZSRR od lat 1930. pod rządami Stalina realizował skutecznie proces odżydzania władz, że USA przystąpiły do wojny dlatego, żeby choć w części Europy Żydzi mogli zrealizować projekt Stanów Zjednoczonych Eurpy (dzisiaj zwany UE) rozpoczęty w 1914r.

  Patton został zamordowany, ponieważ nie darzył sympatią szowinistycznego Żydostwa, a w swoim pamiętniku (notesie) zawarł opisy okrutnego znęcania się Żydów na Niemcach po 1945r.
 • @Rzeczpospolita 14:16:17
  "Patton został zamordowany"

  Pierwsze słyszę.
 • @Pedant 14:34:31
  Gen. George Patton – zamordowany przez koczowników -
  https://www.polishclub.org/2017/09/14/gen-george-patton-zamordowany-koczownikow/
 • @Rzeczpospolita 14:46:54
  "W dniu 21 grudnia 1945 roku, orzeczono jego zgon z powodu „zatoru”, tzn. bańki krwi, która powoduje śmierć, gdy dotrze do istotnego narządu. Może być wprowadzona do krwiobiegu za pomocą strzykawki przez każdego z krótkim szkoleniem medycznym."

  "Może być", to nie jest argument za zamachem, tylko co najwyżej wskazanie na jego możliwość.
 • @Pedant 15:12:31
  To jest wskazanie możliwości - fakt.
  A co z dwoma ciężarówkami, które kolejno zderzały się z pojazdem, który przewoził Pattona - przypadek, czy zaplanowana i z determinacją wykonana akcja?
  Czy łączenie tych wszystkich zdarzeń jest sensowne, czy nie?

  Poza tym pewne fragmenty pamiętnika Pattona zniknęły - ot, szczegół bez znaczenia. Pewnie się gdzieś zawieruszyły w powojennym bałaganie.
 • @Pedant 15:12:31
  daj spokój, to że żydostwo go zabiło jest poza dyskusją.
 • Pomieszanie z poplątaniem.
  Sprawy są bardziej złożone.
  Niemiecki nacjonalizm był wykluczający inne nacjonalizmy był rasistowski.
  Dla nazistów były Narody lepsze i gorsze i takie relacje chcieli wprowadzić na świecie naziści z Niemcami jak Panami "uber alles" .
  To w istocie ideologiczna kalka żydowskiej koncepcji "narody wybranego" i goi jako ich niewolników na prawach trzody zagrodowej (Talmud).

  Z kolei komunizm żydowski był skierowany przeciw oligarchicznym relacjom społecznym...przeciw wyzyskiwaczom czyli przeciw dawnym "elitom" głównie rodowym.

  Z kolei żydzi w krajach zachodnich, w USA budowali skutecznie kapitalizm czyli skrajnie oligarchiczne systemy społeczne ze sobą na najwyższych piętrach systemu.

  Dzisiaj globalna mafia żydowska to neoliberałowie czyli dyktatura Oligarchów głównie żydowskich.

  Żydzi popierali obie skrajne ideologie komunizm i skrajny kapitalizm czyli neoliberalizm.

  Co do globalizmu to ten żydzi mają zaszczepiony w judaizmie gdzie pisze się że żydowski Bóg stworzył świat dla żydów i mają go sobie podporządkować.. zaś reszta ludzi czyli goje zostali stworzeni by służyć żydom..

  I żydzi tę ideę realizują i w świecie komunistycznym i w świecie kapitalistycznym..

  Judaizm jako wyznanie skrajnie rasistowskie powinien być zakazany prawem podobnie jak jego polityczny odprysk czyli syjonizm.
 • @Oscar 17:59:04
  jeżeli tak Niemcy nienawidzili Słowian to dlaczego jako wspólników do napadu na Polskę wzięli Słowaków ? Dlaczego współpracowali z Rumunami - narodem Cyganów ? Tego typu pytania można mnożyć - wychodzi na to, że coś jest nie tak z tą wersją historii którą usiłuje się nam sprzedawać ...
 • @Monaco 19:42:19
  Przed Powstaniem Listopadowym żydzi szczuli Polków na Rosjan, przed Styczniowym również. Przed II Wojną Światową zmiana, zaczęli szczuć na Niemców ... , a teraz Ty znów na Niemców szczujesz ...
 • @Drab61 19:58:43
  To nie jest żadne szczucie tylko ukazanie prawdy, faktów, nic nie jest zmyślone , pamiętajmy ze jeszcze żyją świadkowie zbroni popełnionych na bezbronnej ludności tak przez whermacht jak i przez SS i gestapo.

  A są ludzie którzy obecnie gloryfikują tak hitlera jak i stalina, czyli popierają zbrodniarzy.

  hitler, stalin, goebels, beria, mengele i masa jeszcze innych byli zbrodniarzami, i tego nikt nie może odwrócić, bo to oni zgładzili miliony niewinnych ludzi. I są hańbą dla rasy ludzkiej. A czy byli wśród nich Niemcy, Żydzi, Polacy, Rosjanie, Łotysze, Litwini, Węgrzy, Słowacy, Francuzi, Holendrzy, Belgowie, Rumuni, Italianie czy Bóg sam wie kto jeszcze to jest mniej istotne. W każdym narodzie sa bestie " ludzkie " które wyzbyte są uczuć i chęci do czynienia zła.

  Ale nie wolno pod płaszczykiem uprawianej polityki dopuści ich do głosu tylko należy zwalczać jak gangrene lub dumę.
 • @Monaco 19:42:19
  :-)))) Którzy przodkowie bo gdyby jej dziadek po ojcu, ponieważ w Niemczech go za to prześladowali, nie zmienił nazwiska z Kaźmierczak na Kasner to dzisiaj Merkel z panieńskiego była by Kaźmierczak. Co więcej jej dziadek zaciągnął się we Francji do Błękitnej Armii Hallera i walczył z Bolszewikami na dzisiejszej Ukrainie.
 • @Monaco 20:14:26
  "Pojednanie istnieje tylko na cmentarzach. " - Stalin
 • @Stara Baba 20:22:06
  jak baba rządzi w Niemczech to musi być żydówa, u nas jest podobnie - jak Szydło nie mogła się okazać słusznym pochodzeniem to ją "spuścili" ...
 • 123
  1. Biedny (a może głupi) Patton nie wiedział, że w USA rządzą ci sami co w ZSRR. O pracach Suttona nie mógł wiedzieć, ale społeczeństwo jankeskie wiedziało wtedy więcej o bankierach niż teraz.
  2. Hitler odrzucał prośby Wehrmachtu aby rekrutować Rosjan. To był sabotażysta wydający głupie (tajemniczo głupie) rozkazy.
  3. zbrodni Hitlera i jego pomysłów na lepszy świat nie chce mi sie nawet komentować.
 • Gdyby?
  Nie byłoby NE i NEonu24.pl a prawdopodobnie i zadającego nagłówkowe pytanie.
  Prawdopodobnie i mnie, gdyby Dziadka oraz moją Matkę uznano za "zbyt mało niemieckich" przy okazji jakiegoś opętańczego planu oczyszczania rasy Panów z obcych domieszek.
 • @Autor
  Dawno nie spotkałem się z takim debilizmem.

  Patton zwalczać chciał Żydów w ZSRR, a swoją walką wspierał tych Żydów w USA, którzy wprowadzali globalizm i władzę tej nacji na świecie.

  Napij się chłopie, zjedz coś, zapal, a nawet poćpaj - może ci przejdzie
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:46:09
  Ale zabolało...sowieciarzy, sam jestem pod wrażeniem:)

  https://www.bitchute.com/video/4rj1Pb4vC1sK/
 • @Pedant 14:34:31
  Oczywiście że tak , przecież przechwycił Akta Norymberskie .Niestety tego w internecie nie znajdziesz . Salut .
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:46:09
  Na pewno ?. Salut .http://www.dziennikberlinski.pl/index.php/Feuilleton-1/czy-zamordowanie-pattona-zlecili-zydzi.html
 • puk puk , i puk ...
  Gdyby hitler wygrał, to by tego co pisze takie bzdury na świecie nigdy nie było bo by jego przodkowie byli przerobieni na popiół w krematoriach niemieckich i kominem wyszli.
 • @Alfax 02:41:33
  Niemieckich lub tych przyjaznych- radzieckich.

  Również Szanownemu Komentatorowi radzę czytać notki oraz komenty. Aby ich niechcący nie powtarzać.

  Ave.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829