Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 1309 komentarzy

USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kosztem Polski.

Kończy się rok 2019, minęły siedemdziesiąt cztery lata od zakończenia drugiej wojny światowej. Odchodzą ostatni świadkowie tamtych wydarzeń. Mógłby ktoś pomyśleć, że wojna powoli zostaje przeniesiona do podręczników historii, ale byłoby to zignorowanie jednego z jej aspektów, który wydaje się nigdy nie znikać z pola widzenia. To tak zwany holokaust, który doprowadził do powstania wielu ośrodków finansowanych przez podatników, regularnie pojawiający się w mediach, a także stanowiący część obowiązkowej edukacji publicznej w Polsce i na świecie.

To, że ustalona narracja o tzw. holokauście trwa pomimo jego nieistotności i oczywistych sprzeczności, jest odzwierciedleniem żydowskiej potęgi. Początek tego szaleństwa nastąpił w Stanach Zjednoczonych. W latach 70, kiedy to zaczęły się regularne "wywoływania duchów" Holokaustu, Żydzi wywierali już od dawna znaczący wpływ na życie gospodarcze, kulturalne, intelektualne i polityczne USA. Odegrali oni także zasadniczą rolę w amerykańskich finansach w latach 80 i byli głównymi beneficjentami fuzji i reorganizacji przedsiębiorstw tej dekady. Dzisiaj, prawie połowa amerykańskich miliarderów to Żydzi. Dyrektorami naczelnymi (CEO) trzech głównych sieci telewizyjnych i czterech największych studiów filmowych są Żydzi, podobnie jak właściciele największej krajowej sieci gazet i najbardziej wpływowej gazety The New York Times itd. Równocześnie od II wojny światowej rozwijała się rola i wpływ Żydów na politykę USA. 

Wzrost potęgi amerykańskich Żydów zbiegł się z trajektorią dominacji Izraela na Bliskim Wschodzie. Ochrona Izraela i przywilejów żydowskich staje się już obecnie prawem w USA, a promowanie "świętości" historii holokaustu umożliwia potępienie nawet sceptyków jako negujących holokaust, jednocześnie wykorzystuje się zarzut antysemityzmu przeciwko tym, którzy ośmieliliby się krytykować samą żydowską rasę lub Izrael.
Podobny proces nastąpił w Rosji gdzie "święta religia" holokaustu znalazła oparcie w restrykcyjnym prawie rosyjskim, a polityka historyczna Rosji i Izraela dotycząca II wojny światowej  splotły się w nierozerwalną całość.

Ostatnia, chamska w formie i treści, wypowiedź Putina o byłym ambasadorze Polski, Józefie Lipskim, została gorąco przyjęta przez żydowskich ortodoksów z Chabadu, którzy stanowią swoisty łącznik między Rosją i Stanami Zjednoczonymi.

W imieniu społeczności żydowskiej Rosji możemy wyrazić tylko głęboką wdzięczność za tak emocjonalną i sprawiedliwą reakcję na publikację nowych faktów dotyczących poparcia ze strony Polski dla polityki Niemiec w latach 30. i 40. … Słowa, które nasz prezydent [Putin] adresował do dyplomaty, są bardzo dokładne – powiedział Sputnikowi Boroda [Prezes zarządu FJCR*].

Jednocześnie w rosyjskich mediach istnieje od długiego już czasu rzeczywiste poparcie, dla żydowsko-amerykańskiej inicjatywy 447 skierowanej przeciwko Polsce.

Jednym ze szczególnych przejawów żydowskiej potęgi zarówno w USA, jak i w Europie było stworzenie mechanizmów zaspokajających potrzeby „ocalałych z holokaustu”. Można by sensownie założyć, że takich "prawdziwych ocalałych" po 74 latach nie będzie już wielu, ale termin ten okazał się niezwykle elastyczny. Objęto nim nie tylko ofiary, które zostały wysłane do obozów pracy lub obozów koncentracyjnych, ale także każdego Żyda, który przeżył między 1939–1945 w Europie, a nawet w Azji żyjąc w gettach. Dotyczy to również ich dzieci, nawet jeśli urodziły się po wojnie.

W rezultacie tak zwani ocaleni z holokaustu w drugim pokoleniu otrzymują dodatkowe świadczenia z ubezpieczenia społecznego i Medicare w Stanach Zjednoczonych, a także stały dopływ gotówki z Niemiec i innych krajów europejskich, w tym Francji, gdzie np. czterdzieści dziewięć osób, które uszły z życiem z Holocaustu, otrzymało około 400 000 USD każda, z pomocą eksperta Departamentu Stanu ds. Zagłady Stuarta Eizenstata. Departament Stanu USA ma nawet specjalny Program dot. Roszczeń Deportacyjnych Holocaustu, w którym tylko pracują Żydzi tacy jak Eizenstat.

Programy reparacyjne* są skonstruowane w taki sposób, że świadczenia są ograniczone tylko do Żydów, mimo że były jeszcze miliony nie-Żydów, którzy również przebywali w niemieckich obozach i więzieniach. Ostatnio pojawiły się nawet twierdzenia, że ​​traumatyczne doświadczenie związane z holokaustem mogło spowodować szkody genetyczne, co oznacza, że będzie ​​potrzeba zaradzenia temu "problemowi" poprzez następne, w przyszłości, wyłudzenia pieniędzy od rządu niemieckiego i innych rządów.

Na stronie internetowej żydowskiej firmy, która zarabia na tym procederze 15%, czytamy: „Dochodzenie praw ocalonych z Holokaustu”, następnie są podane kluczowe pytania: „Czy jesteś ocalałym z Holokaustu, który był internowany w getcie?” i „Czy jesteś dzieckiem ocalałego z Holokaustu, który był internowany w getcie?”, Zanim przejdą do sedna, twierdzą: „Możesz mieć prawo do dużej sumy pieniędzy! Nawet jeśli otrzymujesz już odszkodowanie od Jewish Claims Conference* [żydowska organizacja zajmująca się roszczeniami ofiar Holocaustu] lub od władz niemieckich, w tym z niemieckiego ubezpieczenia emerytalnego, możesz kwalifikować się do otrzymania dodatkowych płatności. ”

Według strony internetowej: „Emerytura jest wypłacana nawet osobom, które przebywały krótki czas w getcie (w tym w gettach w Polsce, Rumunii, Szanghaju, Sofii, Salonikach, Naddniestrzu, Amsterdamie, Litwie, Łotwie i Białorusi  i wielu innych). Możliwe są jednorazowe odszkodowanie z mocą wsteczną, a także miesięczna wypłata z niemieckiego ubezpieczenia społecznego… Jeśli jesteś spadkobiercą osoby, która przeżyła getto, a osoba pozostaje przy życiu lub jej małżonek, lub żyła 27 czerwca 2002 r., możesz być uprawniony do jednorazowej wypłaty ... Pomożemy ci złożyć wniosek o wszystkie pieniądze, na które słusznie zasługujesz ... Po otrzymaniu zwrotu pieniędzy pobieramy opłatę w wysokości 15% z tej kwoty. ”

Strona internetowa informuje również, że nawet osoby w drugim pokoleniu, których rodzice   gdzieś przebywali w getcie nawet przez krótki czas, „mogą być uprawnione do jednorazowej rekompensaty ... Pomagamy ofiarom Holocaustu na całym świecie w wykonywaniu ich praw i skutecznie pomogło wielu ocalałym zdobyć należne im pieniądze. ”https://en.wikipedia.org/wiki/Claims_Conference
https://www.centerforreparations.org/german-pension-for-polish-survivors-and-their-heirs/

http://arjanek.neon24.pl/post/152289,kgb-sta-dal-glos-w-wigilie-po-zydowsku
https://www.salon24.pl/u/coroner/1008864,kgb-sta-dal-glos-w-wigilie-po-zydowsku

KOMENTARZE

 • Polska została zagoniona w kozi róg
  nie na darmo netanchuju latał do putina
  https://static.timesofisrael.com/www/uploads/2018/07/000_17H7U9-e1531333508325.jpg
  i do tampka
  https://www.timesofisrael.com/netanyahu-and-trump-discuss-syria-ahead-of-putin-summit/
  niepodważalne zasługi oddali "nasi rzydzący" oraz preżydent juda sterowani przez usael
 • Czyżby pootin sprawdza Polskość Żądu ?
  "​​traumatyczne doświadczenie związane z holokaustem mogło spowodować szkody genetyczne, co oznacza, że będzie ​​potrzeba zaradzenia temu "problemowi" poprzez następne, w przyszłości, wyłudzenia pieniędzy od rządu niemieckiego i innych rządów."

  Nie na darmo te syjo_lenie stanowią siłę handlowo prawniczą, sprzedają już atomy swoich paso_genów, ci mistrzowie manipulacji dostali już chyba więcej $ niż oni żądają od Polaków !

  "wypowiedź Putina o byłym ambasadorze Polski, Józefie Lipskim, została gorąco przyjęta przez żydowskich ortodoksów z Chabadu, którzy stanowią swoisty łącznik między Rosją i Stanami Zjednoczonymi."

  Wracając do Polskości żądów, my też mamy Chabad, czyim jest on łącznikiem panie kaczynski ?

  No i jesteśmy w black hole, też miałem nadzieję, że rooska polityka jest "prosłowiańska", okazało się, że oligarchia rządząca rosją to także wykonawcy żydo uroszczeń, nie ma na nich /ż/siły ?

  Panie Kosiur i co pan myśli Teraz ?
 • "USA i Rosja wspólnie dbają o żydowskie następne pokolenia."
  -----------------
  Tak - ale będąc precyzyjnym to:
  Żymianie Ameryką i Rosją dbają o następne swoje pokolenia.
 • Brak wyboru
  "Podobny proces nastąpił w Rosji gdzie "święta religia" holokaustu znalazła oparcie w restrykcyjnym prawie rosyjskim, a polityka historyczna Rosji i Izraela dotycząca II wojny światowej splotły się w nierozerwalną całość."

  Wobec propagandowej kampanii w mediach zachodnich przeciw Rosji, Rosjanie nie mają praktycznego wyboru. Muszą połaczyć swoją narrację historyczną z narracją żydowską, bo nie chcą przyjąć polskiej narracji za swoją.

  Polska rezolucja w EU, ten spór zaostrzyła:

  http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2019-0098_PL.html
 • @ Autor - 1* - A o czyje interesy dbają elity władzy IIIŻydo-RP/Polin?
  Jeśli ktoś ma ochotę stanąć po stronie syjonistycznych waszyngtońskich kundli pełniących rządowe funkcje w IIIŻydo-RP/Polin i przeciw Rosji Putina, tak jak czyni to Ruch Narodowy Bosaków i reszty, to chętnie wzbogacę jego wiedzę:

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/12/a8ef5bcb0b8c85c5d8d138c915ac2bd7750000.jpg
  Oprawa programu TVP Info w programie „Minęła 20” z dnia 28.11.2018, z niezawodnym Rachoniem w roli prowadzącego.

  Jeśli syjonistyczne kundle opluwają prezydenta Rosji i Rosję na polecenie syjonistycznych szumowin z Waszyngtonu, to nie powinni się dziwić, że ze strony Rosji spotyka ich to samo.
  Natomiast w przykrej sytuacji znajdujemy się my, Polacy, którzy syjonistycznym kundlom pozwalamy na zabawy naszym kosztem, kosztem narodu i Państwa Polskiego. Syjonistyczne żydowskie i filosemickie szumowiny, czyli tzw. elity IIIRP, winniśmy wyeliminować z życia politycznego kraju, bo ich zabawy zaczynają być coraz bardziej niebezpieczne dla Polaków.
 • Ludu Rosji, Rosjanie otwórzcie wreszcie oczy na zbrodnie lenina i stalina !
  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/03/01/krew-100-milionow-ofiar-na-rekach-sprawdzamy-ile-osob-zamordowal-jozef-stalin/
  Rosjanie czy car pootin wam pasuje, że po raz enty zostaje "wybranym" prezydentem waszego wielkiego Kraju, czy nie widzicie śmieszności w tej waszej "demokracji, sprawdźcie tylko ile mają żydo-oligarchy waszego majątku, wierzycie, że pootin ma ładę wołgę i mieszkanie komunalne a ten pałac to "państwowy" ?
  https://www.tvp.info/19561404/87-hektarow-basen-kino-i-kasyno-tak-wyglada-palac-putina
  A to wyznawcy waszej nowej religii ?
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-i-mafia-chabad-lubavitch-2018-05
  Nasze narody Muszą współpracować dla Naszego i Waszego dobra, bo nikt Was i Nas tak nie sprowadzi do dna jak Syjon !!!
 • Trump uprzedził Putina o zamachu terrorystycznym,
  w St. Petersburgu, a Putin podziękował i zaprosił Trumpa na obchody Nowego Roku i prawosławne święta Bożego Narodzenia.
  Aresztowano dwie osoby. Podobno to już drugi raz Trump zapobiegł zamachowi w Rosji.
 • @provincjał 15:22:37
  No i po co te patetyczne nawoływania? Rewolucja wymaga organizacji i pieniędzy. Wcześniej poumierają niż się zorganizują. Bo jak? ORMO czuwa.
  To samo odnosi się do Polaków. Ta rewolucja pażdziernikowa to był ohydny przewrót. Ohydny dlatego, że car się poddał a wymordowano i jego dzieci.
 • @wercia 17:43:18
  Może i patetyczne, ale szczere a nie ex cathedra rozprawianie o geopolityce, bo do ilu trafi przekaz "profesorów" a do ilu przekaz "grethy".
  Jak każda żydowska "rewolucja" wymagała $$$, przeciw sobie rewolucji nie zrobią, chyba, że Drukarkę oddadzą innym ;)
 • @Anna-PK 16:01:25
  Widocznie USA szykują grubszą prowokację wobec Rosji.
 • @provincjał 18:44:05
  Jeśli szczerze to głupio. Chce być tak Pan postrzegany, czy raczej nie?
  Bo takich "weżta, zróbta itp. jest multum w sieci. Na NEonie wolałabym nie czytać pobożnych życzeń albo innych dyrdymał;ów .
 • @wercia 19:36:53
  Pani propozycje, czekam niemiłosiernie na kolejne flaki w oleju, niech pani Szczerze mnie głupiemu pokaże co i jak, czekam !
 • @provincjał 19:47:35
  A skąd ja mogę wiedzieć czy Prowincjał nie jest sygnalizatorem? Nie jestem aż tak naiwna.
 • @provincjał 19:47:35
  Oficjialnie nie prowadzi się rejestrów współpracowników od 1989r. ale się prowadzi Prowincjał o tym nie wie?
 • @wercia 20:10:04
  BAbo lecz się, ja cię .lę kim pani jest, co za dno !!!
 • @wercia 20:21:33
  Żal mi ciebie kobieto, idź się wyspać !
 • @provincjał 20:27:55
  łooo wydębił z całego jestestwa to, czym jest.
  Nie jestem zaskoczona.
 • @wercia 20:31:52
  Nie będę komentował, bo ...
  Gdyby paniusia chciała cokolwiek o mnie wiedzieć to jest Tu prosta funkcja, która pokaże pani moje komentarze z których może pani wyciągnąć to co pani chce, to jakiś obłęd, Polka /?/ Polakowi, załamka totalna ................
 • @provincjał 15:22:37
  Putin dla co poniektórych na NEonie jest niemalże święty. Nie wolno go skrytykować, bez znaczenia co by nie zrobił, powiedział, albo co by się w Rosji nie działo. Kult jednostki w pełnym rozpędzie, a i on sam zapewne już czuje się carem i to nie tylko Rosji ale i Związku Radzieckiego, z którego polityką się wyraźnie utożsamia.

  Jego piewcom nawet nie przyjdzie do głowy, aby zadać sobie pytanie, kim właściwie jest ta instytucja zwana Putinem i kto za nią stoi, bo każdy, kto ma oczy, widzi, że dzisiejszy Putin nie jest tą sama osobą, która sprawowała rządy po Jelcynie, jest to inny, podobny do niego człowiek. Jego dziecko urodziło się w Szwajcarii, nie w Rosji, w mateczniku Teutonów. Z żydostwem żyje za pan brat, podobnie jak Trump. No ale Putin ma wybawić wszystkich Słowian. Żenada.
 • @Lotna 22:17:05
  To jest ciekawe, czy Putin wczesny to Putin dzisiejszy? Oglądałem jakieś filmy w sieci na ten temat i szczerze mówiąc, nie przekonują mnie. Ale może masz jakieś ciekawe informacje na ten temat? Chętnie się zapoznam.
  Obrona prezydenta Rosji to też odreagowanie na oficjalną propagandę, jaka jest obecna w mediach głównego ścieku w Polsce od już drugą dekadę. To jest tak, jak ze śp. Lepperem. Jak żył, to cokolwiek się złego stało, to była wina Leppera. Przodowała w tym oczywiście Gazeta Wyborcza. Także nie dziwne, że są różne reakcje w sprawie wypowiedzi Putina.
 • @zbig71 22:41:37
  Popatrz - porównaj budowę czaszki, rąk i uszu. Jeśli chodzi o tego dawnego był drobniejszy, dzisiejszy ma głowę bardziej okrągłą i bardziej potężne, inaczej zbudowane dłonie - ogólnie bardziej wygląda na Rosjanina. Tamten, jak wielu żydów miał bardzo blisko osadzone oczy. Poza tym było kilka sobowtórów, co raczej nie dziwi, bo ileż może jeden człowiek odsiedzieć takich czy innych oficjalnych uroczystości. Ten dawny ponoć biegle mówił po niemiecku, nowy używał tłumacza. Oczywiście rozwód i raczej chłodne stosunki z dziećmi z tamtego małżeństwa - no ale to już tylko wiem z tego, co słyszałam, natomiast nikt mi nie wmówi, że komuś w ciagu życia zmienił się kształt głowy, budowa dłoni i układ zmarszczek na twarzy.
 • @Lotna 23:36:54
  Zachodnie „Pudelki” twierdzą, że Putin ma twarz zabotoksowaną jak Żorżetka i zapewne ma, no ale co z resztą? W każdym razie jest widocznym, że Putin się zmienił.
 • @Lotna 23:36:54
  Ok. Znajdę chwilę, to popatrzę.
 • @Lotna 23:45:55
  Hihihi:)))
  Wiedziałem, że Putin kiedyś nie wytrzyma i dokopie.
  A jeszcze niedawno mówił, że ci co mordowali w Katyniu, to albo umarli już albo wyjechali do swojego nowego państwa.
  Ostatnia nadzieja Polaków przepadła aby z Polin się wygrzebać.
  I możesz wyżywać się na Putinie, śmiesznymi plotami o botoksie, jego czaszką, osadzonymi oczami, hihihi, śmieszne - wręcz zatrważająca głupota.
 • @lorenco 00:36:30
  To o tej głupocie to ogólnie:)
 • @lorenco 00:40:39
  Tak, tak, ogólnie.

  Niektórzy opowiadania o chemtrails widocznych na niebie niemal każdego dnia, również uważają za przejaw głupoty i śmieją się do rozpuku.

  „Poznać głupiego po śmiechu jego.”

  Oczywiście ogólnie.
 • @Lotna 00:49:48
  A tak poza tym, Putin mnie ani ziębi, ani grzeje. Nie mam do niego emocjonalnego stosunku, jak wiele osób, choćby na NEonie, a zatem nie mam powodu „się na nim wyżywać”. Zwracam uwagę na pewne sprawy, kto chce niech słucha, kto nie, może się śmiać do woli.
 • @Lotna 00:54:51
  Nie obrażaj się, nie pisałem konkretnie do Ciebie, dlatego dodałem wyjaśnienie, chyba, że popierasz okrągłostołowych zdrajców lub fałszywych "narodowców", wtedy to do Ciebie.
  A jeśli chodzi o prezydenta Putina, wystarczy, że porównuję go z prezydentem Dudą i wtedy czuję do Putina coraz większy szacunek.
 • @lorenco 00:36:30
  No przecież Lotna podawała link u Tokarskiego na stronę UE, gdzie publikowano projekt rezolucji PiS o odpowiedzialności Rosji za wybuch II w.św.
  W ostatnim punkcie tej rezolucji było powiadomienie państw członkowskich i Rosji o jej treści. To była odpowież Putina. Nie jest on mi brat ani swat, ale trochę rzetelności nie zawadzi.
 • @Lotna 23:36:54
  Co ty Lotna gadasz.
  Putin jest jak był trochę się starzeje jak my wszyscy.

  Inna sprawa że Putinów jest dwóch... Putin ma swojego sobowtóra.
  To znana praktyka wielu przywódców zwłaszcza tych narażonych na zamachy.
  Putin jest chroniony przez Rosję jak jej największy skarb... i słusznie b Putin jest największym skarbem Rosji.
 • Solidaruchy w tym PIS się po prostu doigrali.
  Przez 30 lat opluwali Rosję przy każdej okazji zwalali na Rosję wszystkie możliwe i niemożliwe grzechy, siali nienawiść do Rosji 24/dobę...
  na scenie międzynarodowej robili wszystko co w ich mocy by zaszkodzić Rosji.

  No i po 30 latach oszczerstw, opluwania, szkodzenia...Rosja powiedziała dość.
  I teraz gacie solidaruchów zrobiły się mokre... nagłe oburzenie że "Rosja zaatakowała"...
  Solidaruchy po raz kolejny wystawiają Polskę na Rosyjską niechęć.. poprzednio robił to Piłsudski i robił to krwawo mordując na wschodzie bez ograniczeń (w Polsce to biała plama w historii).
  Działania Piłsudskiego zaowocowały i Katyniem i Wołyniem.. to kolejna biała plama w historii pisanej przez solidaruchów.

  Czym zaowocuje 30 lat opluwania i szkodzenia Rosji ?
  Niebawem się niestety dowiemy.
  I nie będzie to działanie militarne .. będzie to działanie polityczne...
  np przyzwolenie Rosji na zmianę granic zachodnich Polski
  skoro Polacy nie uznają PRLu to nie będzie granic PRLu na zachodzie.
  Te granice Polska zawdzięcza wyłącznie Rosji.
  Niemcy serdecznie podziękują Rosji za odwrócenie głowy.
  Pollin na terenie Polski kolejne wielkie marzenie żydów tym razem... proszę bardzo.. Rosja nie ma nic przeciwko temu...

  Na tych przykładach widać jak wielka, nieskończenie wielka, jest głupota solidaruchów.
  Już raz zniszczyli Polskę strajkami w PRLu drugi raz zniszczyli resztki po PRLu gdy przejęli władzę i pozwolili na rozgrabienie zasobów wytworzonych w PRLu.
  a teraz doprowadzą do rozwiązania ostatecznego .. i na zawsze...
  zamkną haniebny Polaki rozdział w historii Europy (haniebny poza okresem PRLu).
  Przed taką perspektywą solidaruchy postawiły Naród Polski.
 • 5* jak zawsze
  Śmieszą mnie apologeci Putina, którzy zapatrzeni w niego widzą nadal w nim zbawcę Słowian. Gdy Duda zadaje się z eskimosami to okrzykują go zdrajcą narodu polskiego, gdy Putin robi to samo, to okrzykują go rosyjskim patriotą dbającym o swój naród, hehe, cóż za rozdwojenie jaźni?

  Faktem jest jednak, że Putin stoi dużo wyżej w hierarchii fartuszkowej i to w lepszej loży, ale nie zmienia to nic; ani jeden ani drugi nigdy nie podważy mitów przedsiębiorstwa holokaust.. to nie oni decydują, mają zwierzchników, a zwierzchnicy jak w każdej ważnej instytucji/korporacji/władzy/loży są "słusznego" pochodzenia.

  Przypomnę tylko "getta" ławkowe Dmowskiego, On zauważył, że musi być jakiś parytet, bo bez tego mamy to co teraz; prawo, media, kulturwa, medycyna, polityka, zarządy korporacji zdominowane przez eskimosów. Miałem kilku kolegów eskimosów w szkołach, zorientowałem się jako jedyny, a oni po pijaku potwierdzili to. Niestety nikt inny ze wspólnych znajomych nawet nie pomyślał, że uny są jakiś inni. Inteligentni byli, ale w żadnym razie bardziej ode mnie (wyniki w nauce i subiektywne odczucia z kontaktów). Oni po studiach dostali od razu kierownicze stanowiska w korporacjach, do których ja wysyłałem CV na stanowiska specjalisty; bez odpowiedzi nawet.. To jest mafia; Koshernostra, pasożyd żyjący na Narodzie polskim!!!!!!
  Wszędzie tam, gdzie jest praca lekka i dobrze płatna mamy nadreprezentację tego pasożyda, którego ponoć w Polsce nie ma?
  Z moich obserwacji oraz innych wnioskuję, że tego jest ok 1,5mln w Polsce wraz z usłużnymi szabasgojami (vide Duduś). Tyle dobrze płatnej pracy w Polsce nie ma, więc nie dziwmy się, że Polak w większości przypadków ma szklany sufit kariery.. cieszy się jak nie musi pracować na zmiany, ma umowę o pracę i 100.000zł rocznie, to jest dla większość szczyt, okupiony przez lata lizaniem tyłków eskimosom na wyższych stanowiskach..
 • @wk..ny 12:13:44
  to jest zorganizowana grupa przestępcza, nazywam ich Koshernostra i tak powinno ich się nazywać i tępić!! Wyspecjalizowani w pasożydnictwie na narodach Świata. Są Polacy mówiący: "nie mam nic do nich, nic mi nie zrobili", a wynika to z ich debilizmu wpojonego od chrztu poprzez edukację i na mediach kończąc..
  Znam przypadki przejęcia firm, gdzie zaprzęgnięty został wymiar niesprawiedliwości, prokurwatura i politycy, aby tylko Polak nie prowadził tak intratnego biznesu :(

  Mafia vatowska? jak możliwe są wielomilionowe zwroty podatku, gdzie zwykły przedsiębiorca występujący o kilkanaście tysięcy złotych zwrotu ma od razu kilku dniową gruntowną kontrolę, która ma na celu znalezienie nawet drobnego uchybienia kończącego się mandatem..

  Gdyby nie UNY, Polska była by zupełnie innym krajem, dużo bogatszym na pewno..

  Na pohybel Putinowi i całej tej mafii Światowej powinniśmy siłami niezależnych blogerów wznieść Józefowi Lipskiemu pomnik, najlepiej z przetopionych menor na fundamencie z macew na rondzie gen. Charles'a de Gaulle'a w Warszawie zamiast sztucznej palmy daktylowej.


  TU JEST POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @wk..ny 12:13:44
  Mam takie samo wrażenie w zakresie pracy ...
  une" to mafia i obsadzają stołki swoimi ...Polaków tam nie dopuszczają.
  Jak Polak jest wybitnym specjalistą to może dla żydów pracować ale pod ich kierownictwem i tylko jako specjalista ale nigdy jako decydent.

  Z drugiej strony potwierdzam też niski poziom intelektualny mafii żydowskiej... wszystkie z nimi kontakty robiły wrażanie że to przeciętniacy... ale dobrze ustawieni.. a cła ich przewaga polegała na przewadze pozycji w hierarchii a nie na intelekcie.

  Polska solidaruchów, podobnie jak Izrael czy USA, to kraj systemowej, choć ukrytej, dyskryminacji na rzecz mafii żydowskiej.
  Dowodzi tego gigantyczna nadreprezentacja mafii żydowskiej na wszystkich ważnych szczeblach struktury państwa Polskiego (oraz Izraela, USA ale już nie Rosji).
 • Kilka zapomnianych przez IPN prawd historycznych.
  "Nie uczą cię o pakcie nazistowsko-polskim z 1934 r. Zarówno Polacy, jak i naziści chcieli najechać Związek Radziecki – Polska zajęłaby Ukrainę, naziści zajęli kraje bałtyckie.
  .https://pbs.twimg.com/media/Dcwh4LJUQAExdCf.jpg
  .https://pbs.twimg.com/media/Dcwh6bhUwAElOf_.jpg
  .https://pbs.twimg.com/media/DcwiAoPV4AEJFB1.jpg
  .https://pbs.twimg.com/media/DcwiYfvVwAACd2F.jpg
  "
  Tego nie wiedziałem o tym nie uczono nawet w dobrych szkołach PRLu
  a to bardzo pasuje przecież to polityki Piłsudskiego.
 • Poniżej film wyjaśniający kto wywołał tę zadymę z Rosją po nazwiskach.
  https://www.youtube.com/watch?v=BHH3kPn9anQ&feature=youtu.be

  Warto wysłuchać do końca..
 • @Oscar 13:47:03
  Na tle powyższego filmu kolejny film z Braunem...
  https://www.youtube.com/watch?v=O-qHVp4HvtI

  Warto zastanowić się kim jest Braun w tym kontekście.
 • @Oscar 13:03:41
  "Mam takie samo wrażenie w zakresie pracy ..."
  ja mam wiedzę i doświadczenie, a nie wrażenie :)

  Mój kolega, który był zbyt tępy aby dostać się na prawo, skończył administrację na prywatnej uczelni i jest teraz Komornikiem, zarabiającym kilka razy więcej ode mnie, a wybitne jednostki po studiach prawniczych bez układów, pracy znaleźć nie mogli..

  "Dowodzi tego gigantyczna nadreprezentacja mafii żydowskiej na wszystkich ważnych szczeblach struktury państwa Polskiego (oraz Izraela, USA ale już nie Rosji)."
  Z czego to wnioskujesz? Ja poznałem człowieka, który poznał Putina osobiście na zawodach Judo (dawno temu), poznałem także ludzi robiących interesy z oligarchami rosyjskimi będącymi blisko Putina..
  MYLISZ SIĘ!!!!!!!!!!! Wypowiadasz się często na tematy, o których nie masz pojęcia :((
 • @wk..ny 14:11:45
  W Rosji są oczywiście żydowscy oligarchowie...
  ale nie ma żydów w kręgach politycznych zbliżonych do decyzyjnych.
  Miałem na myśli politykę, służby, resorty siłowe... a nie gospodarkę czy media... choć kluczowe media w Rosji też nie są żydowskie.

  Podejrzewam że i bankowość ta kluczowa jest pod kontrolą Rosji a drobnica już niekoniecznie.

  Ja kiedyś byłem w delegacji na jakiejś naradzie branżowej RWPG w Mińsku... ale gadano tam głównie o polityce na oficjalnych spotkaniach.
  to były lata późne 80te.
  Ze zdziwieniem zauważyłem że tam najbardziej anty sowieckie poglądy wyrażali Rosjanie (delegacja Rosyjska)...
  ale to były czasy Gorbaczowa.
  Ja ze swoimi poglądami byłem przyznam zaszokowany..
  Dzisiaj chyba lepiej rozumiem cały proces.
 • W Iraku Irakijczycy szturmują Amerkańską ambasadę.
  Po zbrodni USA na milicji Irackiej która walczyła z ISIS (ostatnie bombardowanie USA i ok 35 ofiar śmiertelnych) cały Irak się zjednoczył i szyici i sunnici... i wspólnie szturmują ambasadę USA.
  Tak jak to miało miejsce kiedyś w Iranie.
  Ambasador USA uciekł z ambasady ale załoga ambasady pozostała.

  Ta zbrodnia USA zjednoczyła Irak przeciw USA.
  Nie wykluczam tu prowokacji Trampa by sobie ułatwić wyjście (ucieczkę) z Iraku.

  Gdy USA wyjdą z Iraku to ci w Syrii zostaną pozbawieni zaplecza logistycznego...i chcą czy nie chcą też będą musieli uciekać z Syrii.

  Być może w 2020r obudzimy się w całkiem innym geopolitycznym świecie...

  Tylko Asad się spóźnia z wyzwoleniem Idlib...pewnie planowane było do końca tego roku.
  Turki swoich terrorystów już masowo wywożą z Idlib do Libii na pożarcie Haftarowi.
  Idlib już negocjuje poddanie się Armii Syryjskiej.
 • @Oscar 14:33:58
  Ciężko odnieść mi się do tego, urodziłem si w 81r. Nie byłem świadkiem, ale wiem od dziadka, który był wysokim oficerem WP (specjalista, a nie kat) kto był jego zwierzchnikami. Jakoś nie słyszałem aby od tamtego czasu zrobiono jakąś czystkę nacjonalistyczną. Moim zdaniem ludzie wiadomego pochodzenia odeszli ze służby do biznesu. Z tego co wiem, bank federalny Rosji należy do Rotschilda, nie mam wiedzy, aby coś w tej kwestii Putin zrobił. Ja piszę o tym co wiem, o wielu rzeczach nie wiem, więc nie piszę ;/

  Czy delegacja polska to Polacy?? młody byłeś, nie pomyślałeś nawet, że to eskimosi.. jak większość obecnie oddający głoś w wyborach parlamentarnych chociaż :(
 • @wk..ny 15:08:00
  W spodnie ani Polakom ani ruskim nie zaglądałem .. jestem hetero..
  Mafia tak się ustawiła że oficjalnie są Polakami.. ale pracują dla mafii czy innego Izraela.
  Tak mafia robi w konia maluczkich ...

  Ne można ich tknąć bo to atak na Polaków... to taka zasłona dymna , pancerz chroniący mafię przed atakami.. podczas gdy mafia pracuje przeciw Narodowi Polskiemu głośno krzycząc że jest "najpatriotyczniejsza" z patriotów, "najpolskiejsza" z Polaków..

  Nie muszę chyba wymieniać po nazwisku najgłośniejszych ultrapatriotów... z wątpliwymi korzeniami..
 • @wk..ny 15:08:00
  "Czy delegacja polska to Polacy?? młody byłeś, nie pomyślałeś nawet, że to eskimosi.. jak większość obecnie oddający głoś w wyborach parlamentarnych chociaż :("

  Zapewne ci co głosują na PiS to Eskimosi, na PO też.

  I ty zostaniesz Eskimosem.

  https://www.youtube.com/watch?v=YtuOLvWoNkc
 • @Oscar 15:16:02
  Zgoda!!
 • @Pedant 15:31:00
  klękaj jak do mnie piszesz.. nie znoszę niesubordynacji!!!

  "Zapewne ci co głosują na PiS to Eskimosi, na PO też"
  to są zwykli wytresowaniu debile od czasu chrztu.. no i wielu co ma w tym interes..

  z tym Swoim certyfikatem koszerności to pomyliłeś interlokutora, ja tego certyfikatu nie uznaję, a wręcz tępię, więc żegnam, idź tam do tej Swojej kozy czy wielbłąda czy innej Esterki i nie zatruwaj Polakom życia, mnie te Wasze hanuki i inne orgie ze zwierzętami pustynnymi nie interesują, a tylko tyle reprezentujesz :( Ja jestem Polak i po polsku mówię Ci spie..alaj do swej pustynnej jaskini, bo psy spuszczę.. przybłędy pier..lone końcówkę roku nawet chcą popsuć :( Madagaskar zajęty?? nie mój problem, że nie masz gdzie podziać się, ale tutaj Ciebie nie trawię i będę tępił.. tak sobie obiecałem na Nowy Rok! :))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829